Niedziela 04.11.2018 20:15

Mąż broni Bogumiły Wander: "Nie ma się czego wstydzić. Zmarszczki są, LIFTINGU NIE BĘDZIE"

Bogumiła Wander Krzysztof Baranowski

Mąż broni Bogumiły Wander: "Nie ma się czego wstydzić. Zmarszczki są, LIFTINGU NIE BĘDZIE"

Bogumiła Wander przed laty nazywana była "najpiękniejszą spikerką z Woronicza". Karierę w telewizji zaczynała w latach 70., a zakończyła w 2003 roku, choć nadal była aktywna zawodowo. Jej posągowa uroda zachwycała.

Prywatnie Wander jest żoną żeglarza Krzysztofa Baranowskiego, który wyznał kiedyś, że żona jest dla niego "najpiękniejszą kobietą w Polsce" i wciąż podtrzymuje tę opinię. W ostatnich latach pani Bogumiła często pojawia się na branżowych imprezach, gdzie zwraca uwagę niezbyt udanym makijażem. Pod jej ostatnimi zdjęciami pojawiło się sporo krytycznych, a nawet okrutnych komentarzy. Internauci pisali na przykład, że była prezenterka wygląda "jakby obchodziła 95. urodziny" i "od kilku lat nie żyła". Niektórzy twierdzili też, że 75-latka powinna przestać pojawiać się publicznie.

Słowa te były przedmiotem dyskusji w niedzielnym wydaniu Pytania na Śniadanie, do którego zaproszono Agnieszkę Fitkau-Perepeczko i Baranowskiego. Pan Krzysztof bronił żony, mówiąc że Bogumiła nie ma się czego wstydzić, a zmarszczki w tym wieku to coś naturalnego.

Bogumiła nie pozowała na imprezie. Zdjęcie było wykonane ukradkiem, ale swoją drogą, nie ma się czego wstydzić. Zmarszczki są, bo po prostu taka twarz, żadnego liftingu nie będzie - ogłosił. Trzeba się do tego przyzwyczaić i polubić.

Baranowski przyznał, że żona nie wie o fali hejtu, jaka wylała się pod jej adresem, bo nie korzysta z Internetu.

Ona się nie ma czym przejmować, bo ona o tym wszystkim nie wie. Ona żyje w świecie realnym, a nie wirtualnym, a te hejty trzeba odczytać w komputerach, przy których ja siedzę. Tak że ona nawet o tym nie wie, a ja się tym nie przejmuję. Unikam, staram się tam nie wchodzić, mam inne zajęcia. Używam komputera głównie do pisania, a nie do tego, żeby szukać hejtów, nie szukam sensacji - powiedział.

80-letni kapitan opowiedział też, jak sam dba o formę w zaawansowanym wieku.

Ja w swoim czasie marzyłem o tym, żeby się zestarzeć. Starość spokojnie przyszła, mogę się z tego cieszyć. Jedyną obawą jest to, że stanę się nieudolny, będę wymagał opieki. Ciężko pracuję na to, żeby być starym, ale sprawnym. Codziennie rano robię sobie trening, siłownia i basen - pochwalił się.

Na koniec Baranowski przypomniał, że starość czeka każdego.

Byłem wychowany w czasach kiedy nie było hejtów. Spędziłem u jej boku 40 lat, kiedyś to lico było gładkie i młode i można się było zachwycać. Nadal się zachwycam młodymi dziewczętami, ale również wiem, że to wszystko jest ulotne. Te młode twarze kiedyś się zestarzeją. I nie ma co się wstydzić tych zmarszczek, bo one przyjdą wcześniej czy później. Lepiej żeby zmarszczki były od uśmiechu, a nie z nienawiści - podsumował.

Zgadzacie się z nim?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (837)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 837
Odpowiedz
224 40
zgłoś
gość 04.11.2018 20:20
wczoraj bylem załamany bo mój pies uciekł , okazało się na szczęście, że poszedł sobie na noc do dziewczyny i został u niej na noc
Odpowiedz
1999 45
zgłoś
Gość 04.11.2018 20:23
Mąż z klasą
Odpowiedz
2088 60
zgłoś
gość 04.11.2018 20:23
i pięknie zaorał hejterów :)
Odpowiedz
1591 39
zgłoś
Gość 04.11.2018 20:23
Pięknie powiedziane :) nie trzeba ciagle oceniać wyglądu, to bezsensowne i wpędza nas w kompleksy. Dobroć - to wartość nadrzędna
Odpowiedz
1365 39
zgłoś
gość 04.11.2018 20:23
starość nie radość a młodość nie wieczność nie ma się co śmiać z innych
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 837