Trwa ładowanie...
Przejdź na

Thomas Markle pokazał zdjęcie z pierwszego ślubu córki. "Cały czas próbuję z nią porozmawiać, ale razem z Harrym postawili ścianę milczenia"

254
Podziel się

Ojciec Meghan chciał udowodnić, że w przeszłości był blisko z córką i zaprzeczył, że nie dostał zaproszenia na jej pierwszy ślub. Meghan nie utrzymuje z nim kontaktu od maja.

Thomas Markle pokazał zdjęcie z pierwszego ślubu córki. "Cały czas próbuję z nią porozmawiać, ale razem z Harrym postawili ścianę milczenia"
bEqPtwzV

Dołączenie Meghan Markle do rodziny królewskiej od początku było dosyć problematyczne. Była aktorka miała na swoim koncie rozbierane sceny w filmach, rozwód i amerykańskie pochodzenie. Do tego doszło zamieszanie z siostrą, która oskarżyła Markle o to, że wypięła się na rodzinę, w tym jej ojca, który mocno wspierał ją emocjonalnie i finansowo przez całe życie.

Początkowo mówiło się o tym, że Thomas Markle poprowadzi córkę do ołtarza, ale sprawy bardzo skomplikowały się, kiedy tuż przed nim okazało się, że emerytowany oświetleniowiec ustawiał się z paparazzi na sesje zdjęciowe. Tuż przez ceremonią doznał zawału serca, co całkowicie wykluczyło udział w ślubie. Rozgoryczony ojciec księżnej udzielił kilku wywiadów, w których wylał swoje żale i wyjawił, że Meghan zerwała z nim kontakt.

bEqPtwzX

W najnowszym wywiadzie dla Daily Mail Markle postanowił znów pożalić się na córkę oraz rozprawić z kilkoma plotkami na swój temat. W ramach dowodu na to, że wcale "nigdy nie był specjalnie blisko z córką", pokazał pełne czułości i miłości listy od niej, które dostawał w przeszłości. Zaprzeczył też doniesieniom, że zabrakło go również na pierwszym ślubie córki, z producentem Trevorem Engelsonem, pokazując zdjęcie z uśmiechniętą Meghan z tamtego dnia.

Dziennikarzom przedstawił również swoją dokumentacją medyczną na dowód tego, że wcale nie symulował problemów z sercem.

Thomas Markle potwierdził także, że nadal nie ma kontaktu z córką, mimo że usilnie o niego zabiega.

bEqPtwAd

Zostałem całkowicie odcięty i nie mogę milczeć na ten temat. Wysłałem do niej tuzin listów i SMS-ów, ale ona i Harry postawili ścianę milczenia. Zrobili to, o co kiedyś prosili mnie, żebym nie robił - wierzą w każde złe słowo napisane o mnie - stwierdził.

Wszyscy mi mówią: dlaczego się po prostu nie zamknę, że Meghan ze mną nie rozmawia, bo zdradzam prasie jej sekrety. Ale to nieprawda. Piszą o mnie straszne rzeczy, twierdzą, że sprzedaje historie o córce, a Meghan i Harry wierzą w każde kłamstwo. Nie jestem idealny, popełniłem błędy, ale moja kara jest nieadekwatna do winy. Nawet córki morderców odwiedzają ojców w więzieniu - zakończył dramatycznie.

Ojciec księżnej dodał, że wstawiennictwa szukał nawet u matki Meghan, jedynej członkini rodziny, z którą żona Harry'ego utrzymuje kontakt. Bezskutecznie.

Myślicie, że takie wywiady przybliżą go do odzyskania kontaktu z córką?

bEqPtwAe
bEqPtwAf
bEqPtwAy
KOMENTARZE
(254)
Gość
3 lata temu
Przestańcie komentować ta sytuacje bo nikt nie wie jak było i co sie działo w tej rodzinie wiec przestańcie osądzać ojca Meghan i przede wszystkim ją sama
gość
3 lata temu
DZIWNA TA SYTUACJA.
Moni
3 lata temu
Megan poleciała na kasę i tyle w temacie
bEqPtwAz
Gość
3 lata temu
czemu on poniza swoją córkę?
Gość
3 lata temu
Mi ona wygląda na wredną i wyniosłą.Typowa karierowiczka,jeszcze zobaczycie jakie z nią bedą jaja
Najnowsze komentarze (254)
Gość
3 lata temu
Hmmm skoro zerwała z najbliższą rodziną odkąd została żoną księcia to źle o niej świadczy przecież to rodzice , woda sodowa uderzyła do głowy A pycha pozwala na poniżanie służby
gość
3 lata temu
a kogo to obchodzi, co on pokazał, bo widzę,że bęben pokazał utuczone w mac dobndaldzie.
Gość
3 lata temu
Boze broń Od takiej rodziny. Wspolczuje Megan.
Anka
3 lata temu
Nie wiem czy ojciec, czy ona jest gorsza. Pewne jest, że chyba to wredna osóbka , popatrzcie w tak krótkim czasie doprowadziła do nisnasek między braćmi, Kate też zalazła za skórę. Asystentka zwolniła się z pracy to o czymś to świadczy .
gość
3 lata temu
Jakaś patologia....może królowa nie czyta takich głupot
gość
3 lata temu
oj Harry jeszcze pożałujesz tego ślubu.
gość
3 lata temu
Stary zapasiony chlojus. Tylko liczy na kasę. G...o go obchodzi córka.
gość
3 lata temu
Brzydka ta Meghan!
bEqPtwAr
Gość
3 lata temu
Obludna falszywa baba jeszcze im namiesza
Mag
3 lata temu
I****A
gość
3 lata temu
Rodzina jak wrzód na d***e!
gość
3 lata temu
Córka nie powinna tak traktować ojca.Świadczy to,że jest bardzo zaciętą osobą i nie ma szacunku.Pieniądze to nie wszystko a właściwie to tylko papierki i blaszki..... tego nie zabierze się na tamtą stronę .....a tu czas szybko mija.
gość
3 lata temu
Tlusiochy zawsze biegaja do MCDonalda itd.
gość
3 lata temu
Dobrze ,że jest w super stosunkach z mama. Z ojcem było różnie . Odszedł od jej matki. Tu ponieważ wctrakcie pierwszego ślubu obydwaj panowie byli związani zawodowo z produkcja filmowa I Markler która wówczas pracowała , to powiedziałabym ,że to wzajemne powiązanie biznesowe. Jakoś rodzina matki się jej nie czepia. Niech pozostałe jego dzieci z innych małżeństw się nim zaopiekuję. Zdaje się matką Mrkler była jego drugą żoną a po niej mu al i kolejna. Ma tyle dzieci a nadal się jej czepia. Niech paparaci poszukują tych innych dzieci ,co osuagnelyvi jak się opiekują ojcem.
...
Następna strona
bEqPtwAT