Czwartek 14.03.2019 14:45

Khloe Kardashian oburzona zachowaniem Tristana. "Nie stara się być częścią życia ich córki"

Khloe Kardashian Trsitan Thompson True Thompson

Khloe Kardashian oburzona zachowaniem Tristana. "Nie stara się być częścią życia ich córki"Medialną burzę wywołaną przez udokumentowane akty niewierności Tristana Thompsona, ojca córeczki Khloe Kardashian, już od kilku tygodni z wypiekami na twarzach obserwują wierni fani celebryckiej rodziny z całego świata. Pikanterii sprawie dodał fakt, że finalnej zdrady, która przelała czarę goryczy, Tristan dopuścił się z Jordyn Woods, wieloletnią przyjaciółką Kylie Jenner.

Wielu sceptyków uważa, że zdrada Thompsona podejrzanie zbiegła się z premierą nowego sezonu show o Kardashiankach, za czym rzecz jasna miałaby stać matrona rodu, Kris Jenner.

Zobacz: Thompson już randkuje: "Khloe wcale nie jest tym zaskoczona. Chce, żeby wszyscy pozwolili Tristanowi być problemem kogoś innego, a nie jej"

Mimo że mogłoby się wydawać, że skandal zaczął już powoli cichnąć, nie wygląda na to, aby Kardashianowie porzucić temat, zanim zrobią wokół niego tyle szumu, ile tylko będą w stanie.

Jak donosi magazyn US Weekly, Khloe jest rzekomo oburzona podejściem Tristana do jego obowiązków rodzicielskich. Celebrytka pogodziła się już z utratą partnera (miała w końcu na to sporo czasu, biorąc pod uwagę, że nagrania jak obściskuje się z dwiema paniami do towarzystwa ujrzały światło dzienne ponad rok temu), ale nadal nie może uwierzyć, że nie jest on zainteresowany wychowywaniem małej True.

Khloe jest coraz bardziej wściekła na Tristana, ponieważ nie stara się on być częścią życia ich córki. Rozumie, że jest teraz w trakcie sezonu koszykarskiego, ale nie może wyzbyć się uczucia, że jest on kompletnie niezainteresowany tematem - zdradza źródło magazynu.

Jedyne co może dziwić, to fakt że Khloe nie spodziewała się takiego obrotu sytuacji, biorąc pod uwagę, że Tristan wcześniej porzucił swoją ciężarną partnerkę właśnie dla Kardashianki.

Myślicie, że to wyreżyserowana afera czy może karma wróciła w czystej postaci?

fot. Instagramfot. Instagramfot. Instagram
fot. Instagram
fot. Getty

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (104)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 104
Odpowiedz
23 2
zgłoś
Gość 14.03.2019 14:48
Wspolczuc tylko.
Odpowiedz
305 14
zgłoś
gość 14.03.2019 14:49
szkoda mi tych dzieci z " dziwnych związków..." w sensie każdy z każdym
Odpowiedz
33 0
zgłoś
Gość 14.03.2019 14:50
A po co Ci on jeszcze potrzebny? Po tym co zrobił nie chciałabym widzieć go już w swoim życiu.
Odpowiedz
29 4
zgłoś
Gość 14.03.2019 14:50
Oczywiscie ze karma!! Lajdak lajdakiem zostanie...a ona ..widzialy galy co braly
Odpowiedz
21 4
zgłoś
gość 14.03.2019 14:51
Karma wraca ...
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 104