Środa 07.11.2018 09:45

Brat Ariany Grande: "Jestem w związku z dwoma zamężnymi facetami"

Frankie Grande Ariana Grande Mike Pophis Daniel Sinahsohn

Brat Ariany Grande: "Jestem w związku z dwoma zamężnymi facetami"

Sława Ariany Grande, która w ciągu kilku lat została jedną z najsłynniejszych wokalistek świata, jest z pewnością kuszącym atrybutem dla wielu osób z jej otoczenia. 25-latka zna już jej negatywną stronę: żaden ze związków z mężczyznami nie udał się, na co wpływ niewątpliwie miało życie na świeczniku.

Zobacz: Ariana Grande w nowym singlu rozlicza wszystkich byłych partnerów: "DZIĘKUJĘ, NASTĘPNY!"

Łatwą drogą do podbicia popularności jest też bycie rodzeństwem znanej osoby, tak jak w przypadku Ariany i jej starszego brata, Frankiego. 35-latek sam jest artystą: reżyserem, aktorem i broadwayowskim producentem, jednak świat usłyszał o nim, gdy Ariana stała się sławna. Celebryta i przyrodni brat Ariany desperacko walczy o popularność już od kilku lat: Brat Ariany Grande rozebrał się do naga w brytyjskiej telewizji! (ZDJĘCIA)

Frankie jest też zadeklarowanym gejem, który ostatnio zaczął pokazywać się publicznie w towarzystwie dwóch mężczyzn - swoich partnerów: lekarza Mike'a Pophisa i prawnika Daniela Sinasohna.

Frankie udzielił wywiadu US Weekly, w którym wyznał:

Obaj są moimi chłopakami. Spotykamy się od prawie trzech miesięcy, ale w świecie homo to jak pięć lat.

Zwierzenie dotyczące życia w trójkącie nie powinno szokować fanów Frankiego, który przyzwyczaił ich do skandalizowania. Myślicie, że ta relacja to coś na dłużej?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (430)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 430
Odpowiedz
720 71
zgłoś
Gość 07.11.2018 09:58
Boże, widzisz i nie grzmisz...
Odpowiedz
39 71
zgłoś
gość 07.11.2018 09:58
Czy siatkarz celebryta A.ndrzej VVrona posuwa oblesną Z.borowska Zoske dla nazwiska i znajomości czy innej już się nie udało wynająć? A może zatrudnił tą drewnianą aktoreczkę, bo na mieście zaczęli mówić, że jest gejem? Snuje się bezwolny Wrona za chamską Zborowską jak smród po gaciach. Obecnie udają dobrych i miłych, bo jakoś lajki trzeba zbierać. Dziwne, ze teraz Zośce nie przeszkadzają nic nie warte wiadomości od followersow. Oboje należą do przydoopasow Lewandowskich. Dwóm celebrytom, robiącym zamieszanie wokół siebie łatwiej o kontrakt reklamowy. Od sesyjki do sesyjki, od wywiadu do wywiadu życie pustakom płynie. Zborowska wrzuca przerabiane zdjęcia i próbuje zakrzyczeć rzeczywistość.
Odpowiedz
1040 51
zgłoś
Gość 07.11.2018 09:58
Wolałabym o tym nie wiedzieć. Mozna jakos odzobaczyc tego newsa?!!!
Odpowiedz
816 50
zgłoś
gość 07.11.2018 09:58
yyyyyyyyyy ..... ???? ewolucja poszła w złym kierunku
Odpowiedz
1346 113
zgłoś
gość 07.11.2018 09:58
psuje tylko opinię normalnym gejom którzy szukają prawdziwego związku, szkoda
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 430