Trwa ładowanie...
Przejdź na

Cezary z "Sanatorium miłości" ocenia uczestniczki: "Teresa nie powinna palić, Janina ma więcej niż trzy tatuaże..."

127
Podziel się

"Nina powiedziała, że mężczyzna powinien mieć srebro na głowie, złoto w kieszeni i stal w portkach" - ujawnia kwaśno Czarek. "Ja uważam, że wszystkiego mieć nie można!”.

Cezary z "Sanatorium miłości" ocenia uczestniczki: "Teresa nie powinna palić, Janina ma więcej niż trzy tatuaże..."
bDmyjSER

Cezary Mocek, jeden z sześciu panów szukających miłości w sanatorium w Ustroniu, ma za sobą trudne przeżycia. Jak wyznał w rozmowie z Martą Manowską, miał szczęście spotkać swoją wymarzoną kobietę, a nawet się z nią ożenić. Niestety, tragiczny wypadek samochodowy położył kres ich małżeństwu. Mimo upływu lat Cezary nadal nie może uporać się z tą ogromną stratą i wyraźnie wątpi w to, że mógłby jeszcze na swojej drodze życia spotkać kobietę, która dorównałaby jego zmarłej żonie.

65-letni wdowiec cierpi też na niedokrwienie kończyn dolnych, co uniemożliwia mu branie udziału w wielu rozrywkach, które przygotowali dla uczestników producenci programu. W tej sytuacji Cezary wybrał rolę obserwatora i komentatora wydarzeń, które mają miejsce w Sanatorium miłości, a w razie konieczności podejmuje także działania interwencyjne. W trzecim odcinku uznał, że jego współlokatorowi przyda się dyskretna pomoc, więc przekonał pozostałych panów, by zaprzestali flirtów z Małgosią i nie wchodzili Markowi w paradę.

bDmyjSET

J
Jak się okazuje, był to z jego strony pewnego rodzaju heroizm, bo, jak wyznaje w Super Expressie, sam także był zainteresowany Małgosią, ale zdecydował się ustąpić pola zakochanemu koledze.

Wszystkim chłopakom spodobała się ta stewardessa - ujawnia w tabloidzie. Najpiękniejsza, najsubtelniejsza, żywy uśmiech na twarzy, stonowana, miła. Gdyby nie było Marka, to uderzałbym do niej, no ale nie chciałem mu wchodzić w paradę.

W czwartym odcinku wydawało się, że zaiskrzyło między Cezarym a skłonną do wzruszeń Teresą. Niestety, jak przyznaje Czarek, cieniem na ich relacjach położył się nikotynowy nałóg.

Ach te papierosy - wzdycha z żalem. Kobiety, zwłaszcza takie piękne i delikatne jak Teresa nie powinny palić! Ale na nałóg nie ma rady. Ja starałem się Tereskę docenić i chronić, nie chciałem, żeby czuła się opuszczona.

bDmyjSEZ

Koleżanki z jednego pokoju: Joanna i Walentyna nie zaskarbiły sobie zainteresowania Cezarego i od razu wyjaśnił, dlaczego.

Joanna jest niebrzydka, nowoczesna, zaradna i samodzielna. Niestety, czuć, że jest zakochana w innym i wciąż nie zapomniała o tej nieszczęśliwej miłości - ujawnia Czarek. Walentyna jest miła, serdeczna, kulturalna, spokojna, taka ułożona, ale nie w moim guście. Myślę, że ona długo sama nie będzie.

No, to akurat stało się jasne w czwartym odcinku, gdy Walentyna z Ryszardem ze Świdnicy przeszli do etapu ustalania, jaką wannę kupią do wspólnego mieszkania.

bDmyjSFa

Dwie gwiazdy turnusu: Wiesława i Janina wzbudziły podziw Cezarego, chociaż przebojowość Janiny chyba trochę go speszyła.

Ooo, ta to zawsze chce być gwiazdą - komentuje Czarek. Głośna, a do tego śmieje się ze wszystkiego, kiedy jej zwróciłem uwagę, napisała mi w SMS-ie, że nawet w trumnie będzie się śmiała. Ale to nic przy jej tatuażach. W pierwszym odcinku pokazała tylko trzy, a ma ich więcej. Ja tam uważam, że u młodych ludzi tatuaże są OK, ale naszym wieku to już przesada i niszczenie ciała. Nina powiedziała, że mężczyzna powinien mieć srebro na głowie, złoto w kieszeni i stal w portkach, a ja uważam, że wszystkiego mieć nie można! - stwierdził.

Za to z Wiesią, jak ujawnia Czarek, udało mu się zawrzeć bliższą znajomość, chociaż, oczywiście, ze względu na klauzulę poufności, nie może za wiele o tym opowiadać.

Moje pierwsze miejsce - wspomina ciepło. Zauroczyła mnie od pierwszego momentu, a zauroczenie to początek lepszego uczucia. Ładna, zgrabna, proporcjonalna, dowcipna i pełna życia, chociaż musiałem jej przypominać, że to ja prowadzę w tańcu. Spędziliśmy miłe chwile sam na sam, ale o tym nie mogę mówić, a co będzie dalej, zobaczymy. *Jakby mieszkała bliżej Łodzi to bym ją zbajerował i byłaby moja. *

bDmyjSFb
bDmyjSFu
KOMENTARZE
(127)
gość
2 lata temu
Każdy ma prawo do szczęścia.Starsze osoby po stracie małżonka też.
gość
2 lata temu
Walentyna super babka !
Gość
2 lata temu
Moja znajoma tylko po sanatoriach jezdzi i tam idzie na calosc.Potem wroca do domu i jest przykladna zona i babcia.
bDmyjSFv
gość
2 lata temu
wyglada i zachowuje sie jak moj tesciu :D
Gość
2 lata temu
65 latek oceniający wygląda na 75. Do oceny pierwszy. To prawda, że 90% facetów ma zayzona samoocenę
Najnowsze komentarze (127)
Marta
2 lata temu
A ja się już cieszyłam, że Cezary zwiążesz się z Tereską. A Ty tylko opiekę roztaczałeś. Szkoda...
Barbara
2 lata temu
Fajny program! Jestem trochę młodsza, ale lubię Was oglądać. Pokazujecie, że w każdym wieku warto być szczęśliwym. Może więcej Polaków i Polek zacznie wychodzić z domu, poznawać innych, udzielać się w różnych miejscach. Bardzo pozytywne!
Gość
2 lata temu
Polak to tak jak ty
Polak
2 lata temu
Ta Wiesia to jak burdel Mama wyglada
gość
2 lata temu
fajny program
Gość
2 lata temu
Najgorsza manowska 0 profesjonalizmu prowadzenia jak i rolnika Brzydka nalanastara panna nie mogąca samaznalescmezs
Ewa
2 lata temu
Stare baby robią z siebie pośmiewisko. Żenujące
gość
2 lata temu
Ciekawe ile im płacą za to pajacowanie, ohyda!!!!!!!
bDmyjSFn
gość
2 lata temu
To jest obrzydliwe. Towarzystwo obleśne i jak tu mieć do takich szacunek chociażby z racji wieku. Dno!
Cześć
2 lata temu
Mnie denerwuje ta Janina za 2szelka cenę chce zaistnieć
gość
2 lata temu
nie znasz sie starucho na modzie dzisiejszej właśnie takie ciężkie buciory super komponują sie z lekka sukienką
gość
2 lata temu
Te dwie "gwiazdy" Nine i Wiesie to strach spotkać na ulicy. Obleśne.
gość
2 lata temu
Ta co tak się pochwaliła jak obok wielu pasji znalazła faceta i ma mieć dziecko nie pochwaliła się, czy łapiac faceta przypadkiem nie rozwaliła cudzego małżeństwa. Takich jest teraz bardzo dużo.
gość
2 lata temu
też mu kibicuję....:)
...
Następna strona
bDmyjSFP