Wtorek 19.02.2019 18:45

Karl Lagerfeld nie żyje: gwiazdy żegnają legendarnego projektanta (ZDJĘCIA)

Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld nie żyje Anja Rubik Joanna Przetakiewicz David Beckham Victoria Beckham Donatella Versace Kris Jenner Gigi Hadid Bella Hadid

We wtorek w godzinach popołudniowych świat obiegła smutna wiadomość o nieoczekiwanej śmierci ikony świata mody, Karla Lagerfelda. Do tej pory nie wiadomo dokładnie, co było dokładną przyczyną zgonu 85-latka, jednak w kuluarach już od jakiegoś czasu mówiło się o poważnych problemach zdrowotnych Niemca. Nawet patrząc na zdjęcia z pokazów mody, w oczy rzucała się kiepska forma artysty krawiectwa.

Zobacz: Karl Lagerfeld nie żyje! (Z OSTATNIEJ CHWILI)

Zatroskany Karl Lagerfeld bez okularów słonecznych na pokazie Chanel

Dyrektor kreatywny domu mody Chanel i szef luksusowej marki Fendi znany był szerszej publiczności jako ulubieniec gwiazd, który uwielbiał obnosić się ze swoimi szerokimi znajomościami na pokazach i bankietach. Wielu celebrytów postanowiło pożegnać się z legendarnym projektantem, publikując na Instagramie zdjęcia z Lagerfeldem lub czarno-białe fotografie z jego wizerunkiem. Wśród sławnych nazwisk, które zdecydowały się upamiętnić Lagerfelda przy pomocy instagramowych postów, znalazły się między innymi: Anja Rubik, Joanna Przetakiewicz, David i Victoria Beckham, Donatella Versace, Kris Jenner, Gigi i Bella Hadid, Natalia Vodianowa, Stella McCartney, Winnie Harlow czy Lily Allen.

Zobaczcie, jak gwiazdy pożegnały jednego z najsłynniejszych projektantów mody w historii, Karla Lagerfelda:

« Poprzednie 1/14

Karl Lagerfeld nie żyje: gwiazdy żegnają legendarnego projektanta

2Karl Lagerfeld nie żyje: gwiazdy żegnają legendarnego projektanta