Diablo z byłą żoną opowiadają, jak... rozwieść się z klasą. "Chcieliśmy pokazać dziecku, że powstało z miłości" - Pudelek

Diablo z byłą żoną opowiadają, jak... rozwieść się z klasą. "Chcieliśmy pokazać dziecku, że powstało z miłości"

89 reakcji
0
0
89
Podziel się

Przypomnijmy, że bokser zdradzał (byłą już) żonę z kobietą, którą potem oskarżył o... wrobienie go w dziecko.

Życie prywatne Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka od lat jest bardzo burzliwe - jak na prawdziwego celebrytę przystało. Krzysiek ma na swoim koncie liczne romanse, a kilka lat temu przyznał otwarcie, że zdradzał żonę - Małgorzatę Babilońską. W rezultacie chroniczna niewierność doprowadziła go do depresji: w 2011 roku próbował się nawet targnąć na własne życie, połykając kilkadziesiąt tabletek antydepresyjnych.

Choć żona pięściarza wybaczyła mu zdrady i postanowiła dać kolejną szansę, to niestety Diablo na długo nie pozostał wierny. Mimo publicznych obietnic poprawy, bokser po raz kolejny wdał się w romans, tym razem z Magdaleną Radomską. Owocem związku jest córka Zuzia, na którą Krzysztof niechętnie płaci alimenty, posądzając jej mamę o "wrobienie w dziecko"...

Mimo że jeszcze kilka miesięcy temu Włodarczyk postanowił zawalczyć o małżeństwo z Małgosią, zapewniając, że nie przysparza jej powodów do zazdrości, to jak się ostatnio okazało, para zmieniła zdanie i... postanowiła się rozwieść. Choć Babilońska w końcu złożyła pozew rozwodowy, to jednak nie chciała orzeczenia o winie boksera. W rezultacie kilka tygodni temu byli małżonkowie spotkali się na rozprawie sądowej, gdzie dopisywał im szampański nastrój. Po opuszczeniu sali sądowej wciąż się przytulali, a spod gmachu sądu odjechali jednym samochodem.

Byli małżonkowie najwyraźniej stwierdzili, że rozwód to świetna okazja na promocję, więc pojawili się wspólnie w poniedziałkowym Dzień Dobry TVN, gdzie radzili, jak się "szczęśliwie rozwieść"...

W ogóle nie braliśmy adwokatów, nie chciałem się kłócić, bo po co się kłócić? - stwierdził wyrozumiale Krzysztof i dodał: Syn pytał mnie, dlaczego razem nie mieszkamy. Ja mu tłumaczyłem, że nie chcemy się przy nim kłócić i podnosić głosu.

Małgorzata również zabrała głos, twierdząc, że zależało im na tym, aby rozstać się z klasą:

Nasze oczekiwania nie były nawzajem spełniane, oboje odpuściliśmy. Postanowiliśmy rozejść się z klasą, chcieliśmy pokazać dziecku, że między nami jest człowieczeństwo, bo nasz syn powstał z miłości. To jest porażka i przegrana, bardzo się kochaliśmy, wydarzyły się różne sytuacje, które nie powinny się wydarzyć i nie ma się z czego cieszyć. Ale potem przychodzi ulga - wyznała w śniadaniówce była już żona boksera.

Choć Włodarczyk i Babilońska zapewniają o dojrzałości, z jaką podeszli do decyzji o rozwodzie oraz o łączącej ich sympatii, to gdy pięściarz stwierdził, że żyją w koleżeństwie, a syna może zabierać "kiedy chce i jak chce", to Małgosia skwitowała krótkim: Bez przesady, aż tak to nie.

Faktycznie rozwiedli się z taką "klasą", o jakiej zapewniają? Krzysiek chyba nie czyta Pudelka...

89
0
0
0
0
0
0
Polub pudelek.pl na Facebooku:
KOMENTARZE
(89)
Gość
10 miesięcy temu
Diablo i klasa. Hahahahhahahahhahahahaha.
Gość
10 miesięcy temu
Klasyczna patologia, klasy to na próżno tu szukać, niestety...
Gość
10 miesięcy temu
Ty d***u ty i klasa kogo chcesz oszukac damski bokserze 😃😃😃
Najnowsze komentarze (89)
Gość
9 miesięcy temu
Oj Diablo , diablo
gość
9 miesięcy temu
Ale on robi miny !!!
Gość
9 miesięcy temu
I super
Gość
9 miesięcy temu
Tylko dlaczego jak był mężem nie zachowywał się tak poprawnie dla mnie to kupa śmiechu dobrze że chociaż teraz to zrozumiał
emeryt
9 miesięcy temu
arkocholiku lepiej idz za ciecia do konspolu
gość
9 miesięcy temu
Jaki on jest brzydki! Gdyby nie kasa i sława to żadna z tych dziewczyn nawet nie spojrzałaby na niego.
Gość
9 miesięcy temu
Krzysiek to fajny facet , odczepcie sie od niego
Bs
9 miesięcy temu
Jaka klasa?to żenada a nie klasa.straszna patologia i brak zasad w życiu.
Gość
9 miesięcy temu
Ale nawywijał i co niby że rozwód wszystko rozwiąże kołek tak myśli czy w ogóle nie....
Gregor
9 miesięcy temu
Diablo czyli inspiracja diabelska. A konsekwencją tego, co daje diabeł jest zdrada, depresja, zło, życiowe zagubienie! Trzeba postawić na Jezusa i iść drogą Prawdy ku Niebu!
gość
9 miesięcy temu
Babilońska, Diablo i klasa..... te słowa w jednym zdaniu wykluczaja się nawzajem!
Gos11
9 miesięcy temu
Ty rudy idjoto ty kolo klasy to stsles jak wchodziles na lekcje ty jestes tak g***i jak teraz boksujesz cymbale
jebek
9 miesięcy temu
DNO,DNO, DNO jednak niektórym boks bardzo szkodzi!!
Gość
10 miesięcy temu
Chyba z kasa
...
Następna strona