Wołejnio uderza w Przetakiewicz: "Historia z Joanną NIE JEST WARTA MOJEJ KSIĄŻKI, będą lepsze!"

151
Podziel się

Była partnerka Rinke Rooyensa pisze książkę. "Rinke potrzebuje mocnej kobiety. Taką była też Kayah".

Wołejnio uderza w Przetakiewicz: "Historia z Joanną NIE JEST WARTA MOJEJ KSIĄŻKI, będą lepsze!"

Rinke Rooyens i jego związki z kobietami to dzisiaj osobny rozdział polskiego show biznesu. Ojciec dziecka Kayah przez cztery lata pozostawał w związku małżeńskim z wokalistką. Okazało się, że dłużej niż ich małżeństwo trwała separacja, w której pozostawali aż do 2010 roku. Para rozstała się pokojowo, a "wyswobodzony" Rinke związał się z Malwiną Wędzikowską. Po kilku latach gorącego związku Rinke na swojej drodze spotkał "żonę Hollywood", Katarzynę Wołejnio.

Tę relację jednak należy uznać za przelotną, bowiem z blondynką z reality show spotykał się jedynie przez rok. Dziś przeżywa drugą młodość u boku Joanny Przetakiewicz, która pierwszy raz od czasów Jana Kulczyka zdecydowała się upublicznić związek z mężczyzną.

Tymczasem Wołejnio postanowiła napisać książkę, w której pojawi się też wątek Rooyensa. W rozmowie z portalem Agnieszki Jastrzębskiej zastrzegła jednak, że z fabuły wyklucza milionerkę:

Książka będzie o moim życiu. Będą wybrane różne historyjki z mojego życia ciekawe, które będą mogły czegoś nauczyć, coś podpowiedzieć, czy przekazać prawdę, że niektóre osoby na mnie się spojrzą. Będą przede wszystkim wątki miłosne. Historia z Joanną Przetakiewicz nie jest warta mojej książki, będą lepsze historie - powiedziała.

Cieszę się, bo Rinke potrzebuje takiej mocnej, niezależnej kobiety. Taką była też Kayah. Ja niestety byłam w momencie życia takim… mama mi umierała. Mama zmarła i to nie był najmocniejszy moment w moim życiu - dodaje, by po chwili wbić szpilę byłemu partnerowi:

(...) Do tego musi być odpowiedni facet żeby to zrozumiał. Jeśli osoba, nie ma prawa do żałoby, czy smutku, tylko musi skakać przed partnerem uśmiechnięta, to znaczy, że to nie jest ten związek - wyznała.

Myślicie, że jest zazdrosna o Joannę?

KOMENTARZE
(151)
Gość
12 miesięcy temu
Partner, który nie potrafi wesprzeć partlenki w tak traumatycznym momencie jak śmierć rodzica, to g... nie partner
gość
12 miesięcy temu
fajnie, że nie lata za młodymi siksami tylko wybierane kobiety w zbliżonym wieku :) chociaż pani Wołejnio mogłaby gustowniej podkreślać swoje wdzięki
gość
12 miesięcy temu
myślę, że zasługuje Pani na lepszego faceta niż Rinke. a joasia najpierw go wykorzysta, potem rzuci
gość
12 miesięcy temu
nie dobrali się , ale to nie znaczy że ktoreś z nich było do kitu
gość
12 miesięcy temu
Ma fajną figurę, zgrabna z niej kobieta, ale zawsze wygląda jakoś nieświeżo, nie potrafię tego wyrazić. może to te włosy?
Najnowsze komentarze (151)
gość
11 miesięcy temu
Rinke boi sie Joasi jak diabel swieconej wody!
gość
12 miesięcy temu
Goła i wesoła ,przecież to widać,marnie wygląda od zawsze
gość
12 miesięcy temu
Joanna Przetakiewicz + Rinke = QURESTWO + MEGA LANS ! Dzięki Kulczykowi Joanna P. zaistniała medialnie a Rinke jest jej potrzebny tylko po to, żeby medialnie się utrzymać.
Gość
12 miesięcy temu
Patrzę na jej doskonała figurę jedząc batona.... ja nigdy chyba... takim trzeba sie urodzić przestań... Idź biegać wieczorem. Z twarzą marylin monroe.
gość
12 miesięcy temu
kim ona w ogole jest? w żonach Hollywood nawet zoną nie była.
gość
12 miesięcy temu
ta kobieta to dno moralne
Gość
12 miesięcy temu
Szczerze ? Powtarzały playboy jakiś taki nijaki ....Obecna jego "partnerka"? podrasowana Tandeta ..... Reasumując trafił swój na swego
Gość
12 miesięcy temu
Rinke lubi starsze od siebie partnerki
Gość
12 miesięcy temu
Te jej wypowiedzi są tak bezsensowne... Wielka amerykanka, zapomniała polskiego języka?
Domino
12 miesięcy temu
Nie wiem jak można być z takim kimś jak Rinke. Czepia się znanych kobiet.Nie mogę go słuchać. Jego polszczyzna jest dramatyczna. I nie chodzi o błędy, tylko sposób mówienia jak małe dziecko. Taką ciapa niemęska.
Gosc
12 miesięcy temu
Fatalny ,wygląda jak Kukla ken
Gość
12 miesięcy temu
Zazdrosna, zdesperowana w*****a, która po latach wycierania się na kanapach bogatych mężczyzn została sama i nie ma dalej pomysłu na życie więc teraz będzie wyciągać nie interesujące nikogo bzdury.
Ania
12 miesięcy temu
Jest boska, napewno znajdzie księcia na białym koniu.
gość
12 miesięcy temu
No cóż, sama bym mu uległa. ( dojrzała, silna, samodzielna). Brawo Joanna!
...
Następna strona