Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kasia Tusk już urodziła?! "Dużo spokoju i zdrówka dla Was"

243
Podziel się:

Najnowsze zdjęcia na blogu Kasi przekonują jej fanki.

Kasia Tusk już urodziła?! "Dużo spokoju i zdrówka dla Was"
bFdKSGDF

Choć Kasia Tusk ma na swoim koncie pewne nietrafione decyzje, jak np. udział w Tańcu z Gwiazdami, to jednak córka Donalda najwidoczniej umie uczyć się na błędach. Obecnie stroni od zgiełku celebryckiego świata i na próżno jej szukać na ściankach. Co za tym idzie, nie dość, że udało się jej zachować w tajemnicy ślub z długoletnim partnerem Stanisławem Cudnym, to na początku października pojawiła się informacja o jej ciąży, której w zasadzie nigdy oficjalnie nie potwierdziła.

bFdKSGDH

Można Kasię lubić, bądź nie, jednak normalności, z jaką podchodzi do swojego błogosławionego stanu, może jej pozazdrościć niejedna bombardująca brzuszkowymi sesjami celebrytka.

Od kilku dni dochodzą do nas informacje, że Kasia i Staszek zostali rodzicami, a Donald dziadkiem. Sama Kasia nie odniosła się jeszcze w żaden sposób do tych informacji, natomiast czytelniczki jej bloga przeprowadziły "śledztwo" na własną rękę. Na blogu Tuskówny pojawiły się nowe zdjęcia, na ktorych na próżno szukać brzuszka. Choć trudno wyobrazić sobie, by blogerka w połogu zabierała się za sesje zdjęciowe, internautki już jej gratulują:

Kasiu z całego serca gratuluję. Bardzo się cieszę z Twojego szczęścia… Gratuluję i życzę powodzenia w nowej roli - czytamy.

Dużo spokoju i zdrówka dla Was Kasiu!

bFdKSGDN

Niektórzy o rzekomym rozwiązaniu pisali nawet ... na Twitterze.

Czyżby Kasi udało się, podobnie jak w przypadku ślubu, zachować to wydarzenie w tajemnicy?

bFdKSGDO
bFdKSGDP
bFdKSGEi
KOMENTARZE
(243)
Gość
3 lata temu
[cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"]Kogo ta rodzina obchodzi? Nie piszcie o nich Dosc ich mamy[/cytat]Mnie!!![/cytat]Mnie też. Nie ma tam żadnej patologii. Miło nam nich popatrzeć.
gość
3 lata temu
Gdyby nie to, że ciąża trwa 9 mcy, to Pudel by napisał za 5 lat, jak o tym ślubie haha
Gość
3 lata temu
No brawa dla was za spostrzegawczosc😂😂Ales cie odkryli😂😂
bFdKSGEj
Maa
3 lata temu
Gratulacje Kasiu. Zdrówka!
gość
3 lata temu
Czyli można nie latać po ściankach z cycem na wierzchu i ślub oraz narodziny zachować dla siebie i rodziny, brawo Kasia, i gratulacje
Najnowsze komentarze (243)
Gość
3 lata temu
Podobno to sciema i surogatka za nią urodziła
Gość
3 lata temu
Podobno to sciema i surogatka za nią urodziła
Gość
3 lata temu
dziękuję za wszystko
Gość
3 lata temu
[cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"]Kogo ta rodzina obchodzi? Nie piszcie o nich Dosc ich mamy[/cytat]Mnie!!![/cytat]Mnie też. Nie ma tam żadnej patologii. Miło nam nich popatrzeć.[/cytat]Ja wolę czytać o niej niż o Siwiec albo Lewandowskiej. Kasie bardzo inteligentna i skromna
Polak
3 lata temu
No to dziadek Doland z******j, zdrajca narodu zadowolony
gość
3 lata temu
Mąż Kaski za piękny nie jest ale pewnie bogaty!!!
Jasińska
3 lata temu
No i przyszywany dziadek T***K będzie bawił wnuczkę Fułka? ale jaja ...ale jaja... ale jaja...
gość
3 lata temu
Zawsze myslalam,ze ona jest lesbijka.MNiemanie ma o sobie wysokie.Jesli dziewczynka to piekne jest imie Magdalena po zonie nie wdowie adamowicza
bFdKSGEb
gość
3 lata temu
Dac je na imi Magdalena po zonie adamowicza.
gość
3 lata temu
Ha ha Panie prezydencie.CCZytajcie niebezpieczne zwiazki Tuska Pana Sumlinskiego.
gość
3 lata temu
Albo dawała wcześniej starsze zdjęcia, albo teraz daje stare zdjęcia. Jej blog to praca, a w ciąży nie zawsze wygląda się dobrze. W czasie wyborów miała dość mały brzuch, więc jest chyba za wcześnie... Dajcie jej spokój, pierwsi z gratulacjami, pierwsi z hejtem. Nie gratulacje są ważne, a to, żeby wszystko było dobrze.
Anty tusk
3 lata temu
C-uj ci w d-pę sepleniasta ździro!Żebyś miała tak c-ujowo jak twój tatulek zrobił innym okradając ich i oszukując ze swoimi koleżkami.Zdychaj szmato!!!
Gość emerytka...
3 lata temu
wszystkiego co najgorsze
Wiktor Kubiak
3 lata temu
Lewaczki tak sie zachwycaly,ze do slubu idzie bez brzucha.Nie to co ta obrzydliwa M.Kaczynska.A teraz taki wczesniak,biedaczek.Laczymy sie w "bulu"z rodzicami. Imiona proponuje Angela-Magdalena. Dla chlopca tylko Wiktor.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bFdKSGEU
bFdKSGEV
bFdKSGEW
bFdKSGEX
bFdKSGEY
bFdKSGED