Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rutkowski oskarża Wodziankę: "Ona MA OBSESJĘ na punkcie mojego związku. Chce zniszczyć wizerunek mój i Mai!"

365
Podziel się:

Detektyw bez licencji zapewnia, że skandal nic nie zmieni w jego ślubnych planach. Zdobył się też na szczere wyznanie: "Mam słabość do kobiet...".

Rutkowski oskarża Wodziankę: "Ona MA OBSESJĘ na punkcie mojego związku. Chce zniszczyć wizerunek mój i Mai!"
bESmZVCd

W ostatnich dniach media rozpisywały się o rzekomym romansie Krzysztofa Rutkowskiego z Dominiką Zasiewską. "Wodzianka" twierdzi, że sypiała z detektywem bez licencji, a ten obiecywał jej, że zostawi dla niej narzeczoną Maję Plich. Ponoć nawet oddał Mai zaliczkę na ślub, mówiąc, że "może go sobie wziąć z kimś innym".

Gdy Rutkowski wszystkiemu zaprzeczył, urażona Dominika zaczęła publikować wspólne zdjęcia, mające być potwierdzeniem łączącej ich relacji. Udzieliła nawet wywiadu, w którym opowiadała o szczegółach ich znajomości.

bESmZVCf

Być może Zasiewska miała nadzieję, że jeżeli ona nie może być z Rutkowskim, nie będzie z nim także Maja. W najnowszym wywiadzie udzielonym serwisowi WP Gwiazdy Krzysztof przekonuje jednak, że między nim a narzeczoną wszystko jest w najlepszym porządku, a skandal nawet umocnił ich związek.

Nasz związek jest bardzo mocny. Oczywiście wiem, że złośliwi ludzie życzą sobie, żebym jako partner Mai podał się do dymisji w tym związku. (...) Ale Maja to (...) przede wszystkim mój wielki przyjaciel, jak się okazało. W tym całym bałaganie główne wsparcie otrzymuję właśnie od niej. Wiele kobiet mogłoby porzucić faceta w takiej sytuacji. A Maja powiedziała, że mnie nie opuści nigdy i będzie ze mną na dobre i na złe. Chylę przed nią czoła. Mamy termin ślubu i na pewno nie dojdzie do jego zmiany - zapewnia.

Rutkowski podejrzewa, że Wodzianka błędnie zinterpretowała jego intencje, a teraz się mści.

bESmZVCl

Złamałem swoje zasady. Nidy nie powinienem zapraszać do domu kobiety, której intencje nie są dla mnie do końca zrozumiałe. Być może Dominika stworzyła sobie inny obraz kontaktu ze mną. (...) Nie mogłem być na jej wyłączność. (...) Ona ma obsesję na punkcie mojego związku. Na siłę chce niszczyć wizerunek mój i Mai - mówi sześciennogłowy celebryta.

Krzysztof odniósł się też do wywiadu, w którym Wodzianka zarzuciła Mai, że odbiła go byłej siostrze zakonnej, Luizie.

W tej sytuacji są również inne dotknięte osoby. M.in. Siostra Luiza Kobylecka, która również odniesie się do tej sprawy dla własnego dobrego imienia. Robienie z mojej ukochanej narzeczonej osoby, która odbiła Luizie Rutkowskiego, jest co najmniej nie na miejscu - mówi Rutkowski.

Detektyw mimo wszystko chce wynagrodzić Dominice krzywdy.

bESmZVCm

Wczoraj zapytałem Dominikę, jak możemy dojść do porozumienia. Ja mogę przeprosić - deklaruje.

Krzysztof zdobył się też na odważne wyznanie.

Mam słabość do kobiet. Po prostu. Niektórzy mają do alkoholu, do narkotyków. Nie ukrywam, że dobrze rozmawiało mi się z Dominiką i towarzysko spędzało czas - mówi, dodając, że gdy był gościem w programie Kuby Wojewódzkiego, "nawet nie spojrzał" na Wodziankę.

Rutkowski jest przekonany, że Zasiewska próbuje reanimować podupadłą "karierę" jego kosztem, ale zapewnia, że nie będzie się z tego powodu na niej mścić.

bESmZVCn

Dominika dzisiaj buduje swój wizerunek na dramacie i tragedii naszej rodziny. (...) Nie będę mówił o niej źle. Chociaż mógłbym różne rzeczy tutaj opowiadać. Mógłbym wyciągać brudy z jej życia. (...) Jeżeli się upaja i karmi tym, być może kiedyś zrozumie, że jest to nieeleganckie i łamie wszelkie zasady moralności. Dla Dominiki sława, własny program w telewizji jest priorytetem życia (...) - ocenia.

Na koniec Krzysztof zaapelował do mężczyzn.

Panowie! Sympatię, życzliwość, otwartość kierujcie tylko do waszych kobiet. Bo to nieważne, czy jest Rutkowski czy jest inna osoba, może spotkać się to z konfrontacją, która może was kosztować rozstaniem z ukochaną kobietą - ostrzega.

Celebryta przeprosił też "wszystkich, którzy są wplątani w tę sytuację" i podkreślił, że jedyną winę ponosi on sam.

bESmZVCo

Myślicie, że uda mu się wybrnąć z tej afery obronną ręką?

bESmZVCG
KOMENTARZE
(365)
Gość
3 lata temu
Niedlugo Rutkoski będzie potrzebować pomocy detektywa żeby rozwiązać zagadkę swojego romansu
Karo
3 lata temu
Jaki wizerunek 😂😂 jakie zepsuć 😂😂
Gość
3 lata temu
To oni maja wizerunek?:D
bESmZVCH
gość
3 lata temu
a ty kłam, c****e kłam nic innego po tobie spodziewać się nie mozna
Gość
3 lata temu
przeraża mnie obecny świat, chyba jestem ba to zbyt wrażliwa. Zostałam zdradzona i porzucona, teraz cieżko komuś zaufać, otworzyć sie na ludzi...
Najnowsze komentarze (365)
Gośćjoo
3 lata temu
Masakra o moralności mówi 60 dziadyga zdradzają y każda kobietę w swoim życiu i oszukujący na każdym kroku. Jeżeli ta twoja maja jest przy tobie dalej to dobrze bo to znaczy że dobrze cię skasuj za ten dyschonor. Seksoholizm się leczy a nie rani innych nim
Gość
3 lata temu
Żałosny,stary,obleśny k****a !
gość
3 lata temu
Obsesje!!! A to dobre!!!!!! Zdradza na prawo i lewo i mysli ze nikt sie nie dowie!!! Olesne to jest!!!! A cala Maja nie ma godnosci trzyma sie desperadzko kobieciaza i udaje ze jest git. Fuuuu
Gość
3 lata temu
Ja jej i innym kobietom wierzę. Stary dziad chciał.je do łóżka zaciągnąć i im tylkonslodzil a one biedne cały się nabrac
Gość
3 lata temu
Z takiej kasy maja napewno nie zrezygnuje
Gość
3 lata temu
To raczej Ty palancie masz obsesję na punkcie wszystkich bab, a związek z Majeczką to toksyczny związek, czysta pokazówka i nic więcej. Traktujesz ją gorzej niż szmatę do podłogi.
Gość
3 lata temu
Wierzę zdecydowanie tej kobiecie, temu krętaczowi ani trochę. Klamca i pozer, babiarz udający niewinnego.
gość
3 lata temu
Krzysiek, z prądem i chu..m nie ma żartów.
bESmZVCz
Gość
3 lata temu
Czy te baby są ślepe on jest obrzydliwie brzydki
Gość
3 lata temu
P********y i tyle.Na leczenie ich w p**du !!!!
Gość
3 lata temu
Krzysztof, wać pan wstydu oszczędź, schowaj się
gość
3 lata temu
Kwadrat dupczy na boku i pisze o moralności :D
gość
3 lata temu
Na tym pierwszym zdjeciu u góry Pan Rutkowski wygląda jak moja ex teściowa
Gość
3 lata temu
Te jego d**y to same k***y!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESmZVDs
bESmZVDt
bESmZVDu
bESmZVDv
bESmZVDw
bESmZVDb