Paris Jackson trafiła do kliniki! "Zameldowała się w placówce leczniczej"

Córka Michaela Jacksona wielokrotnie zmagała się m.in. z problemami z alkoholem i depresją.

Obraz

Choć Michael Jackson z dużą starannością strzegł anonimowości swoich dzieci, to zdaje się, że po jego śmierci nikt z rodziny za specjalnie tego nie dopilnował. Córka króla popu od kilku lat z powodzeniem aspiruje do roli pierwszoligowej celebrytki. Paris Jackson jest regularną bywalczynią ścianek i z powodzeniem prowadzi profil na Instagramie, gdzie najwyraźniej, propagując "wolność" publikuje zdjęcia m.in. owłosionych nóg.

Mimo że mogłoby się wydawać, że córka Jacksona ma wszystko o czym każda młoda dziewczyna może tylko pomarzyć, to niestety kolejny raz okazuje się, że sława i pieniądze w połączeniu z młodym wiekiem i nieodpowiednim przygotowaniem psychicznym nierzadko mooże przysporzyć wielu problemów osobistych.

Jakieś sześć lat temu zagraniczne media donosiły o tym, że niespełna wówczas 15-letnia Paris próbowała targnąć się na swoje życie, a w 2017 roku okazało się, że dziewczyna leczy się z uzależnienia od alkoholu...

Zdaje się, że życie córki gwiazdora to istna sinusoida. Choć w ostatnim czasie wydawało się, że Jackson "stanęła na nogi", to jednak okazuje się, że były to tylko pozory.

Amerykański portal ET Online donosi, że 20-latka kolejny raz zmaga się z osobistymi problemami.

Zameldowała się w placówce leczniczej, aby specjaliści pomogli jej w planie odnowy biologicznej - donoszą zagraniczne media.

Okazuje się, że poprzedni rok, który Paris spędziła głównie na podróżach, na tyle ją zmęczył, że obecnie jej organizm potrzebuje więcej czasu na regenerację, w czym jak się okazuje ma jej pomóc specjalna placówka lecznicza.

Miejmy nadzieję, że to nic poważnego. Myślicie, że kiedyś jej życie się ustabilizuje?

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą