Trwa ładowanie...
Przejdź na

Edyta Zając w ciąży!

593
Podziel się:

"Wyniki jednoznacznie potwierdziły fakt, że spodziewają się dziecka."

Edyta Zając w ciąży!

Jak obiecywał u Kuby Wojewódzkiego, tak zrobił. Tygodnik Na żywo donosi, że Cezary Pazura i jego młoda kochanka, Edyta Zając odwiedzili niedawno modny wśród gwiazd Szpital Położniczy im św. Zofii w Warszawie. Świadkowie twierdzą, że para starała się przemknąć niezauważenie do gabinetu, który po chwili opuściła w bardzo dobrym humorze.

Tak, w naszym szpitalu gościl ostatnio pan Pazura z narzeczoną - potwierdza pracownik placówki. Przyszli skontrolować stan pani Edyty. Z tego, co wiem, wyniki jednoznacznie potwierdziły fakt, że spodziewają się dziecka.

Pogłoski o tym, że Zając stara się jak najszybciej zajść w ciążę, krążą już od dawna. Tylko w ten sposób Edycie uda się zdystansować swoją poprzedniczkę Weronikę Marczuk, której - przynajmniej na razie - nie dorównuje pod żadnym względem.

Wiadomość o ciąży zdaje się potwierdzać szybka decyzja o ślubie. Edytce tak się spieszy, że odpuściła nawet ceremonię kościelną, niemożliwą w przypadku Czarka, który ma za sobą już dwa śluby kościelne.

Ślub chcemy wziąć w pierwszej połowie przyszłego roku - przyznała ostatnio w wywiadzie. Czarek chce, żeby odbył się w miesiącu zawierającym "r", ale to nie takie proste, bo wiele sal w Krakowie, gdzie się pobierzemy, jest już zajętych. Mam potrzebę bycia mamą i nie ukrywam tego. Czuję się dojrzała, kochana i szczęśliwa.

Ciekawe, co by powiedział Czarek, gdyby jego córka, Nastka będąca w wieku Edyty, złożyła podobną deklarację. I gdyby planowała dziecko z facetem w jego wieku... Nic dziwnego, że mu się spieszy - chce zostać ojcem, zanim zostanie dziadkiem.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(593)
gość
14 lat temu
FIRST hi hi hi hi hi hi
gość
14 lat temu
zlapala go
gość
14 lat temu
gratuluje i zycze zdrowia!
gość
14 lat temu
lansik byl pierwszy z ta info
gość
14 lat temu
szybko oj szybko
Najnowsze komentarze (593)
gość
14 lat temu
g****a jesteś!!! nie bierz go pózniej cie zostawi tak jak mnie!!!
gość
14 lat temu
Cwana Zającówna, złapała Czarusia na dziecko....w razie rozstania Czarus będzie płacił gigantyczne alimenty na dzieciaka, a Zającówna będzie dopiero żyć z alimentów!!!! hahaha jaki on beznadziejny jest.
gość
14 lat temu
znam ja i wiem ze zalezy jej na czrku bo ma kase:)
gość
14 lat temu
jak im dobrze razem to tylko pogratulować.
gość
14 lat temu
Faktem jest że Weronice w niczym nie dorówna, więc choćby dziecko? chce poczuć się pewna, ale Czarek ma klapy na oczach
gość
14 lat temu
Wzięła Go na dziecko
gość
14 lat temu
Chyba was .... jak można powiedzieć ze Edyta nie dorównuje Weronice.Czy wy oczu nie macie?Czarek gratulacje widać że to świetna dziewczyna i matką będzie wspaniałą bo jest normalna co was wszystkich pokręconych złości.Dobrze wybrałeś i tak trzymaj
gość
14 lat temu
Zyjcie szczęśliwie.A ty Edyta wiedz że dla mnie jesteś dużo lepsza od Weroniki no i nie masz zababranego życiorysu.Życzę powodzenia i nie dajcię się zazdrośnikom i frustratom!!!
gość
14 lat temu
ZJADLIWE I KŁAMLIWE>PEWNIE JESTEŚ BARDZO NIESZCZĘŚLIWY CZŁOWIEKU>WEŻ SIĘ W GARŚĆ POLECZ SIE I ZACZNIJ NORMALNIE ŻYĆ
gość
14 lat temu
biedna dziewczyna na kase leci....a moze to Czarus uznał że ostatni dzwonek("
gość
14 lat temu
cwana d****a z niej
gość
14 lat temu
No ciekawe...Nikt nikomu nie podaje wynikow badan! Ktos tu nas robi w konia!
gość
14 lat temu
Tak, w naszym szpitalu gościl ostatnio pan Pazura z narzeczoną - potwierdza Pan Zdzisiek, konserwator powierzchni płaskich Szpitala Położniczego im. Św. Zofii w Warszawie. - Przyszli skontrolować stan pani Edyty. To karykodne! - dodaje po chwili pracownik placówki - Tako gówniara! Toż to milicja powinna sie tym zając! ;)
gość
14 lat temu
piękne raczej nie będzie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie