Trwa ładowanie...
Przejdź na

Syn Haliny Frąckowiak protestuje przeciwko "strefie dzieci" na Paradzie Równości. "Czy to otwarcie drzwi dla "edukatorów" LGBT?"

316
Podziel się

"Pod pozorem zapoznawania najmłodszych z "odmiennością” dokonuje się ich programowa deprawacja" - dodaje ksiądz Stanisław Kostrzewa.

Syn Haliny Frąckowiak protestuje przeciwko "strefie dzieci" na Paradzie Równości. "Czy to otwarcie drzwi dla "edukatorów" LGBT?"
bCFUJKHp

Parady Równości w Polsce, będąca odpowiedzią na organizowane w Europie i Stanach Zjednoczonych "Pride'y", organizowane są od kilkunastu lat. Głównym postulatem osób biorących udział w wydarzeniu jest walka o równouprawnienie osób homo, bi i transseksualnych, co dla środowisk prawicowych stanowi duży problem.

8 czerwca ulicami Warszawy przejdzie kolejna parada, a niechętne środowiskom LGBT media już trąbią o "homopropagandzie" i "promocji homoseksualizmu". Portal Polonia Christiana pisze nawet o "pozyskiwaniu tęczowego narybku", a post opatrzony został hasztagami "homoindoktrynacja" i "zgorszenie".

bCFUJKHr

Pod pozorem zapoznawania najmłodszych z "odmiennością" dokonuje się ich programowa deprawacja. Zaburza się w dzieciach naturalny proces tworzenia struktur umysłowo-psychicznych, które w przyszłości będą odpowiadały za ich normalne, zdrowe funkcjonowanie w społeczeństwie, w rodzinie, a szczególnie w małżeństwie - portal cytuje księdza Stanisława Kostrzewę.

Filip Frąckowiak, radny PiS, a prywatnie syn Haliny Frąckowiak, złożył interpelację w sprawie Parady Równości zaplanowanej na czerwiec. Nie podoba mu się, że podczas imprezy będzie można odwiedzić strefę dla dzieci:

W jakim zakresie będą edukowane dzieci i młodzież podczas warsztatów? Dzieci w jakim wieku będą edukowane? (...) - pyta radny w liście skierowany do prezydenta Warszawy.

Przypomnijmy, że Frąckowiak wsławił się już swoją niezwykle przydatną działalnością: Radny PiS odlatuje: "Zdekomunizować Johna Lennona!"

bCFUJKHx
bCFUJKHy
bCFUJKHS
KOMENTARZE
(316)
gość
rok temu
To nie jest miejsce dla dzieci.
Gość
rok temu
Kiedys takich zboczencow policja ganiala-jak sie obnazali w parkach. Teraz legalnie chodza pol nadzy po ulicach.. A komu sie to nie podoba, to go nazywaja "homofobem".
Gość
rok temu
Biedne dzieci
bCFUJKHT
Gość
rok temu
I bardzo dobrze, że protestuje! Brawo dla Pana!
Gość
rok temu
Gdzie rzecznik praw dziecka
Najnowsze komentarze (316)
yess
7 miesięcy temu
oby nie wygrał Kmail z BB 2 15.12 który lżył lgtb
yess
7 miesięcy temu
oby nie wygrał Kamil z r..ilty s..ow BB2 który powiedział: rz..aj tęczą, niemęsk facet to b..łop z ch..jem, Natan(l..ijka ) to gorszy s..rt, h..alizm trzeba l..zyć oby nie wygrał 15.12
Gość
rok temu
Brawo dla niego! Dziękuje za Pana protest!
Gość
rok temu
A może ja swoje dzieci chcę zabrać na paradę bo mam własne poglądy wychowawcze i nie potrzebuję w tym zakresie moralizowania. Dlaczego znowu jakiś syn kogoś tam chce decydować za mnie ? Nie chcecie uczestniczyć nie chcecie zabierać dzieci wasza sprawa nikt nikogo nie namawia żyjemy w demokratycznym kraju czy już nie ?
Filip Frąckow...
rok temu
Bardzo dziękuję Państwu komentującym!!! Wasze komentarze pokazują, że wciąż takie marsze to nie miejsce dla dzieci. Nikomu nie zaglądam "do łóżka" ani za drzwi mieszkania. To są prywatne sprawy dorosłych a nie do narzucania przez obce osoby dorosłe. P.S. Nigdy nie było opisywanego w artykule pomysłu usunięcia ulicy Lennona. Pozdrawiam, Filip Frąckowiak
gość
rok temu
Po 1990 roku z zachodu do Polski przyjeżdżali tęczowi panowie i pedalili za pieniądze polskich chłopców. Ten nagły przyrost tęczowych chłopców to pokłosie tamtych czasów.Było to ogólnie wiadome ale nikt nic nie robił żeby nie zranić tęczowych bogatych przybyszów. Nie pozwólmy aby nastąpił nowy przyrost tęczowych ludzi !!!!!!!!!!
Gość
rok temu
Gejowskie s****wa to ukryc***edofile
Gość
rok temu
Wara od dzieci i to szegolnie cudzych
bCFUJKHL
gość
rok temu
litosci dajcie dziecoim dorosnac
Gość
rok temu
Gonić pedofilów.
Gość
rok temu
Gejowskie s****wo To ukryte pedofile j****e s****wa
Gość
rok temu
Bardzo dobry radny. Zboczeńcu chcą bawić się z dziećmi-zgroza.
Gośćgxx
rok temu
Precz z lgtb
gość
rok temu
Może rodzice chcą żeby ich dzieci wyrosły na rozumiejące i szanujące różnorodność, zamiast na bezmyślnie plujące jadem prawaki.
...
Następna strona
bCFUJKIn