Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kossakowski o związku z Wojciechowską: "Martyny nie da się zdobyć, na nią trzeba ZASŁUŻYĆ"

213
Podziel się

Przemek udzielił wywiadu "Twojemu Stylowi", w którym po raz pierwszy opowiedział o okolicznościach, w jakich poznał podróżniczkę.

Kossakowski o związku z Wojciechowską: "Martyny nie da się zdobyć, na nią trzeba ZASŁUŻYĆ"
bCIeaAJh

Związek Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego od wielu miesięcy rozgrzewa polskie media. Po raz pierwszy sfotografowano ich razem podczas długiego majowego weekendu, kiedy czule tulili się do siebie na randce. Potem widywano ich co jakiś czas w różnych miejscach, gdzie dyskretnie obdarzali się uczuciem. Oficjalnie jako para zadebiutowali na balu charytatywnym Fundacji TVN, gdzie po raz pierwszy opowiedzieli o swoim związku.

Trudno wyobrazić sobie bardziej dobraną parę. Każde z nich od lat słynęło z przekraczania własnych ograniczeń - Martyna, jeżdżąc na odległe krańce świata, zdobywając górskie szczyty czy ścigając się w niebezpiecznych rajdach. Przemek - podróżując i prowadząc program telewizyjny w TTV, w którym stawiał siebie w najbardziej niekomfortowych sytuacjach. Oboje też unikali epatowania prywatnością i znani są przede wszystkim z działalności zawodowej.

bCIeaAJj

Odkąd są razem, skutecznie opierają się pokusie, by spieniężyć swój związek i zostać kolejną "power couple". W rozmowach z dziennikarzami są oszczędni na temat łączącej ich relacji, choć od czasu do czasu zdradzają pewne szczegóły. Ostatnio Przemek udzielił wywiadu dla Twojego Stylu, gdzie uchylił rąbka tajemnicy na temat okoliczności poznania Martyny. Okazało się, że połączyła ich telewizja.

Poznaliśmy się w studiu Dzień Dobry TVN. Realizowałem odcinek jednego ze swoich programów. Podaliśmy sobie dłonie, spojrzeliśmy w oczy i wyraziliśmy zdziwienie, że przez pięć lat się nie poznaliśmy. Dałem Martynie swój numer telefonu, licząc, że zrewanżuje się tym samym, ale ona, zdaje się, miała inne zdanie na ten temat. Zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie. Potem wróciłem na Podlasie i przez pół roku nie mieliśmy kontaktu - wspomina Kossakowski.

Po jakimś czasie dziennikarz niespodziewanie otrzymał od Martyny... SMS-a z pretensjami.

Nagle któregoś wieczoru dostaję od niej SMS. Wiadomość była pełna pasji i prawdziwego gniewu. Okazało się, że natknęła się na mój program, w którym jadłem zupę z płetwy rekina. Zarzuciła mi skrajną nieodpowiedzialność. Branie udziału w nagannych praktykach dewastujących ekosystem. Ten SMS mnie zachwycił. Postanowiłem udowodnić jej, że zjadanie zagrożonych gatunków to najmniejsza z moich wad. Ten proces trwa do dzisiaj - opowiada Przemek.

bCIeaAJp

Dziennikarka była ciekawa, jak Kossakowski próbuje zaimponować tak silnej i wyzwolonej kobiecie jak Wojciechowska.

Och, to niekończący się proces. Martyny nie da się zdobyć, na nią trzeba zasłużyć. Martynie nie zaimponujesz szaleństwem, bo na swoim koncie ma ich więcej. Nie zaimponujesz szybką jazdą samochodem, bo zrobi to lepiej. Jeżeli więc można jej czymś zaimponować, to byciem obok tak, żeby była pewna, że zawsze może na mnie liczyć. Ja wiem, że to może się wydać naiwne i egzaltowane, ale życie razem jest o wiele prostsze, niż czasami nam się wydaje - tłumaczy.

Kibicujecie tej parze?

bCIeaAJq
bCIeaAJr
bCIeaAJK
KOMENTARZE
(213)
Gość
rok temu
Brawo. Prawdziwy facet z normalnym ego
Gość
rok temu
No i pięknie powiedziane ♥️
gość
rok temu
Oby im się udało! Nigdy za późno na miłość!
bCIeaAJL
gość
rok temu
Fajnie powiedział! Pozytywni ludzie, szczęścia!
Gość
rok temu
Bardzo do siebie pasują :) życzymy szczęścia
Najnowsze komentarze (213)
Ola
4 miesiące temu
I szczęścia ...ale wiemy kto w tym związku spodnie nosi.....
Gość
rok temu
To będzie piękna historia:) szczęścia!
gość
rok temu
Oto przykład silnej kobiety, nie szukającej odbicia swojej wartości w facecie. Oraz silny mężczyzna, nie bojący się silnej kobiety, chcący do związku równego partnera a nie posłusznego, bez własnego zdania popychadła. Szacunek, niech miłość kwitnie.
Gość
rok temu
Ona jest większa od niego
Gośćks
rok temu
Chory
ullla
rok temu
wredne wpisy nie czytajcie bo to zawistni ludzie zazdroszczą innym szczęścia , powodzenia
ullla
rok temu
Jesteście super i trzymam za Was kciuki obyście przetrwali...powodzenia
Gość
rok temu
Mialam okazje poznac Przemka i troche z nim porozmawiac, jest naprawde normalnym i fajnym facetem. Moze to ujelo Martyne.
bCIeaAJD
Max
rok temu
Życzę szczęścia!
Gość
rok temu
Jakie to piękne. Ja też tak chce .....
gość
rok temu
ciekawe kiedy się połapie jaka to dziwna osoba/
Gość 69
rok temu
L****u, po p***a jestes a nie facet!
gość
rok temu
Nawet bardzo kibicujemy. trzymamy kciuki !
Gość
rok temu
Kocham Cie Przemek!! Zasługujesz na kogoś lepszego niż ona
...
Następna strona
bCIeaAKf