Górniak zaśpiewa z Rubikiem!
Słusznie, bo niby czym może sobie jeszcze zaszkodzić?
Piotr Rubik przygotowuje materiał na swoją nową płytę (o oryginalnym tytule Rubik one), dzięki której chce wrócić na szczyty popularności. Nie ma oczywiście na to szans, ale on jeszcze o tym nie wie. Ponieważ grono jego fanów drastycznie zmalało, zdecydował podeprzeć się innymi znanymi nazwiskami. Ma nadzieję, że ktoś kupi płytę dla któregoś z gości.
Fakt donosi, że jako pierwszą zaprosił Edytę Górniak, specjalnie dla której napisał i skomponował piosenkę. To nie będzie ich pierwszy raz w studio, Rubik jest autorem jednego z "hitów" Edzi - Dotyk. Współpraca zapowiada się więc bardzo obiecująco. Możemy liczyć na ckliwy i przesłodzony kawałek muzycznego zakalca. Znacie jakichś innych równie mdłych "artystów"?