Czwartek 10.01.2019 22:15

Mieszkańcy Buczkowic chwalą syna Szydło: "Jest dobrym księdzem i człowiekiem. Polityką się nie zajmuje"

Beata Szydło Edward Szydło ksiądz Tymoteusz

Mieszkańcy Buczkowic chwalą syna Szydło: "Jest dobrym księdzem i człowiekiem. Polityką się nie zajmuje"

Dwa lata temu, w maju, syn Beaty i Edwarda Szydłów przyjął święcenia kapłańskie. W tym wyjątkowym dniu księdzu Tymoteuszowi towarzyszyli rodzice, którzy sądząc po zdjęciach, byli bardzo dumni z syna i jego wytrwałości w dążeniu do celu oraz wzruszeni jego nową drogą życiową. Szydło w rozmowie z Gościem Niedzielnym opowiadała z wypiekami na twarzy, że syn od dziecka parał się służbą kościelną. Sam Tymoteusz w rozmowie z tym samym tygodnikiem przyznał, że od zawsze marzył o tym, by zostać księdzem.

Zobacz: Szydło: "Żona premiera Węgier wzruszona zapewniła mnie o modlitwie za mojego syna. Od dziecka był ministrantem"

Minęło już trochę czasu, od kiedy ksiądz Tymoteusz zaczął pełnić posługę w Buczkowicach. Z tej okazji Super Express postanowił dowiedzieć się, co o synu Beaty Szydło i jego działalności w kościele sądzą parafianie. Okazało się, że ksiądz Tymoteusz jest ulubionym duchownym mieszkańców małej wsi położonej w województwie śląskim:

To jest bardzo w porządku, dobry ksiądz. Był u nas po raz pierwszy z kolędą i bardzo ciekawie się z nim rozmawiało. Ma dobre kazania. W dodatku dużo robi dla dzieci. Prowadzi scholę. Niedawno koncert dzieciakom zorganizował. Ciągle się też kształci. Byle tak dalej - cytuje tabloid mieszkańców Buczkowic.
Chodzę do kościoła co tydzień. Powiedziałbym, że jest bardzo dobrym księdzem i człowiekiem. Polityką nie zajmuje się wcale, tylko parafią, a dzieci to po prostu do niego lgną - chwalą go inni parafianie również cytowani przez Super Express.

Mama może być dumna z syna?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (382)

Odpowiedz
8 7
zgłoś
gość 10.01.2019 23:16
Wygląda na geja, pewnie mu dobrze z innymi chłopami
Odpowiedz
6 6
zgłoś
Gość 10.01.2019 23:18
Pudełku...zajmij się tym co powinieneś robić czyli gwiazdami. To już się robi nudne, żałosne i sprzedajne... dlaczego nie piszecie o nikim z opozycji?
Odpowiedz
4 4
zgłoś
gość 10.01.2019 23:21
Ale buractwo 😧
Odpowiedz
5 4
zgłoś
gość 10.01.2019 23:23
Jeszcze wierzy w Boga....lecz kiedy pozna tę instytucję od środka, aby miał dość siły by odrzucić ich zepsucie i rozpasanie ...
Odpowiedz
5 7
zgłoś
Sta 10.01.2019 23:23
Dzieci do niego lgną. Byle nie sprowadziły go na złą drogę.
Ładowanie komentarzy…