Trwa ładowanie...
Przejdź na

Patricia Kazadi przeżywa występ w "Dance, dance, dance": "Gdyby nie moja siostra, nie byłoby mnie tutaj"

0
Podziel się:

Pierwszy odcinek nowego tanecznego show telewizyjnej Dwójki nie zaskoczył. Oglądaliście?

Patricia Kazadi przeżywa występ w "Dance, dance, dance": "Gdyby nie moja siostra, nie byłoby mnie tutaj"

Telewizja Polska to ostatni duży gracz na polskim rynku telewizyjnym, który zdecydował się na dodanie do swojej ramówki programu o tematyce tanecznej. Choć mogłoby się wydawać, że widzowie są już zmęczenie formatami tego typu, to sukcesy programów jak World Of Dance czy niezmordowanego Tańca z Gwiazdami zdają się sugerować coś wprost odrwotnego.

W sobotni wieczór na antenie telewizyjnej Dwójki zadebiutowało nowe, flagowe show stacji, zatytułowane Dance, dance, dance. W programie, który prowadzą Barbara Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel, znani uczestnicy występują w parach i odtwarzają najsłynniejsze sekwencje taneczne w historii popkultury. Ich popisy ocenia trzyosobowe jury, w skład którego wchodzą Ewa Chodakowska, Ida Nowakowska i Robert Kupisz.

Na pierwszy ogień poszli Rafał Maślak i Marcelina Zawadzka. Czyli najprzystojniejszy Polak i najpiękniejszą prezenterka telewizyjna. Para musiała zmierzyć się z choreografią z teledysku Bruno Marsa Uptown Funk.

Po tym co się stało, mógłbym wam buty czyścić - powiedział prowadzący Tomasz Kammel, tuż po występie pary.

Zachwytu nad ich tańcem nie kryła także Ida Nowakowska, która miała przyjemność pracować z Bruno Marsem.

Gdyby was oglądał, byłby zadowolony - skwitowała ich występ.

Następni w kolejce Monika Mazur i Darek Wieteska musieli odwzorować układ do Time of my life z filmu Dirty Dancing. Jak się okazuje, nie było to wcale łatwe zadanie. Podczas prób, oczywiście, polały się łzy.

Monika nie kryła, że zadanie ją przerosło. Miała problem z wyskokiem. Frustracja związana z niemożnością wykonania tego ruchu tanecznego doprowadziła ją do łez. Jurorzy okazali się jednak wyjątkowo łaskawi.

Czego nie zatańczycie, możecie dograć - skwitowała Ida Nowakowska.

Talent show mają to do siebie, że kiedy nie dzieje się za wiele, rodzinne historie zawsze ratują sytuację. Patricia Kazadi do programu przyszła z młodszą siostrą Victorią.

Ich występ okazał się hitem odcinka. Dziewczyny tańczyły do przeboju Survivor, który nie jest obojętny Patricii.

Ta piosenka jest mi teraz bardzo bliska. Mówi o tym, co aktualnie przeżywam. Gdyby nie moja siostra, nie byłoby mnie tutaj - mówiła celebrytka.

Piękna siła kobiet. Ciężka praca. 9 ode mnie - zachwycała się Chodakowska.

I choć faktycznie, na parkiecie poradziły sobie nieźle, to warto zwrócić uwagę, że jurorzy od początku trwania programu o uczestnikach wypowiadają się w samych superlatywach. Nie było więc zaskoczeniem, że i tym razem padły pochwały.

Kolejną uczestniczkę, Kasię Dziurską, poznaliśmy podczas VIII edycji show Polsatu Taniec z Gwiazdami. Przypomnijmy, że trenerka personalna przegrała wtedy walkę o kryształową kulę z Beatą Tadlą.

Teraz sił na parkiecie próbowała w programie TVP. U boku narzeczonego Emila Gankowskiego zatańczyła do Footloose. Tym razem los odwrócił złą kartę. Kiedy wraz z ukochanym zaczęła tańczyć, parkiet płonął.

To nie było dobre - powiedziała krótko. To było... zjawiskowe! - uspokoiła duet po chwili.

Nie obyło się bez wpadki. Ida Nowakowska poprosiła Emila, żeby na chwilę się odwrócił. I choć teraz jego spodnie były całe, produkcja przypomniała materiał z prób. Dziura na pośladku rozbawiła publikę do łez. Emil natomiast wyglądał na ewidentnie zawstydzonego. Uczestnik spalił się ze wstydu.

Pierwsze słowa krytyki padły chwilę przed końcem programu. Na parkiecie były wówczas Klaudia Halejcio i Paulina Krupińska.

To było niedopracowane. Musicie trochę poćwiczyć - powiedziała Ida Nowakowska.

Ostatnią parą byli Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska. Zatańczyli do piosenki P!nk "What about Us". Nie obyło się bez sceny zazdrości. Podczas prób Wiktoria napotkała trudności z wyskokiem, który pojawił się w układzie. Kiedy ćwiczyła z trenerem, wszystko szło dobrze. Gorzej, kiedy u jej boku był aktor.

Jak tańczysz z trenerem to jest dobrze. A jak ze mną, z twoim chłopakiem, to masz opory - grzmiał z zazdrości.

I choć Zdrójkowski z układem nie poradził sobie prawie w ogóle, jury niemal płakało ze wzruszenia.

Pięknie to zrobiliście - zachwycał się Robert Kupisz.

Wiktoria i Adam zdobyli 27 punktów, plasując się tym samym na szczycie punktacji po pierwszym odcinku.

Będzieci oglądać kolejne odcinki Dance, dance, dance?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)