Edyta Górniak: "STRACIŁAM CIĄŻĘ"

456
Podziel się

"To jest bardzo, bardzo trudne" - powiedziała artystka w wywiadzie.

Edyta Górniak: "STRACIŁAM CIĄŻĘ"

Edyta Górniak znana jest nie tylko z pięknego, mocnego głosu i niezwykłej wrażliwości, ale też morza miłości, którym obdarza fanów, ale przede wszystkim swojego syna, Allana. O ile jej twórczość można lubić lub nie, o tyle ciężko jej zarzucić brak zaangażowania w wychowywanie jedynego dziecka i silną więź, jaka ich łączy. Jej dziecko poszło w tym roku do wojskowego liceum, czego artystyka nie przyjęła zbyt dobrze. Jeszcze nigdy bowiem nie rozstała się z Allanem na tak długo.

Być może ta tęsknota, a być może chęć podsumowania tego roku sprawiły, że 45-letnia Górniak w rozmowie z Dzień Dobry TVN postanowiła zwierzyć się z tragedii, jaką ją spotkała. Okazuje się, że Edyta straciła ciążę. Myślę, że z dwa lata bardzo marzyłam o ciąży. Los pokazywał, że raczej to się nie uda. No i zaszłam w ciążę. Niestety straciłam ją - powiedziała artystka w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską.

Piosenkarka, co nie dziwi, mocno przeżyła to zdarzenie. To było jedno z najbardziej dziwnych, nieoczekiwanych doświadczeń. Wszyscy którzy mieli takie doświadczenie wiedzą, że tak naprawdę kobieta zostaje bardzo samotna z tym uczuciem. Nawet jeśli ma się wsparcie, ja miałam wsparcie mojej najbliższej ekipy, to jednak jest takie uczucie bardzo ogromnego osamotnienia i jakby tego, że trzeba przejść taką drogę: jest najpierw szok, potem nadzieja, badania i potem taka rozłąka przedwczesna. To jest bardzo, bardzo trudne - zdradziła Edyta.

Z ustaleń Pudelka wynika, że poronienie miało miejsce w tym roku, prawdopodobnie w okolicach wakacji. Ojcem dziecka miał być partner Edyty, Mateusz Zalewski.

KOMENTARZE
(456)
Gość
rok temu
Myślę, ze to temat zbyt intymne aby poruszać go w telewizji śniadaniowej ....
Gość
rok temu
Bardzo przykre. Nie życzę tego nikomu ;(
ulka
rok temu
niestety wiek - ciąża już zagrożona :(
Gość
rok temu
to smutne. każdy ma swoje małe cierpienie- niestety
Gość
rok temu
Edzia, są pewne sprawy dla kobiety, o których powinna wiedzieć tylko ona i jej najbliżsi, a nie każdy Kowalski w Polsce...
Najnowsze komentarze (456)
gość
10 miesięcy temu
s****e w banie ciąża urojenie starej głupiej cyganki
Gość
rok temu
Pani edyta jak mala dziewczynka opowiada o wszystkim powinna ograniczyć korzystanie z Internetu pani Edyto może tak lepiej więcej książek poczytać
gość
rok temu
Czy należy się obnosić z taką tragedią?? Jeżeli ona miała faktycznie miejsce... niektóre tzw "gwiazdy' uczynią wszystko byle tylko zaistnieć w mediach... żenujące.
gość
rok temu
Oj to naprawdę strata ,teraz idź do kościoła i wyplacz się jeszcze w rękaw sukienkowcow ,ale nie zapomnij o kopercie najlepiej ta a4 myślę że wystarczy abyś dostała rozgrzeszenie a przestań nam tu pierniczyć brednie jak nie. O nie udanej miłości to o adrianku to znów o mamusie, i innych rodzinnych bredniach ,słuchać się nie da a prawda tkwi gdzie indziej doskwierać zaczyna starość i brak zainteresowań jak u gassllerki .Obie takie same O
Teczowy
rok temu
A bylo sie tyle *****c
Kowal
rok temu
Trzeba sie bylo mniej bolcowac
Kubiak
rok temu
I co p**do masz jeszcze na sprze
Gość
rok temu
I płyty znów nie będzie
Wiki
rok temu
Niech edzia zamknie w końcu du*e. Nie ona jedna straciła dziecko ...Ale ona jedna robi z siebie ofiarę nagłaśniając wszystko w mediach licząc na współczucie. Która madra kobieta chwali się intymnymi sprawami przed milionem ludzi ???
Gość
rok temu
Twarz napuchnieta
Gość
rok temu
Edyta była fajna.talent wszystko.ale samouwielbienie.dążenie do doskonałości.
gość
rok temu
Szkoda ze nie stracila glowy.
Kazimierz
rok temu
Lans i tylko lans. NIEDŁUGO będzie glizną szokować by zazponoić parcie na szkło
gość
rok temu
pięknie, wyznała to na balkonie galerii handlowej, ona ma z głową coś nie tak jednak
...
Następna strona