Trwa ładowanie...
Przejdź na

Doda zaprosiła Rosati na casting do "Dziewczyn z Dubaju"? "Bardzo cię lubię, ale akurat może inna rola"

126
Podziel się

Żałujecie?

Doda zaprosiła Rosati na casting do "Dziewczyn z Dubaju"? "Bardzo cię lubię, ale akurat może inna rola"
bCxFabWZ

Doda i jej najnowszy mąż Emil Stępień początek roku spędzają w Dubaju, dokąd polecieli zaraz po rodzinnej Wigilii u Rabczewskich. Ich wyprawa ma charakter służbowy - szukają planów do swojego nowego filmu, opartego na książce Piotra Krysiaka Dziewczyny z Dubaju.

Autor książki, opierając się na stenogramach z przesłuchań, opisał stręczycielski biznes, którym zajmowały się między innymi córka oraz była żona znanego muzyka. Danuta i Joanna B. pod przykrywką "agencji modelek" świadczyły usługi seksualne bogatym klientom podczas wyjazdów do ekskluzywnych europejskich kurortów, Dubaju oraz na luksusowych jachtach. Najwięcej pieniędzy można było podobno zarobić za świadczenie usług seksualnych arabskim szejkom. Stąd wzięło się, stosowane przez wszystkie media, określenie "afera dubajska".

Krysiak ujawnił, że wśród prostytutek były między innymi "zwyciężczyni konkursu Miss Polonia, zdobywczyni kilku europejskich tytułów, uczestniczka Top Model, aktorka z filmu Sfora oraz narzeczona popularnego aktora serialowego". Zobacz: Dziennikarz ujawnia, kto "jeździł" do Dubaju: "Miss Polonia, uczestniczka Top Model, dziewczyna aktora"!

bCxFabXb

Doda, którą porwała zarówno ta szokująca historia, jak i sama branża filmowa, wykupiła wraz z mężem prawa do ekranizacji książki Krysiaka. Piosenkarka ostatnio coraz częściej wspomina w wywiadach, że odkryła w sobie talent producencki i poważnie myśli o zakończeniu kariery muzycznej po to, by zająć się produkcją filmową na pełen etat.

Na razie zdobywa doświadczenie u boku męża. Podobno właśnie Doda, opierając się na wewnętrznym przeczuciu, zasugerowała Emilowi, by do jednej z kluczowych ról zaangażował Weronikę Rosati. Jak twierdzi Fakt, chociaż castingi jeszcze się nie rozpoczęły, Rabczewska wystosowała do Rosati osobne, specjalne zaproszenie.

Doda zaprasza ją na casting - ujawnia w rozmowie z Faktem osoba z produkcji filmu. Jedna z ról, według niej, byłaby idealna dla aktorki. Doda bardzo lubi i ceni Weronikę. Wie, że jej obecność w filmie przyciągnęłaby większą widownię, bo ona wzbudza wielkie emocje.

Co ciekawe, Weronika błyskawicznie zdementowała te informacje, dziękując Dodzie za docenienie, jednocześnie im zaprzeczając. Rosati, która po kilku epizodach w zagranicznych produkcjach ma chrapkę na bardziej ambitną rolę, stwierdziła, że Dziewczyny z Dubaju są znacznie poniżej jej ambicji:

bCxFabXh

@dodaqueen bardzo chetnie z Toba bede pracowac i lubie Cie ale akurat moze inna rola - napisała.

Żałujecie?

bCxFabXi
bCxFabXj
bCxFabXC
KOMENTARZE
(126)
Gość
rok temu
A, jaka roznica miedzy szajkiem, a Kulczykiem?
gość
rok temu
Jak myślicie kto tam był? Ponoć Doda, Lubertowa, Borucowa z siostrzyczką, Godlewskke, Fajcht, Gąska, Siwiec (w końcu jej facet był ponoć alfem), Krupa, Ślotała, Gwizdała, Sonnet...
gość
rok temu
Akurat Weronika do tej roli bardzo pasuje
bCxFabXD
Gość
rok temu
Nudne to. Tylko kasa i d**a.
gość
rok temu
Szczerze mówiąc to może być problem znaleźć "aktorów" do tego "filmu". Ani postaci "producentów", ani tematyka nie należą do zachęcających. A propozycja Dody dla Rosati, w kontekście życiowych historii tej ostatniej, to w ogóle niezła beka... Ktoś Dodzie wyłączył tę inteligencję, którą tak się chwali?
Najnowsze komentarze (126)
gość
rok temu
to raczej ewcia lubert moze dodzie zaszkodzic jak powie prawdę o niej
Gość
rok temu
Kto pojdzie na takie pisowskie badziewie
Gość
rok temu
Nositorba. Podobny do Dyzmy ale on stary jest
gość
rok temu
zmienić tytuł na ;DZIEWCZYNA Z DUBAJU i wystarczy DODA ! i tyle w temacie.
NeveN
rok temu
Będzie problem ze znalezieniem aktorek.! Bo to ma być film opisujący to zdarzenie a nie biograficzny!
Gość
rok temu
Rola ku....y jest akurat dla niej.przeciez ma wprawe
Gośćyyyyy
rok temu
Żal mi tych dziewczyn... Jak można nie czują wstretu do samych siebie po takim czymś?
Gość
rok temu
Jezuu to zdj dody z emilem... on brzydki jak troll! Glowa wielka czerwona opryszczona, oko niezdradzające grama mózgu. A doda smutna zmęczona i stara.
bCxFabXv
gość
rok temu
rosati by mogło zagrać samą siebie w tym filmie
Gość
rok temu
To bardzo niestosowna propozycja, dziewczyna wychowuje samotnie dziecko i ma zostawić córkę na pewien czas dla roli prostytutki z Dubaju...nawet komentować...
gość
rok temu
z komciów oczywiście, bo przecież nie z "artykułów";)
Gość
rok temu
To nie jest prawda, tylko pomówienie.
gość
rok temu
Kto sie dziwką urodzi dziewicą nie umrze
Gość
rok temu
DOROTA przesadziła widać że nie taka inteligentna Wera ma w kraju nie najlepsza opinie jakby przyjęła tą rolę toby całkowicie się pogrążyła
...
Następna strona
bCxFabXX