Wodzianka ujawnia kulisy związku z Rutkowskim: "Krzysztof ODDAŁ MAI ZALICZKĘ NA ŚLUB! Powiedział: "Weź go, z kim chcesz"" (TYLKO U NAS)

708
Podziel się

Dominika opowiada, jak poznali się z detektywem. "Jest fajnym facetem, to działa na kobiety".

Wodzianka ujawnia kulisy związku z Rutkowskim: "Krzysztof ODDAŁ MAI ZALICZKĘ NA ŚLUB! Powiedział: "Weź go, z kim chcesz"" (TYLKO U NAS)

Odkąd wyszło na jaw, że Dominikę "Wodziankę" Zasiewską i Krzysztofa Rutkowskiego łączył niedawno płomienny romans, show biznes wstrzymał oddech. Być może niektórym ta informacja wydaje się trywialna, ale zaznaczmy, że sześciennoglowy detektyw bez licencji wszystkiego się wypiera, próbując ratować narzeczeństwo z Mają Plich. Wodzianka nie ustaje w wysiłkach i regularnie publikuje materiały kompromitujące pseudodetektywa.

Dominika postanowiła opowiedzieć o związku z Krzysztofem przed kamerą. W rozmowie z Sandrą Hajduk zdradziła, jak się poznali. Okazuje się, że okoliczności były dość romantyczne:

Poznaliśmy się na parkingu pod restauracją, w której teraz pracuję. Stanął na moim miejscu. Od razu zaprosił mnie na wino i zabrał do siebie na 2-3 dni - wspomina i dodaje, że Krzysztof jest opiekuńczy oraz dość błyskotliwy. Te zalety dominują nad pewnymi wadami detektywa: Wiem, że jest przaśny i przypałowy, nie da się tego wizerunku nie zetrzeć, ale jest fajnym facetem, to co robi, działa na kobiety.

Zastanawiające jest to, że Wodzianka zaangażowała się w związek z bardzo medialnym mężczyzną, który przecież oświadczył się aktualnej narzeczonej na wizji. Dominika wyjaśnia, że nie przyszło jej do głowy tego sprawdzić:

Nie mam nawyku sprawdzać osoby, z którą się spotykam. Powiedział mi, że zostawi Maję i ożeni się ze mną, ten związek to fikcja, oni nie mieszkają razem - mówi Zasiewska. Pomyślałam sobie, że skoro tyle razy się rozwodził, to czemu teraz ma się ze mną nie związać?

Dominika ujawniła też nieco przykrych szczegółów ze związku Krzysztofa i jego partnerki. Przypomnijmy, że z Mają łączą go także biznesy, ale Wodzianka twierdzi, że to tylko fikcja. Narzeczeni nie mieszkają ze sobą, mimo że mają syna, Krzysztofa Rutkowskiego Juniora.

W zeszłym tygodniu napisałam Mai SMS-a, żeby nic nie komentowała - powiedziała przed kamerą Dominika. Krzysztof mnie cholernie oszukał - nie tylko mnie zresztą. Ja wzięłam to na klatę, ale z tego co wiem, to on oddał Mai zaliczkę na ślub i powiedział: "Weź go z kim chcesz, ja go nie chcę brać".

Przypomnijmy, że początki związku Rutkowskiego i Plich też były mocno kontrowersyjne. Maja związała się z Krzysztofem po tym, gdy ten spotykał się z Luizą Kobyłecką, jej koleżanką z liceum oraz... byłą zakonnicą, która dla Rutkowskiego zrzuciła habit. Potem próbowała popełnić samobójstwo: Ojciec Luizy: "Mam nadzieję, że do niego nie wróci!"

Jak Waszym zdaniem dalej potoczy się ta historia? Posłuchajcie całego wywiadu:

KOMENTARZE
(708)
Gość
rok temu
To jest jak telenowela klasy C..
złotoryjANKA
rok temu
Od dawna było wiadomo, że do wyższych uczuć on niezdolny.
gość
rok temu
To jest przestroga dla lubiących skakać na boki. Kaz miał swoją nauczkę , Deep również ;-)
Gość
rok temu
Oj Maja! Nie zazdroszcze ci,ale kiedys zrobilas to samo innej kobiecie
Gość
rok temu
Ta laska nie ma za grosz szacunku do siebie
Najnowsze komentarze (708)
olko
rok temu
Straszne bagno...ale z drugiej strony dobrze ze skompromitowala Rutkowskiego.takim oszustom to się należy.brawo.
Gość
rok temu
wiadomości jakie pisali to jak 25 letnie dzieci zero przekazu tylko tęsknię kocham Cię itp lol masakra jakaś
gość
rok temu
BRAWO WODZIANKA!!! Niech Rutek nie bawi sie kobiecymi uczuciami, bo w końcu trafił na kogoś kto go nauczy szacunku do kobiet. Brawo.
gość
rok temu
Buahahaha
gość
rok temu
Rutek wygląda jak Koszałek-Opałek. Mocno podstarzały oczywiście. Nie wiem jak się można z takim pajacem spotykać. To król żenady, obciachu i hien cmentarnych.
Ania
rok temu
Podobno poznali się na DateLou
gość
rok temu
ja bym go nie chciala
gość
rok temu
niech sie zeni z kim chce
gość
rok temu
Ale durne baby+ladowisko!!!!!!dla motyli.d...a nie facet
Ola
rok temu
stary c**l
gość
rok temu
Ustalmy Krzysztof bez kasy mógłby ,a nawet nie poderwać d**ę z krzesła
gość
rok temu
Pan Rutkowski to chyba ma tego samego fryzjera co Wojewodzki ;)
gość
rok temu
Zaroz cosik tom spodnie Widzialy galy co braly Nie mota ladniejszej gwiozdy Bloto
Maria
rok temu
Wiedziała,że ma inną kobietę.Jak można nie sprawdzać z kim się idzie do łóżka. Tylko prostytutki o nic nie pytają,bo to ich praca. Jest brzydka ,gruba i jeszcze bez honoru. Bo porządna kobieta nie opowiada o życiu intymnym.
...
Następna strona