Niedziela 03.03.2019 18:00

Klepacka skarży się na Facebooku: "To wielce tolerancyjne środowisko żąda wyrzucenia mnie z klubu"

Zofia Klepacka

Klepacka skarży się na Facebooku: "To wielce tolerancyjne środowisko żąda wyrzucenia mnie z klubu"

Zofia Klepacka od 2004 roku reprezentowała Polskę w windsurfingu na igrzyskach olimpijskich, a 2007 roku zdobyła mistrzostwo świata w klasie RS:X. Kolejne dwa medale, tym razem srebrne dołączyła do swojej kolekcji w 2011 i 2012 roku, jednak większości Polaków dała się poznać rok temu, gdy na swoim profilu społecznościowym zachwyciła się okładką Gazety Polskiej, opublikowanej jako odpowiedź na plakat filmu Kler.

Zamiast Janusza Gajosa, Jacka Braciaka, Arkadiusza Jakubika i Roberta Więckiewicza, na okładce Gazety Polskiej znaleźli się: prymas Stefan Wyszyński, papież Jan Paweł II, błogosławiony Jerzy Popiełuszko i święty Maksymilian Kolbe.


Okładce towarzyszył artykuł, w którym prawicowi dziennikarze z zapałem porównywali środowisko LGBT z nazistami. Udostępnioną okładkę mistrzyni olimpijska opatrzyła komentarzem: "Dobro ze złem zawsze zwycięży... Pamiętamy!!!"

ZOBACZ: Polska medalistka olimpijska kłóci się z fanami o "Kler": "Przykro patrzeć, jak twój tata DLA SZWABÓW PRACUJE"

W odpowiedzi na komentarze zwracające Klepackiej uwagę na to, że porównywanie gejów do nazistów ciężko nazwać dobrem, sportsmenka zaczęła obrażać uczestników dyskusji, a jej siostra nazwała jedną z komentujących "wstrętną dziewuchą".

Klepacka najwyraźniej ciągle nie może pogodzić się z myślą, że homoseksualiści uczestniczący w utrzymywaniu państwa ze swoich podatków mieliby mieć równe prawa co reszta Polaków, bo niedawno wyznała prezydentowi Warszawy Rafałowi Trzaskowskiemu, że zawiódł ją podpisując kartę LGBT. Podkreśliła przy okazji, że będzie broniła tradycyjnej Polski dla swoich dzieci Mariano i Marii, które wychowuje wspólnie z mężem, argentyńskim żeglarzem.

Zaskarbiła tym sobie wdzięczność TVP, która w Wiadomościach wychwalała jej patriotyczną postawę, jednak wiele osób poczuło się dotkniętych jej opiniami do tego stopnia, że pojawiły się wątpliwości, czy taka osoba powinna reprezentować Polskę na międzynarodowych imprezach sportowych.

Klepacka, jak to zwykle ona, zareagowała nerwowo.

Słuchajcie!! To wielkie tolerancyjne towarzystwo… Tak liczy się z odmiennymi głosami, że zamiast merytorycznej dyskusji i argumentów, postanowili wysyłać donosy na mnie z żądaniem wyrzucenia mnie z klubu i odebrania medali... - poskarżyła się na Facebooku. Za to, że mam inne poglądy na życie i na wychowywanie swoich dzieci??? To jest tolerancja w wydaniu tych... walczących o tolerancję.... Tylko pomimo tego, że wielu chciałoby abym straciła wszystko i spotkały mnie jakieś nieszczęścia, to zawsze będę stała w obronie wartości które wyznaję!

 


 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (330)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 330
Odpowiedz
337 120
zgłoś
gość 03.03.2019 18:01
Na stronie FBI jest raport w sprawie Michaela Jacksona z ktorego jasno wynika, że nigdy nie skrzywdził żadnego dziecka. Śledztwo trwało od 1993 do 2007 roku.
Odpowiedz
148 165
zgłoś
gość 03.03.2019 18:03
za duzo klepie ta klepacka:)
Odpowiedz
688 208
zgłoś
Gość 03.03.2019 18:05
Dlaczego ludzie najpierw widzą orientacje a potem człowieka? Opamiętajmy się! To jest chore i stereotypowe podejście.
Odpowiedz
154 66
zgłoś
Gość 03.03.2019 18:06
Ludzie patrzcie na człowieka a nie na orientację
Odpowiedz
143 28
zgłoś
gość 03.03.2019 18:07
Pudel Bibery się rozwodzą!
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 330