Czwartek 21.02.2019 23:30

Wodzianka spotyka się z doktorem psychologii: "Całkowicie zmienił jej życie. Rzuciła alkohol i zaczęła chodzić na siłownię"

Krzysztof Rutkowski Maja Plich Wodzianka Dominika Zasiewska

Wodzianka spotyka się z doktorem psychologii: "Całkowicie zmienił jej życie. Rzuciła alkohol i zaczęła chodzić na siłownię"

Romans Dominiki Zasiewskiej z Krzysztofem Rutkowskim był zdecydowanie jedną z głośniejszym celebryckich afer minionego roku. Wodzianka z ogromnym zaangażowaniem publikowała kolejne dowody jej bliskiej relacji z najpopularniejszym polskim detektywem bez licencji, a pikanterii bez wątpienia dodały tzw. taśmy Rutkowskiego, w których 58-latek w niewybredny sposób przyznaje się do romansu z Zasiewską. Choć w rezultacie detektywowi się upiekło, bo Maja Plich przymknęła oko na rozwiązły tryb życia ojca swojego dziecka, Rutkowski z pewnością będzie żałował fatalnego w skutkach "skoku w bok" do końca życia.

Zobacz: Wodzianka ujawnia kulisy związku z Rutkowskim: "Krzysztof ODDAŁ MAI ZALICZKĘ NA ŚLUB! Powiedział: "Weź go, z kim chcesz"" (TYLKO U NAS)

Zobacz: MAMY TAŚMY RUTKOWSKIEGO! "Faktycznie z NIĄ SPAŁEM" (TYLKO U NAS)

Podczas gdy Maja zwodzi internautów kolejnymi informacjami i dwuznacznymi zdjęciami sugerującymi ślub czy ciążę i próbuje udowodnić swoją nieskazitelną relację z partnerem, Wodzianka najwyraźniej już kompletnie zapomniała o Krzysztofie. Jak donosi portal WP Gwiazdy, Dominika znalazła nowy obiekt westchnień, a niewierny detektyw odszedł w zapomnienie:

Zupełnie nic nie czuję już do Krzyśka. Zero. Bardzo go lubię i dobrze mu życzę. Był super facetem, ale to już rozdział zamknięty. W życiu trzeba iść do przodu - zapewnia celebrytka.

Dominika podobno kolejny raz jest zakochana po uszy. Od jakiegoś czasu umawia się z przystojnym doktorem psychologii, w którym się kompletnie zadurzyła. Mężczyzna ma ponoć na Zasiewską bardzo dobry wpływ:

Maciek jest doktorem psychologii. Ma ciekawe pasje: zbiera i naprawia stare porsche, ściga się też na motocyklach. Poza tym prowadzi bardzo zdrowy tryb życia. Namówił ją na zmianę diety. Dzięki niemu kompletnie rzuciła alkohol i zaczęła kilka razy w tygodniu chodzić na siłownię. Co więcej, Maciej zdążył też już poznać mamę Dominiki i ją oczarował - twierdzi osoba z otoczenia celebrytki i dodaje: On całkowicie zmienił jej życie. Naprawdę po niej widać, że jest szczęśliwa. Cała promienieje - donosi źródło portalu WP Gwiazdy.

Na instagramowym profilu Wodzianki nie brakuje zdjęć i filmów z nowym ukochanym. Pasują do siebie?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (170)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 170
Odpowiedz
363 19
zgłoś
Gość 21.02.2019 23:31
Aż nie wiem jak to skomentować
Odpowiedz
238 33
zgłoś
Gość 21.02.2019 23:33
Wodzianka to maszkara
Odpowiedz
315 23
zgłoś
Gość 21.02.2019 23:33
Nowa forsa do skubnięcia
Odpowiedz
46 5
zgłoś
Gość 21.02.2019 23:33
Wodzianka to taka pani na godziny do noszenia wody.. Ciekawe czy to do CV wpisala..
Odpowiedz
61 15
zgłoś
Gość 21.02.2019 23:33
Mam nadzieje ze jej się ułoży życzę szczęścia i pamiętaj nie zbudujesz szczęścia na kogoś nieszczęściu - mam na myśli Maje a Maja może być przykładem jak odbiła Krzycha innej a tez ja porobił...Kobiety dbajcie o siebie jedno życie szukajcie wiernych i lojalnych nie byle kogo 💐
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 170