Trwa ładowanie...
Przejdź na

Radny PiS odlatuje: "Zdekomunizować Johna Lennona!"

247
Podziel się

"Jego piosenka "Imagine" to manifest komunistyczny" - przekonywał.

Radny PiS odlatuje: "Zdekomunizować Johna Lennona!"
bCOliKid

Kiedy wszyscy myśleliśmy, że "dobra zmiana" osiągnęła już punkt kulminacyjny kontrowersyjnych i nielogicznych decyzji - ni stąd, ni zowąd zaczęli pojawiać się kolejni politycy Prawa i Sprawiedliwości, którzy każdym ruchem udowadniają, że niestety, byliśmy w błędzie.

bCOliKif

Tym razem popisał się Filip Frąckowiak, stołeczny radny, a teraz także zastępca dyrektora w TVP Polonia. Frąckowiak podczas posiedzenia komisji nazewnictwa Rady Warszawy zażądał, by z mapy miasta w ramach dekomunizacji... zniknęła ulica imienia Johna Lennona.

Przecież jego piosenka "Imagine" to manifest komunistyczny - przekonywał podczas środowego zebrania komisji nazewnictwa.

Posiedzenie zostało zwołane w ramach wejścia w życie nowej ustawy dekomunizacyjnej, dzięki której ponad 40 warszawskich ulic zmieni swoje nazwy. Wszystko po to, by pozbyć się symboli i patronów komuny i PRL-u. W ten sposób z mapy miasta ma zniknąć aleja Armii Ludowej, która zostanie zastąpiona... aleją Lecha Kaczyńskiego.

Frąckowiak zdążył już się wytłumaczyć ze swojej kontrowersyjnej wypowiedzi: Nigdy nie planowałem dekomunizować ulicy Johna Lennona, ku czemu nie ma podstaw w myśl prawa Rzeczypospolitej. Wypowiedź nie miała także związku z pracami Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości i nie była konsultowana z władzami Klubu - napisał w oświadczeniu.

bCOliKil

Jedno trzeba przyznać. John Lennon nie ma łatwo w Polsce nawet po śmierci. Zobacz: Napój "John Lemon" musi zmienić nazwę. To warunek ugody z Yoko Ono

bCOliKim
bCOliKin

**Pytamy Antoniego Macierewicza czy podpisałby książkę Tomasz Piątka

**

bCOliKiG
KOMENTARZE
(247)
gość
3 lata temu
Wywieźć pis na taczkach!!!
gość
3 lata temu
PiS W*N! Wy mąciciele i mordercy, drzew, zwierząt i ludzi (vide piotr S.)!!!
gość
3 lata temu
Co za żenada i ignorancja, Lennon by na ciebie nawet nie spojrzał...
bCOliKiH
gość
3 lata temu
Czuję ciagłe zagrożenie od kiedy PiS rządzi, ciagły niepokój.
gość
3 lata temu
a 500+ to nie jest komunistyczny program? zabierać pracowitym i dawać patologii? zresztą jacy wyborcy taka partia, niczego dobrego nie można oczekiwać po wybrańcach postkomuchów z wioch i katoli po zawodówach.
Najnowsze komentarze (247)
gość
3 lata temu
Chryste Panie, gdzie my zyjemy ? skad se biora takie oszolomy ? normalny na umsle czlowiek nie wymysliby czegos takiego, to juz paranoja lekooporna chyba
z południa
3 lata temu
Następny "c****ł" chce zabłysnąć.
gość
3 lata temu
Uważaj Filip, bo prezes lubi "Bitlesów" :-)
gość
3 lata temu
Im coraz badrtei odbija.Wszystkie ilce niedlubeda nosci ime klaczynskich,zachowuja sie,jakby na wlasnych podworku,
Wptifsk
3 lata temu
Kolejny pisowski po-jeb.. to już nawet nie jest śmieszne
Nudy
3 lata temu
Znaczy nic sie nie dzieje...
NiePIS
3 lata temu
Proponuję aby wszystkie ulice,szkoły,przedszkola i wszelakie instytucje były im.Kaczyńskich. Taka zmiana to rewolucja na skalę światową.
Elka
3 lata temu
Hahahaha no czad !!! Podoba mi sie to co ten Pan palil...ja tez chce !!!
bCOliKiz
BB
3 lata temu
Proponuje wizyte u psychiatry.
gość
3 lata temu
a wygląda tak normalnie, a głupoty wali - byle co je i byle co gada! SKĄD ONI TAKICH BIORĄ?
gość
3 lata temu
DUREŃ!!! nad DURNIAMI
gość
3 lata temu
co te swiry biora
gość
3 lata temu
Oczywiście to całkowity przypadek , że ten kolejny PiSowski i*****l to syn piosenkarki Haliny Frąckowiak, która to w swoim czasie tworzyła komitet honorowy m/n razem z „Ramzesem” Zelnikiem Jarosława Kaczyńskiego, smarując się wazeliną właziła mu centralnie prosto w du…
Gość Rysiek 1...
3 lata temu
Tak to jest jak patologia głosuje wybrali bydło i chamstwo w swoich szeregach mają komunistów zdrajców i najgorsze szambo tego świata mam nadzieje że te pisoskie ścierwa zdechną a nazwisko Kaczyński zostanie wymazane z historii polski
...
Następna strona
bCOliKjb