Czwartek 14.03.2019 13:15

Daniel M. nerwowo o swoim zatrudnieniu: "Lepiej to przemilczmy"

Daniel M.

Daniel M. nerwowo o swoim zatrudnieniu: "Lepiej to przemilczmy"

Mimo że od głośnej afery z awanturą domową, która miała się wydarzyć na schodach domu Daniela M. upłynęło już sporo czasu, 29-latkowi ciągle udaje się podtrzymać zainteresowanie mediów i internautów, głównie za sprawą pogrążających go zachowań i wypowiedzi w mediach społecznościowych. Daniel ewidentnie też zasmakował w życiu "influencera" i zaczął pokazywać na Instagramie swój "luksusowy" styl życia.

ZOBACZ: Tymczasem na Instagramie Daniela M.: Trampki za 2 i pół tysiąca złotych, wózek za 10 tysięcy... (FOTO)

Sytuacja zawodowa syna gwiazdora disco polo jest dosyć enigmatyczna. Jeszcze niedawno Daniel przechwalał się, że żadnej pracy w życiu nie dostał dzięki wpływom ojca.

Prowadzę pub, jestem z wykształcenia oficerem nawigatorem żeglugi wielkiej, prowadzę prywatne biznesy, więc nie wiem, mam iść do pracy...? - zastanawiał się.

Celebryta szybko też zdementował plotki o tym, że rodzice sprzedają prowadzony przez niego lokal w Białymstoku, zapewniając, że dojdzie jedynie do jego przeniesienia do stolicy. Zapytany jednak na Instagramie o pracę migał się odpowiedzi.

Pytacie, czy ja gdzieś pracuję. Można pracować na wiele sposobów. To nie jest ważne, gdzie ja pracuję. Kto chce mi zadać takie pytanie... lepiej to przemilczmy - powiedział.

ZOBACZ: Daniel M. o córeczce: "Jest super piękna. Odwiedzam ją w każdej wolnej chwili. Niedługo będziemy mieszkać razem"

"Fani" byli również ciekawi, jak wygląda sytuacja rodzinna Daniela. Celebrycie i jego żonie, z którą do niedawna miał konflikt i wyzywał ją od nimfomanek, za co później "częściowo" przeprosił, niedawno urodziła się córka.

Prosicie o zdjęcie dziecka albo z Eweliną, ale to jest raczej mój Instagram i chcę go prowadzić o sobie, a nie o Ewelinie i dziecku. Zostawiamy na razie decyzję, czy Laura będzie się pojawiać na Instagramie, czy nie.

Obserwujecie Daniela M. na Instagramie?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (101)

Odpowiedz
5 0
zgłoś
alicja 14.03.2019 16:32
Chłopek roztropek
Odpowiedz
7 1
zgłoś
Gość 14.03.2019 16:58
Twarz Jasia,co za krowami chodził.
Odpowiedz
4 0
zgłoś
Gość 14.03.2019 17:12
Beznadziejny typ
Odpowiedz
4 0
zgłoś
Gość 14.03.2019 17:13
Nie wytrzymałabym z takim gościem ;/ masakra kiełbie w łbie
Odpowiedz
4 0
zgłoś
Gość 14.03.2019 17:29
Ile razy pudlu pokazujesz zaslonieta twarz Daniela Martyniuka jak wiemy jak wyglada I te same nudne informacje
Ładowanie komentarzy…