Czwartek 03.01.2019 18:45

Syn Martyniuka oskarża żonę na Facebooku: "Mam dowody na to, że Ewelina jest NIMFOMANKĄ"!

Daniel M. Zenek Martyniuk Ewelina Martyniuk

Syn Martyniuka oskarża żonę na Facebooku: "Mam dowody na to, że Ewelina jest NIMFOMANKĄ"!

W ciągu ostatnich lat Zenek Martyniuk wyrósł na najpopularniejszego (i najbogatszego) gwiazdora disco polo w Polsce. Nic dziwnego, że media zaczęły się interesować również jego życiem prywatnym, a konkretnie synem, który w ostatnich dniach jest przyczyną ogromnych problemów wizerunkowych artysty.

W sylwestra jeden z podlaskich portali podał, że wieczór wcześniej policja zatrzymała Daniela M., syna gwiazdora disco polo. M. miał się awanturować po pijanemu i nie chcieć wpuścić do domu ciężarnej 19-letniej żony.

Zobacz: Syn "gwiazdora disco polo" trafił do aresztu po awanturze z żoną! "Daniel M. miał przy sobie narkotyki"

Wezwana na miejsce policja wyprowadziła go ponoć w kajdankach. Przypomnijmy, że jeszcze kilka miesięcy temu Daniel i Ewelina wzięli romantyczny ślub, o którym było głośno w mediach i szykowali się do porodu, za który miał zapłacić Zenek. Występowali też razem w programach śniadaniowych. Wydawało się więc, że młody Martyniuk wreszcie się ustatkował. Już wcześniej informowano bowiem o jego konfliktach z prawem.

W grudniu 2017 roku M. został zatrzymany przez policję, a przez swoje agresywne zachowanie omal nie trafił na trzy lata do więzienia. Wówczas miał grozić funkcjonariuszce, że ją zgwałci (!) oraz... ugryźć policjanta w palec. Tym razem również w jego domu znaleziono marihuanę. Co więcej, sąsiedzi mężczyzny zeznali, że regularnie awanturował się z żoną, zażywał narkotyki i rozbijał się białym porsche, ponieważ "zepsuły go pieniądze ojca".

Przypomnijmy: Sąsiedzi pogrążają Daniela M.: "Tam są narkotyki. Awantury domowe były kilka razy w miesiącu"

Po aresztowaniu Daniel skasował konto na Facebooku, jednak w czwartek niespodziewanie powrócił, gdzie internauci wspierali go, pisząc, że "taka jest cena sławy". Wygląda na to, że syn Zenka dopiero się rozkręca.

Na Facebooku opublikował wpis, w którym zarzuca Ewelinie i jej matce liczne manipulacje. Twierdzi na przykład, że do ślubu szli pod przymusem i że teściowa mu groziła (!) (zachowujemy oryginalną pisownię).

Czego to człowiek nie wymyśli dla pieniędzy. Jest tak Ewelina nosila plastry antykoncepcyjne przestała je nosić i zaszła w ciąże. I w tym momencie nasz związek przestał istnieć było to juz 7 miesięcy temu zostala zmuszona do ślubu przez matkę i babcie, bo co ludzie powiedzą na wsi w russocicach panna z Dzieckiem na ślubie od jej matki usłyszałem ze mnie zniszczy co teraz skrupulatnie robią pierwszy raz u nich w domu a teraz gdy przestałem tam jeździć wysłali Eweline do Białegostoku, żeby podlać oliwy do ognia - pisze Martyniuk.

Mężczyzna zapewnia, że żadnej awantury nie było, a wszystko wymyśliła zła teściowa. Twierdzi też, że jest abstynentem i grozi konsekwencjami wszystkim, którzy twierdzą, że pije.

Nie było tez żadnej awantury u mnie w Wasilkowie. Drzwi były otwarte i czekałem na swoją mamę, ktora przez liczne manipulacje Eweliny i jej matki poddała się emocjom i zadzwoniła na policję, a jakby co to nie pije alkoholu od maja i mam na to dowody pożałujecie tych oszczerstw i będziecie przepraszać - ostrzega.

W kolejnym komentarzu Martyniuk twierdzi, że jego żona jest... uzależniona od seksu.

Dowiedzcie się lepiej ludzie a nie piszecie farmazony z Ewelina nie mieszkam od 2 miesięcy mam dowody na to ze jest nimfomanka niedługo będziecie przepraszać - grozi.

Wygląda na to, że już na początku roku mamy murowanego kandydata do "żenady". Spodziewaliście się, że za drzwiami tej bogatej i cieszącej się sympatią rodziny rozgrywa się taka patologia?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (1331)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1331
Odpowiedz
163 125
zgłoś
Mszana Dolna :) 03.01.2019 18:49
Już czuję że pudelek za g*******e i wyssane info będzie przepraszać jak i tą panią na stronie głównej :)
Odpowiedz
223 28
zgłoś
gość 03.01.2019 18:50
przez twe oczy twe oczy ZIELOONE oszalałem przekaz podprogowy dotyczący syna :D
Odpowiedz
798 51
zgłoś
Gość 03.01.2019 18:50
No kilka dni wczesniej i wygralby starcie z Zyła na zenade roku
Odpowiedz
577 63
zgłoś
gość 03.01.2019 18:50
Wszystko by oczyścić imię. Szkoda dziewczyny
Odpowiedz
230 22
zgłoś
gość 03.01.2019 18:50
Żenada 2019
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1331