Trwa ładowanie...
Przejdź na

Syn Haliny Frąckowiak protestuje przeciwko "strefie dzieci" na Paradzie Równości. "Czy to otwarcie drzwi dla "edukatorów" LGBT?"

316
Podziel się

"Pod pozorem zapoznawania najmłodszych z "odmiennością” dokonuje się ich programowa deprawacja" - dodaje ksiądz Stanisław Kostrzewa.

Syn Haliny Frąckowiak protestuje przeciwko "strefie dzieci" na Paradzie Równości. "Czy to otwarcie drzwi dla "edukatorów" LGBT?"
bEgpSBPF

Parady Równości w Polsce, będąca odpowiedzią na organizowane w Europie i Stanach Zjednoczonych "Pride'y", organizowane są od kilkunastu lat. Głównym postulatem osób biorących udział w wydarzeniu jest walka o równouprawnienie osób homo, bi i transseksualnych, co dla środowisk prawicowych stanowi duży problem.

8 czerwca ulicami Warszawy przejdzie kolejna parada, a niechętne środowiskom LGBT media już trąbią o "homopropagandzie" i "promocji homoseksualizmu". Portal Polonia Christiana pisze nawet o "pozyskiwaniu tęczowego narybku", a post opatrzony został hasztagami "homoindoktrynacja" i "zgorszenie".

bEgpSBPH

Pod pozorem zapoznawania najmłodszych z "odmiennością" dokonuje się ich programowa deprawacja. Zaburza się w dzieciach naturalny proces tworzenia struktur umysłowo-psychicznych, które w przyszłości będą odpowiadały za ich normalne, zdrowe funkcjonowanie w społeczeństwie, w rodzinie, a szczególnie w małżeństwie - portal cytuje księdza Stanisława Kostrzewę.

Filip Frąckowiak, radny PiS, a prywatnie syn Haliny Frąckowiak, złożył interpelację w sprawie Parady Równości zaplanowanej na czerwiec. Nie podoba mu się, że podczas imprezy będzie można odwiedzić strefę dla dzieci:

W jakim zakresie będą edukowane dzieci i młodzież podczas warsztatów? Dzieci w jakim wieku będą edukowane? (...) - pyta radny w liście skierowany do prezydenta Warszawy.

Przypomnijmy, że Frąckowiak wsławił się już swoją niezwykle przydatną działalnością: Radny PiS odlatuje: "Zdekomunizować Johna Lennona!"

bEgpSBPN
bEgpSBPO
bEgpSBQi
KOMENTARZE
(316)
gość
2 lata temu
To nie jest miejsce dla dzieci.
Gość
2 lata temu
Kiedys takich zboczencow policja ganiala-jak sie obnazali w parkach. Teraz legalnie chodza pol nadzy po ulicach.. A komu sie to nie podoba, to go nazywaja "homofobem".
Gość
2 lata temu
Biedne dzieci
bEgpSBQj
Gość
2 lata temu
I bardzo dobrze, że protestuje! Brawo dla Pana!
Gość
2 lata temu
Gdzie rzecznik praw dziecka
Najnowsze komentarze (316)
yess
2 lata temu
oby nie wygrał Kmail z BB 2 15.12 który lżył lgtb
yess
2 lata temu
oby nie wygrał Kamil z r..ilty s..ow BB2 który powiedział: rz..aj tęczą, niemęsk facet to b..łop z ch..jem, Natan(l..ijka ) to gorszy s..rt, h..alizm trzeba l..zyć oby nie wygrał 15.12
Gość
2 lata temu
Brawo dla niego! Dziękuje za Pana protest!
Gość
2 lata temu
A może ja swoje dzieci chcę zabrać na paradę bo mam własne poglądy wychowawcze i nie potrzebuję w tym zakresie moralizowania. Dlaczego znowu jakiś syn kogoś tam chce decydować za mnie ? Nie chcecie uczestniczyć nie chcecie zabierać dzieci wasza sprawa nikt nikogo nie namawia żyjemy w demokratycznym kraju czy już nie ?
Filip Frąckow...
2 lata temu
Bardzo dziękuję Państwu komentującym!!! Wasze komentarze pokazują, że wciąż takie marsze to nie miejsce dla dzieci. Nikomu nie zaglądam "do łóżka" ani za drzwi mieszkania. To są prywatne sprawy dorosłych a nie do narzucania przez obce osoby dorosłe. P.S. Nigdy nie było opisywanego w artykule pomysłu usunięcia ulicy Lennona. Pozdrawiam, Filip Frąckowiak
gość
2 lata temu
Po 1990 roku z zachodu do Polski przyjeżdżali tęczowi panowie i pedalili za pieniądze polskich chłopców. Ten nagły przyrost tęczowych chłopców to pokłosie tamtych czasów.Było to ogólnie wiadome ale nikt nic nie robił żeby nie zranić tęczowych bogatych przybyszów. Nie pozwólmy aby nastąpił nowy przyrost tęczowych ludzi !!!!!!!!!!
Gość
2 lata temu
Gejowskie s****wa to ukryc***edofile
Gość
2 lata temu
Wara od dzieci i to szegolnie cudzych
bEgpSBQb
gość
2 lata temu
litosci dajcie dziecoim dorosnac
Gość
2 lata temu
Gonić pedofilów.
Gość
2 lata temu
Gejowskie s****wo To ukryte pedofile j****e s****wa
Gość
2 lata temu
Bardzo dobry radny. Zboczeńcu chcą bawić się z dziećmi-zgroza.
Gośćgxx
2 lata temu
Precz z lgtb
gość
2 lata temu
Może rodzice chcą żeby ich dzieci wyrosły na rozumiejące i szanujące różnorodność, zamiast na bezmyślnie plujące jadem prawaki.
...
Następna strona
bEgpSBQD