Trwa ładowanie...
Przejdź na

George Clooney broni Meghan Markle: "Traktują ją jak kiedyś Dianę. Historia się powtarza"

177
Podziel się

Taki przyjaciel to skarb?

George Clooney broni Meghan Markle: "Traktują ją jak kiedyś Dianę. Historia się powtarza"
bCyTUnZx

Medialna nagonka na Meghan Markle trwa w najlepsze. W sieci co chwilę pojawiają się nowe artykuły, w których kolejni członkowie rodziny księżnej Sussex czy pracownicy Pałacu Kensigton zdradzają pikantne szczegóły jej życia, które w założeniu "nie przystoją" osobie o takim statusie społecznym.

Na jaw wyszła między innymi prywatna korespodencja Meghan z ojcem, w której aktorka prosi go, aby opamiętał się i przestał "wywoływać niepotrzebny ból".

bCyTUnZz

Wcześniej tabloidy rozpisywały się na temat rzekomej niechęci królowej Elżbiety do wybranki księcia Harry'ego. Królowa w wiadomości, która wyciekła do mediów miała nazwać księżną "rakiem, który trzeba wyciąć".

Choć rodziny się nie wybiera, na szczęście przyjaciół można. Jak się okazuje, Meghan wybrała dobrze. W obronie ciężarnej Markle stanął kilka dni temu George Clooney, który wygłosił krótką mowę podczas jednego z wystąpień w Los Angeles. Magazyn Hello! cytuje aktora, którego oburzyło pytanie, czy zostanie ojcem chrzestnym dziecka pary książęcej Sussex:

bCyTUnZF

Bardzo chcę powiedzieć, że media ścigają Meghan wszędzie. Ona jest oczerniana, a przecież jest kobietą w siódmym miesiącu ciąży. Traktują ją tak samo, jak kiedyś Dianę, więc historia znowu się powtarza. Nawet nie wiecie, jak frustrujące jest to obserwować. Do mediów wyciekł list od córki do ojca, a wy go wszędzie publikujecie. Meghan jest niesprawiedliwie traktowana. To nieodpowiedzialne zachowanie. Jestem tym bardzo zdziwiony - mówił ze sceny.

Taki przyjaciel to skarb?

bCyTUnZG
bCyTUoaa
KOMENTARZE
(177)
Gość
rok temu
Raczej druga pani Simpson.Zona ex-krola Anglii.Tez amerykanka i rozwodka.
Gość
rok temu
Ale byla rozwodka, jak ja paparazzi dojechali i zginela..
gość
rok temu
i jeszcze te polskie znawczynie tematu na pudelku, ktore po niej jada ....
bCyTUoab
Gość
rok temu
Ona jest sztuczna. Diana była prawdziwa.
gość
rok temu
Jak Diana wyszła za Karola była młodziutką dziewczyną, rzuconą na głęboką wodę, a Meghan to stara wyga, ona nie da sobie krzywdy zrobić.
Najnowsze komentarze (177)
gość
rok temu
Daleko jej do Diany.
gość
rok temu
Śmieszne to określenie ze Edward i Pani Simpson byli zgodną i kochającą się parą ale każdy zapomina co Wallis robiła za plecami króla jak zdradzała go z dygnitarzami niemieckimi zwłaszcza z Ribentropem przy okazji zdradzając mu tajemnicę królestwa.
Gość
rok temu
on ma sluszna racje.ale my polacy tez jestesmy tacy nie znamy osoby a jadu w nas wiecej niz w zmiji.chyba z powodu zazdrosci.ze jest piękna i ma zycie o jakim nie jedna marzy
Gość
rok temu
A co miała robić jak ja Karol zdradzał z Kamila.A poza tym to ona ucierpiała najgorzej w tym związku.
gość
rok temu
??????? wsztystkie dzieci krolowej sa rozwiedzione !!!!
Gość
rok temu
Ludzie sa beznadziejni. Po co ta krytyka?
Gość
rok temu
Ile tu podłych, wszechwiedzących Grażyn! Jaśnie oswiecone królowe blokowisk i wsi. Spójrzcie na swoje społeczne statusy, osiągnięcia i poziom kultury (chociaż to ostatnie akurat, sądzac po waszych komentarzach, szoruje po dnie). Nie dorastacie do pięt nawet Dodzie, mądrale. Po co to?
Nie do przesk...
rok temu
Kate M. odczekała swoje i dostosowała swoje życie do reguł panujących na dworze. Robi to dla swoich dzieci i dla męża. Meghan M. nie zamierzała czekać i nie zamierza naginać istoty swojego stylu życia do ww reguł. Robi to dla swojego męża ( który nie ma realnych szans na tron) i dla swoich dzieci , które też nie maja szans na to co Harry a dodatkowo- których kolor skóry i rysy mogą sprowokować ataki osób niezrównoważonych. Wniosek - Kate i Meghan w życiu się naprawdę nie zaprzyjaźnią. Jedna drugiej czegoś zazdrości.
bCyTUnZT
Gość
rok temu
Cluney czy ty oczu nie masz? Gdzie Diana a ta aktoreczka od siedmiu boleści nie dorasta jej do pięt
gość
rok temu
wazeliniarz lizus
Gość
rok temu
Wkurza mnie to porównywanie jej sytuacji z sytuacją Diany. To są dwie różne kobiety. Meghan jest zupełnie inna niż Diana. Już nie dramatyzujmy.
Gość
rok temu
Tylko Diana może była wrażliwa, to wszystko dla niej było nowe. A Meghan raczej 'niw da sobie w kaszę dmuchać'.
Gość
rok temu
On uderza w media nie w nas
Gość
rok temu
Zwłaszcza durne pudelnice mają tu najwięcej do powiedzenia...
...
Następna strona
bCyTUoav