Poniedziałek 07.01.2019 20:45

Syn Zenka Martyniuka wspomina początki znajomości z żoną. "Ewelina się tego wstydziła"

Daniel M. Zenon Martyniuk

Syn Zenka Martyniuka wspomina początki znajomości z żoną. "Ewelina się tego wstydziła"

O Danielu M. cała Polska dowiedziała się, gdy latem zeszłego roku okazało się, że "jego tata lubi oczy zielone, a on marihuanę". 28-latek został zatrzymany po tym, jak awanturował się w domu maturzustki Eweliny. Mimo trudnych początków, parze udało się zawędrować przed ołtarz, a nawet spłodzić dziecko. Niestety już w cztery miesiące po ślubie okazało się, że sytucja rodzinna Martyniuków jest daleka od sielanki.

Tuż po świętach Daniel miał nie wpuścić swojej ciężarnej żony do domu, a wezwana przez jego matkę policja, znów znalazła marihuanę w mieszkaniu mężczyzny. "Drama" na dobre rozkręciła się jednak, gdy Daniel po opuszczeniu aresztu zalogował się na swoje konta w mediach społecznościowych. Profil na Facebooku skasował po tym, jak ogłosił, że Ewelina złapała go na dziecko oraz jest nimfomanką. Do tego, do ślubu doszło tylko dlatego, że nalegała na to jej matka. Która już na weselu zapowiedziała mu, że go zniszczy: Syn Martyniuka oskarża żonę na Facebooku: "Mam dowody na to, że Ewelina jest NIMFOMANKĄ"!

"Na szczęście" Daniel nadal jest aktywny na Instagramie, gdzie wciaż opowiada o "Ewelince". Zdążył już zapewnić, że nigdy nie dopuścił się wobec niej przemocy fizycznej, tym razem jednak chyba znów chciał ją skompromitować. Martyniuk junior wrzucił na "story" artykuł, z którego wynika, że z przyszłą żoną poznał sie na imprezie. Zdementował tę informację:

Poznaliśmy się przez Internet, Ewelina zaobserwowała mnie na Instagramie. Nasze pierwsze spotkanie było w hotelu w Koninie. Dodam tyle, że Ewelina się tego wstydziła i od zawsze próbowała wymyślić, jak się poznaliśmy. Hahaha, a teraz dowiaduje się, że poznałem ją razem z siostrą. Padam ze śmiechu - napisał.

Też padacie?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (933)

Odpowiedz
31 5
zgłoś
Gość 07.01.2019 21:08
Oj chyba komuś trzeba odciąć internet 🙈
Odpowiedz
30 5
zgłoś
gość 07.01.2019 21:08
jajca bym obciela gnojkowi
Odpowiedz
107 10
zgłoś
Gość 07.01.2019 21:08
Czyli umówiła się na seks, szybko złapała na dziecko, a tu książę okazał się żabą, a nawet wredną trującą ropuchą.
Odpowiedz
30 5
zgłoś
Gość 07.01.2019 21:10
Chyba ta marihuana jeszcze działa u niego 🙈
Odpowiedz
70 3
zgłoś
oko 07.01.2019 21:10
Prostak zaraz nam opisze jak ją brał w hotelu ? i jak spłodził dziecko?.Co za pajac zero klasy.
Ładowanie komentarzy…