Trwa ładowanie...
Przejdź na

Edyta Górniak: "STRACIŁAM CIĄŻĘ"

456
Podziel się

"To jest bardzo, bardzo trudne" - powiedziała artystka w wywiadzie.

Edyta Górniak: "STRACIŁAM CIĄŻĘ"
bCOyJIad

Edyta Górniak znana jest nie tylko z pięknego, mocnego głosu i niezwykłej wrażliwości, ale też morza miłości, którym obdarza fanów, ale przede wszystkim swojego syna, Allana. O ile jej twórczość można lubić lub nie, o tyle ciężko jej zarzucić brak zaangażowania w wychowywanie jedynego dziecka i silną więź, jaka ich łączy. Jej dziecko poszło w tym roku do wojskowego liceum, czego artystyka nie przyjęła zbyt dobrze. Jeszcze nigdy bowiem nie rozstała się z Allanem na tak długo.

Być może ta tęsknota, a być może chęć podsumowania tego roku sprawiły, że 45-letnia Górniak w rozmowie z Dzień Dobry TVN postanowiła zwierzyć się z tragedii, jaką ją spotkała. Okazuje się, że Edyta straciła ciążę. Myślę, że z dwa lata bardzo marzyłam o ciąży. Los pokazywał, że raczej to się nie uda. No i zaszłam w ciążę. Niestety straciłam ją - powiedziała artystka w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską.

Piosenkarka, co nie dziwi, mocno przeżyła to zdarzenie. To było jedno z najbardziej dziwnych, nieoczekiwanych doświadczeń. Wszyscy którzy mieli takie doświadczenie wiedzą, że tak naprawdę kobieta zostaje bardzo samotna z tym uczuciem. Nawet jeśli ma się wsparcie, ja miałam wsparcie mojej najbliższej ekipy, to jednak jest takie uczucie bardzo ogromnego osamotnienia i jakby tego, że trzeba przejść taką drogę: jest najpierw szok, potem nadzieja, badania i potem taka rozłąka przedwczesna. To jest bardzo, bardzo trudne - zdradziła Edyta.

bCOyJIaf

Z ustaleń Pudelka wynika, że poronienie miało miejsce w tym roku, prawdopodobnie w okolicach wakacji. Ojcem dziecka miał być partner Edyty, Mateusz Zalewski.

bCOyJIal
bCOyJIaG
KOMENTARZE
(456)
Gość
2 lata temu
Myślę, ze to temat zbyt intymne aby poruszać go w telewizji śniadaniowej ....
Gość
2 lata temu
Bardzo przykre. Nie życzę tego nikomu ;(
ulka
2 lata temu
niestety wiek - ciąża już zagrożona :(
bCOyJIaH
Gość
2 lata temu
to smutne. każdy ma swoje małe cierpienie- niestety
Gość
2 lata temu
Edzia, są pewne sprawy dla kobiety, o których powinna wiedzieć tylko ona i jej najbliżsi, a nie każdy Kowalski w Polsce...
Najnowsze komentarze (456)
gość
rok temu
s****e w banie ciąża urojenie starej głupiej cyganki
Gość
2 lata temu
Pani edyta jak mala dziewczynka opowiada o wszystkim powinna ograniczyć korzystanie z Internetu pani Edyto może tak lepiej więcej książek poczytać
gość
2 lata temu
Czy należy się obnosić z taką tragedią?? Jeżeli ona miała faktycznie miejsce... niektóre tzw "gwiazdy' uczynią wszystko byle tylko zaistnieć w mediach... żenujące.
gość
2 lata temu
Oj to naprawdę strata ,teraz idź do kościoła i wyplacz się jeszcze w rękaw sukienkowcow ,ale nie zapomnij o kopercie najlepiej ta a4 myślę że wystarczy abyś dostała rozgrzeszenie a przestań nam tu pierniczyć brednie jak nie. O nie udanej miłości to o adrianku to znów o mamusie, i innych rodzinnych bredniach ,słuchać się nie da a prawda tkwi gdzie indziej doskwierać zaczyna starość i brak zainteresowań jak u gassllerki .Obie takie same O
Teczowy
2 lata temu
A bylo sie tyle *****c
Kowal
2 lata temu
Trzeba sie bylo mniej bolcowac
Kubiak
2 lata temu
I co p**do masz jeszcze na sprze
Gość
2 lata temu
I płyty znów nie będzie
bCOyJIaz
Wiki
2 lata temu
Niech edzia zamknie w końcu du*e. Nie ona jedna straciła dziecko ...Ale ona jedna robi z siebie ofiarę nagłaśniając wszystko w mediach licząc na współczucie. Która madra kobieta chwali się intymnymi sprawami przed milionem ludzi ???
Gość
2 lata temu
Twarz napuchnieta
Gość
2 lata temu
Edyta była fajna.talent wszystko.ale samouwielbienie.dążenie do doskonałości.
gość
2 lata temu
Szkoda ze nie stracila glowy.
Kazimierz
2 lata temu
Lans i tylko lans. NIEDŁUGO będzie glizną szokować by zazponoić parcie na szkło
gość
2 lata temu
pięknie, wyznała to na balkonie galerii handlowej, ona ma z głową coś nie tak jednak
...
Następna strona
bCOyJIbb