Piątek 09.11.2018 11:15

Rutkowski ZDRADZAŁ Maję! Z WODZIANKĄ!

Dominika Zasiewska Wodzianka Krzysztof Rutkowski Maja Pilch Maja Plich Krzysztof Rutkowski romans Wodzianka Rutkowski Zasiewska

Rutkowski ZDRADZAŁ Maję! Z WODZIANKĄ!

Show biznes usłyszał o Dominice Zasiewskiej prawie 10 lat temu (!), gdy pokazała się na kilku imprezach z Adamem "Nergalem" Darskim. To jednak nie romans z księciem piekieł zapewnił Dominice względną popularność, a noszenie wody w show Kuby Wojewódzkiego. Ta fucha zaprowadziła Wodziankę nawet na okładkę Playboya. Niestety, ta hydrorelacja skończyła się wielkim płaczem.

Wodzianka: "Chcę podwyżki! W TVN mnie NIE DOCENIAJĄ!"

"Kuba zostawił mnie BEZ PRACY NA BRUKU! Bez środków do życia!"

Po odejściu z programu Wojewódzkiego Wodzianka poznała starszego i bogatego mężczyznę, z którym zaszła w ciążę. Wszystko wskazywało na to, że się ustatkowała. Niestety, w lipcu tego roku Dominika poinformowała, że już nie jest z ojcem swojego dziecka: "Wodzianka" Kuby Wojewódzkiego rozstała się z ojcem swojego dziecka: "Każdy koniec jest szansą na nowe"

Jak donosi portal WP Gwiazdy, okazuje się, że ostatnie miesiące Wodzianka spędziła w ramionach... Krzysztofa Rutkowskiego, najsłynniejszego sześciennogłowego detektywa bez licencji. Tak, tego samego, który oświadczał się na wizji i deklarował, że ślub z Mają nastąpi w sierpniu. Przezornie nie uściślił, kórego roku...

Spotykali się od kilku miesięcy. Zasypywał ją kosztowymi prezentami. Zawsze starali się wybierać miejsca, w których nie przyłapią ich paparazzi. Obiecywał Dominice, że zostawi dla niej Maję i będą mogli być razem. Jednak pod koniec października zdecydował się zakończyć ten płomienny romans - donosi źródło portalu.

Krzysztof Rutkowski nie odpowiedział na pytania portalu, a Dominika odmówiła komentarza w tej sprawie.

Analizując jednak jej konto na Instagramie, można znaleźć kilka sugestywnych zdjęć dokumentujących tę relację. Co ciekawe, sama Zasiewska zasugerowała niedawno, że uwiłkała się w dwuznaczną relację.

Od sierpnia się umawiam z kimś, jestem szczęśliwa - powiedziała w programie 5 Głębszych. Mój były facet miał przez lata podwójne życie: żonę i kochankę.

Myślicie, że Maja Pilch dowiedziała się z Pudelka?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (515)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 515
Odpowiedz
1397 28
zgłoś
Gość 09.11.2018 11:18
Samo k******o na tych polskich "salonach" Jeszcze trzy pokolenia,to kazirodztwo się zacznie
Odpowiedz
1828 54
zgłoś
Gość 09.11.2018 11:18
Fuu,jak nisko można upaść żeby robić to z rutkowskim
Odpowiedz
788 32
zgłoś
gość 09.11.2018 11:19
Moda na sukces level hard
Odpowiedz
52 12
zgłoś
Gość 09.11.2018 11:19
podwyższyć zarobki
Odpowiedz
64 9
zgłoś
Gość 09.11.2018 11:20
Dno
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 515