Klepacka skarży się na Facebooku: "To wielce tolerancyjne środowisko żąda wyrzucenia mnie z klubu"

251
Podziel się

Mistrzyni świata w windsurfingu żali się, że geje się na nią uwzięli. "Wielu chciałoby abym straciła wszystko i spotkały mnie jakieś nieszczęścia, to zawsze będę stała w obronie wartości, które wyznaję!".

Klepacka skarży się na Facebooku: "To wielce tolerancyjne środowisko żąda wyrzucenia mnie z klubu"

Zofia Klepacka od 2004 roku reprezentowała Polskę w windsurfingu na igrzyskach olimpijskich, a 2007 roku zdobyła mistrzostwo świata w klasie RS:X. Kolejne dwa medale, tym razem srebrne dołączyła do swojej kolekcji w 2011 i 2012 roku, jednak większości Polaków dała się poznać rok temu, gdy na swoim profilu społecznościowym zachwyciła się okładką Gazety Polskiej, opublikowanej jako odpowiedź na plakat filmu Kler.

Zamiast Janusza Gajosa, Jacka Braciaka, Arkadiusza Jakubika i Roberta Więckiewicza, na okładce Gazety Polskiej znaleźli się: prymas Stefan Wyszyński, papież Jan Paweł II, błogosławiony Jerzy Popiełuszko i święty Maksymilian Kolbe.

Okładce towarzyszył artykuł, w którym prawicowi dziennikarze z zapałem porównywali środowisko LGBT z nazistami. Udostępnioną okładkę mistrzyni olimpijska opatrzyła komentarzem: "Dobro ze złem zawsze zwycięży... Pamiętamy!!!"

W odpowiedzi na komentarze zwracające Klepackiej uwagę na to, że porównywanie gejów do nazistów ciężko nazwać dobrem, sportsmenka zaczęła obrażać uczestników dyskusji, a jej siostra nazwała jedną z komentujących "wstrętną dziewuchą".

Klepacka najwyraźniej ciągle nie może pogodzić się z myślą, że homoseksualiści uczestniczący w utrzymywaniu państwa ze swoich podatków mieliby mieć równe prawa co reszta Polaków, bo niedawno wyznała prezydentowi Warszawy Rafałowi Trzaskowskiemu, że zawiódł ją podpisując kartę LGBT. Podkreśliła przy okazji, że będzie broniła tradycyjnej Polski dla swoich dzieci Mariano i Marii, które wychowuje wspólnie z mężem, argentyńskim żeglarzem.

Zaskarbiła tym sobie wdzięczność TVP, która w Wiadomościach wychwalała jej patriotyczną postawę, jednak wiele osób poczuło się dotkniętych jej opiniami do tego stopnia, że pojawiły się wątpliwości, czy taka osoba powinna reprezentować Polskę na międzynarodowych imprezach sportowych.

Klepacka, jak to zwykle ona, zareagowała nerwowo.

Słuchajcie!! To wielkie tolerancyjne towarzystwo… Tak liczy się z odmiennymi głosami, że zamiast merytorycznej dyskusji i argumentów, postanowili wysyłać donosy na mnie z żądaniem wyrzucenia mnie z klubu i odebrania medali... - poskarżyła się na Facebooku. Za to, że mam inne poglądy na życie i na wychowywanie swoich dzieci??? To jest tolerancja w wydaniu tych... walczących o tolerancję.... Tylko pomimo tego, że wielu chciałoby abym straciła wszystko i spotkały mnie jakieś nieszczęścia, to zawsze będę stała w obronie wartości które wyznaję!

_

_

_

_

KOMENTARZE
(251)
Gość
12 miesięcy temu
Dlaczego ludzie najpierw widzą orientacje a potem człowieka? Opamiętajmy się! To jest chore i stereotypowe podejście.
gość
12 miesięcy temu
Na stronie FBI jest raport w sprawie Michaela Jacksona z ktorego jasno wynika, że nigdy nie skrzywdził żadnego dziecka. Śledztwo trwało od 1993 do 2007 roku.
gość
12 miesięcy temu
Pudel Bibery się rozwodzą!
gość
12 miesięcy temu
właśnie jej tę równość chcą odebrać! ma prawo do swojego zdania i wychowywania dzieci
Gość
12 miesięcy temu
Nie wiem czy ona wie, że osoby homo niestety nie mają wpływu na swoją orientację.Ciekawa jestem co by zrobiła gdyby jedno z jej dzieci w przyszłości było homo.
Najnowsze komentarze (251)
Gość
12 miesięcy temu
Pani Zosiu brawo za odwagę głoszenia prawdy. Na tym dziwnym świecie prawdą jest nazywana mową nienawiści. Ale dobro i tak zwycięży.
gość
12 miesięcy temu
sportsmenka żądająca tolerancji dla siebie a odbierająca ją innym !!!! No nie ma co ... mądrość kalego!!! szkoda,że ta pani nie pomyślała ,że jej fanaberie finansują także ci "inni" , ale jak widać kasa nie śmierdzi
gość
12 miesięcy temu
Droga pani klepaczka ty masz takie wartości a,a ktoś inne to nie znaczy ,że masz monopol na szerzenie swoich .potrzeby jakim ktoś jest człowiekiem na nie na to kim jest .zachowałeś się wstrętnie i już.
Gość
12 miesięcy temu
Dziewczyno miej zlew na wszystkie negatywne komentarze jesteś mega sporcmenką i masz prawo do swojego zdania popieram twoje stanowisko i mam głęboko gdzieś wszystko hejty
gość
12 miesięcy temu
Wciskamy zycie w formy,ktore sie nie miesci i wszelkimi szczelinami ucieka.Wiecej pokory,wszysci i tak dostaniemy ta sama lopata na koniec ;)
gość
12 miesięcy temu
KOlejna Pani,ktora mowi jak nalezy zyc. Dzisiaj krzyczy i broni swoich wartosci a jutro o nich zapomni,poniewaz wiatr zmieni kurs.Zycze wszystkim ,wszystkim milego wieczoru ;)
Gość
12 miesięcy temu
Zasłużyłaś na takie traktowanie
kob.
12 miesięcy temu
ma prawo do własnego zdania, a widać że teraz preferuje się innego rodzaju związki bo jest taki trend a gdzie prawdziwa rodzina
Gość
12 miesięcy temu
Geje domagają sie tolerancji na swoje dewiacje A sami nie wykazują tolerancji dla ludzi o innym od ich zdania. Dlatego ich nie toleruje chocby dlatego że sami są skazeni nienawiścią do innych.ich orientacja w ogole mnie nie obchodzi.ale jeśli oni nie toleruja innych poglądów . W*n
Gość
12 miesięcy temu
To jest właśnie tolerancja totalnej..
gość
12 miesięcy temu
Nieinteligentna histeryczka.
Gość
12 miesięcy temu
Żądam rozdziału LGBT od państwa
Gość
12 miesięcy temu
Pani Zofio ! We wszystkim ma pani racje! Jedyna madra osoba w tym sportowo-show szambie!!tak trzymac!!
Gość
12 miesięcy temu
Pani Zofio ! We wszystkim ma pani racje! Jedyna madra osoba w tym sportowo-show szambie!!tak trzymac!!
...
Następna strona