Świąteczna Dua Lipa występuje w sukience przypominającej choinkę

40
Podziel się

Piosenkarka powoli wyrasta na nową ikonę mody. Słusznie?

Świąteczna Dua Lipa występuje w sukience przypominającej choinkę

W przypadku Duy Lipy można mówić o fenomenie na skalę światową: urodzona w Londynie Albanka zaliczyła spektakularny debiut ze swoją płytą "Dua Lipa", która pobiła rekordy popularności na całym świecie. Jej teledysk do piosenki New Rules obejrzało na Youtubie już ponad 1,5 miliarda osób, a gwiazdy o znacznie dłuższym stażu na rynku muzycznym dosłownie biją się o możliwość współpracy z 23-latką.

Dua kuje żelazo póki gorące i wciąż nie zwalnia tempa, dając występy na różnej maści galach i festiwalach muzycznych. Jakiś czas temu Lipa pojawiła się na imprezie Iheartradio, gdzie wystąpiła u boku takich gwiazd jak Shawn Mendes, Bebe Rexha czy Cardi B. Na tę okazję Lipa wybrała wyjątkowo świąteczną kreację - świecącą, zieloną sukienkę przypominającą choinkę udekorowaną ozdobami. Ambitna Dua zaprezentowała na scenie cały wachlarz min i póz, które zdążyła sobie wypracować przez kilka lat występowania na żywo.

Styl Duy został juz doceniony przez portale modowe, które umieszczają Lipę w zestawieniach na najlepiej ubrane gwiazdy. Lubicie jej styl?

KOMENTARZE
(40)
Gość
rok temu
Robi naprawdę niezła muzykę przy tych wszystkich skopiowanych pop produktach, jest śliczna i nie musi prowokować bo obroni się talentem! Na pewno odkrycie 2018!
Gość
rok temu
Pudełku zajmij się proszę moderacją dyskusji - to jest człowiek, a tymczasem jakieś niewyżyte pasożyty rodem z wykopu robią tutaj sobie licytację, kto by co zrobił dziewczynie swoim 2cm interesem, jakby była kawałkiem wołowiny. Ja wiem, że was raczej niewiele obchodzi to jak postrzegane są kobiety (kiecka ważniejsza niż talent czy osiągnięcia i tak dalej i tak dalej), ale te komentarze o rvchaniu i wkładaniu są już niesmaczne. Jako kobieta nie chcę ich oglądać i tyle. A wy oszołomki idźcie pomoc mamie sprzątnąć po kolacji i poszukajcie sobie pracy - na takich obibokow raczej żadna nie spojrzy i wsadzić to sobie będziecie mogli co najwyżej w dziurę w płocie. kisses & hugs
Gość
rok temu
Kawał baby, ale jest seksi.
Gość
rok temu
Ma cos w sobie
gość
rok temu
Wiecznie na tych swoich koncertach fuc.k i f**k wykrzykuje. Nie lubię jej taka wioskowa chamowa.
Najnowsze komentarze (40)
gość
rok temu
nienawidze jej
Gość
rok temu
Ładna dziewczyna, fajny głos, ale charyzmy zero.
Gość
rok temu
Super glos ,ale sylwetkę ma taką ciężka, zwalista ,nogi tłuczki ,topornie tańczy!
Gość
rok temu
Gdzie macie kawał baby? Szczupła wysoka dziewczyna. Kawał baby to przeciętna Polka z metra cięta i z 20 kg nadwagi
Gość
rok temu
Występuje u boku gwiazd takich jak bebe i cardi.... Hahahah ale gwiazdy!
Gość
rok temu
Sorry za kazdym razem kiedy widze news o niej, widze tylko "D**a Lipa"....
Gość
rok temu
Nie lubie jej, wyglada jak transwestyta...
Gość
rok temu
Pudełku zajmij się proszę moderacją dyskusji - to jest człowiek, a tymczasem jakieś niewyżyte pasożyty rodem z wykopu robią tutaj sobie licytację, kto by co zrobił dziewczynie swoim 2cm interesem, jakby była kawałkiem wołowiny. Ja wiem, że was raczej niewiele obchodzi to jak postrzegane są kobiety (kiecka ważniejsza niż talent czy osiągnięcia i tak dalej i tak dalej), ale te komentarze o rvchaniu i wkładaniu są już niesmaczne. Jako kobieta nie chcę ich oglądać i tyle. A wy oszołomki idźcie pomoc mamie sprzątnąć po kolacji i poszukajcie sobie pracy - na takich obibokow raczej żadna nie spojrzy i wsadzić to sobie będziecie mogli co najwyżej w dziurę w płocie. kisses & hugs[/cytat]Podbijam, 🐩 zrób coś z tym.
Gość
rok temu
Pudełku zajmij się proszę moderacją dyskusji - to jest człowiek, a tymczasem jakieś niewyżyte pasożyty rodem z wykopu robią tutaj sobie licytację, kto by co zrobił dziewczynie swoim 2cm interesem, jakby była kawałkiem wołowiny. Ja wiem, że was raczej niewiele obchodzi to jak postrzegane są kobiety (kiecka ważniejsza niż talent czy osiągnięcia i tak dalej i tak dalej), ale te komentarze o rvchaniu i wkładaniu są już niesmaczne. Jako kobieta nie chcę ich oglądać i tyle. A wy oszołomki idźcie pomoc mamie sprzątnąć po kolacji i poszukajcie sobie pracy - na takich obibokow raczej żadna nie spojrzy i wsadzić to sobie będziecie mogli co najwyżej w dziurę w płocie. kisses & hugs[/cytat]You made my day!
lekko
rok temu
Głos niby ładny, ale szału nie robi. Reprezentacyjna też nie jest, bardziej niż gwiazdę przypomina ruską prostytutkę.
gość
rok temu
już wygląda na 40 lat.wstrętna
gość
rok temu
wstrętna gruba baba z ryjem chłopa.a muzyka która podoba się zjebnym,zlasowanym nieudacznikom
gość
rok temu
Pudełku zajmij się proszę moderacją dyskusji - to jest człowiek, a tymczasem jakieś niewyżyte pasożyty rodem z wykopu robią tutaj sobie licytację, kto by co zrobił dziewczynie swoim 2cm interesem, jakby była kawałkiem wołowiny. Ja wiem, że was raczej niewiele obchodzi to jak postrzegane są kobiety (kiecka ważniejsza niż talent czy osiągnięcia i tak dalej i tak dalej), ale te komentarze o rvchaniu i wkładaniu są już niesmaczne. Jako kobieta nie chcę ich oglądać i tyle. A wy oszołomki idźcie pomoc mamie sprzątnąć po kolacji i poszukajcie sobie pracy - na takich obibokow raczej żadna nie spojrzy i wsadzić to sobie będziecie mogli co najwyżej w dziurę w płocie. kisses & hugs[/cytat]"kawałkiem wołowiny"? to już o zwierzętach można tak pisać?
Jimmy
rok temu
Ładnemu we wszystkim ładnie