Wodzianka POKAZUJE ZDJĘCIE z Rutkowskim i potwierdza, że MIELI ROMANS! "Miał zostawić Maję i OŻENIĆ SIĘ ZE MNĄ!"

966
Podziel się

Dominika Zasiewska weszła na wojenną ścieżkę z Rutkowskim. Detektyw bez licencji wciąż się wszystkiego wypiera...

Wodzianka POKAZUJE ZDJĘCIE z Rutkowskim i potwierdza, że MIELI ROMANS! "Miał zostawić Maję i OŻENIĆ SIĘ ZE MNĄ!"

Prawie dwa tygodnie temu na jaw wyszedł najnowszy i chyba najmniej spodziewany romans w rodzimym show biznesie. Dominika Zasiewska, lepiej znana jako Wodzianka z programu Kuby Wojewódzkiego, ujawniła, że niedawno miała romans z Krzysztofem Rutkowskim, najsłynniejszym detektywem bez licencji o głowie w kształcie sześcianu. Musimy przyznać, że nawet my w najgorszych koszmarach nie łączylibyśmy ich ze sobą, ale nasi bohaterowie po raz kolejny pokazali, że ich nie doceniamy: Rutkowski ZDRADZAŁ Maję! Z WODZIANKĄ!

Co ciekawe, Krzysztof nie zareagował od razu. Dopiero po kilku dniach udzielił krótkiego wywiadu tygodnikowi Twoje Imperium, w którym wszystkiemu zaprzeczył. Przyznał jednak, że rewelacje Wodzianki wywołały w jego domu burzę, a "nawet sztorm": Rutkowski ZAPRZECZA romansowi z Wodzianką: "To bzdura! Przygotowania do ślubu trwają"

Wygląda na to, że ta wypowiedź przelała czarę goryczy, bo Wodzianka właśnie weszła z Krzysztofem na wojenną ścieżkę. Na swoim profilu na Instagramie pokazała ich wspólne zdjęcie z windy, na którym widać, jak pseudodetektyw trzyma ją za udo. Na dodatek oznaczyła nas na zdjęciu, żebyśmy niczego nie przegapili (dzięki Dominika!):

Krzysztof Rutkowski przygotowuje się do ślubu z Mają Plich. Związek z Wodzianką to bzdura! Jak widać na załączonym obrazku, łączą nas stosunki "biznesowo - koleżeńskie" - podpisała fotografię. Cała sytuacja jedynie umocniła relację Mai i Krzysztofa. Teraz już nic ich nie złamie. Zakładam, że nasza randka już po tym, jak wydałeś to oświadczenie, również.

Jakby tego było mało, Zasiewska opublikowała także instastory, na którym pokazała, jak Krzysiek... zrobił jej zakupy. Miał kupić tylko serek wiejski, a wpadł z całą skrzynką produktów spożywczych. To faktycznie urocze.

W komentarzach zawrzało. Nie brakuje głosów poparcia dla odważnej Wodzianki, która kwituje to skromnymi stwierdzeniami, że niczego się nie boi, bo "zawsze miała jaja" i nie udaje, że pada deszcz, gdy ktoś pluje jej w twarz.

Przypomnijmy, że Krzysztof miał w sierpniu poślubić Maję Plich. Na szczęście nie uściślał, którego roku.

KOMENTARZE
(966)
Gość
rok temu
Banda pajaców 😂😂😂😂
Gość
rok temu
Świństwo...hipokryzja...brak honoru...brak słow panie Krzysztofie 😳
EL
rok temu
Zawsze byłam uczciwa? Sztywny kręgosłup, że niby moralny? I spotykać się z facetem który ma narzeczoną... Nic tylko brać z niej przykład, ideał uczciwości
Gość
rok temu
pudel nie napisze artykułu o tym ze leva zdradzil anke tak samo jak nie napisal nigdy ze rzezniczak ma dziecko z inną ... przelew poszedl
Gość
rok temu
No to już po przygotowaniach do ślubu.. 🤣😂
Najnowsze komentarze (966)
gość
rok temu
Nie, nie!! MOJA droga on mial tylko cie wydupcyć i odstawić, co też zrobił LOL
polka
rok temu
Jaki un ładny , ciągnęłabym cała noc. Kocham go , kochaja go wszystkie polki.
polka
rok temu
Jaki un ładny , ciągnęłabym cała noc. Kocham go , kochaja go wszystkie polki.
gość
rok temu
Dlaczego "wodzianka" pisze Maja z małej litery...analfabetyzm czy lekceważenie?!?
krakowianka
rok temu
wodzianko jedno mnie tylko dziwi. Jesteś piękną kobietą, wiem, ze masz parcie na szkło ale nawet przy takiej ochocie by zaistnieć medialnie byłabyś w stanie dotykać kogoś takiego jak ten kwadratowy łeb??????????? dla mnie to niepojete!
Insider
rok temu
Pan Krzysztof to sam nie wie na czym mu d**a jezdzi, co chwile zakochany, co chwile narzeczony, dziewuchy coraz bardziej d****owate. Nie mowi sie w staropolskich przyslowiach " leb lysieje, d**a szaleje ?"
mi_to_lotto
rok temu
Boże, widzisz i nie grzmisz! Z jednej strony przegrana, nie szanująca się i lecąca na kasę Wodzianka (szukająca w sieci innych takich samych jak ona dziewczyn), z drugiej strony 60 letni staruch, wykorzystujący swą pozycję materialną dla przelecenia kolejnych głupich, młodych d**encji. Nie wyżalaj się publicznie dziewucho, trzeba było się szanować, a nie skrzykiwać dla zemsty rzesze "mądrych inaczej dziewoi" Wstyd. Zamilknij i wycofaj się z życia publicznego. Nie wyszło usidlenie bogatego star***** który zapomniał chyba ile ma wiosenek na karku.
gość
rok temu
Jaki Pan..takie kobiety..
BBC
rok temu
Ile go skasowała bo to nie z miłości
Gość
rok temu
Serio młode l***i chcą być z kim rakiem? Dlaczego? Bo to gangster? A one dubajskie dziolchy?
Gośćgeox
rok temu
Water b***h.
Gośćgeox
rok temu
Water b***h.
gość
rok temu
Ugadali to wszystko dla reklamy według starej prawdy odkrytej przez Madonnę: nieważne co gadają, byle gadali - jest rozgłos jest i reklama, i to za free. A tłuszcza niech się ekscytuje...
Gość
rok temu
Na starosc niestety ubywa rozumu i to smutne ale co uzyl to uzyl haha
...
Następna strona