Trwa ładowanie...
Przejdź na

Koty dostaną trzynastkę od Kaczyńskiego. "Wszyscy wiedzą, że duża jest miłość pana prezesa do zwierząt"

179
Podziel się

Jak zapowiada dyrektor biura poselskiego prezesa Prawa i Sprawiedliwości, na obiecanej seniorom trzynastej emerytury skorzystają zwierzęta, ze wskazaniem na koty.

Koty dostaną trzynastkę od Kaczyńskiego. "Wszyscy wiedzą, że duża jest miłość pana prezesa do zwierząt"
bCGxPadh

Podczas konwencji wyborczej Prawa i Sprawiedliwości prezes Jarosław Kaczyński obiecał Polakom kolejne prezenty socjalne, między innymi rozszerzenie programu 500 plus na pierwsze dziecko i tak zwaną trzynastą emeryturę dla seniorów.

Jeśli chodzi o ten pierwszy postulat to premier Mateusz Morawiecki, zaniepokojony tym, że tegoroczny budżet się nie dopnie, zwłaszcza że jest już przegłosowany w wersji nie uwzględniającej "piątki Kaczyńskiego", zaapelował do Polaków, żeby "we własnym sumieniu” rozważyli, czy naprawdę koniecznie potrzebują 500 złotych na dziecko.

bCGxPadj

Jeśli zaś chodzi o trzynastą emeryturę, to przykładem postanowił zaświecić sam prezes Kaczyński, zapowiadając za pośrednictwem dyrektora swojego biura poselskiego, że owszem, weźmie, ale tylko po to, żeby zaraz oddać. Konkretnie kotom.

Prezes Jarosław Kaczyński nie ma zamiaru brać trzynastki dla siebie, a wszyscy wiedzą, że duża jest miłość pana prezesa do zwierząt i właśnie na ten cel będą przeznaczone pieniądze - ujawnia w Super Expressie Radosław Fogiel. Jarosław Kaczyński jeszcze nie zdecydował, czy to będzie jakieś schronisko dla zwierząt, czy instytucja zajmująca się prawami zwierząt.

bCGxPadp

Zainspirowany światłym przykładem prezesa szef Mediów Narodowych Krzysztof Czabański też w te pędy obiecał, że trzynastkę odda kotom i zadbał o to, żeby wszyscy się o tym dowiedzieli.

Często przekazuję różne pieniądze na schroniska dla zwierząt - chwali się w tabloidzie. W tym przypadku przekażę pieniądze na schronisko dla zwierząt w Toruniu.

_

bCGxPadq

_

bCGxPadK
KOMENTARZE
(179)
gość
rok temu
no jak na koty, to popieram!!!!
Gość
rok temu
To jest hit! :D Wreszcie się doczekałam-500 plus na kota :D
Gość
rok temu
Kot tez człowiek
bCGxPadL
Gość
rok temu
Niech zajmie się humanitarny zabijaniem zwierząt na farmach! Blagam. Nie każdy przejdzie na wegetarianizm więc niech chociaż ktoś ulży zwierzętom i niech nie będą torturowanie :(
Gość
rok temu
Chociaż tyle dobrze. Nie ważne kto z jakiej opcji politycznej, zwierzakom pomagać trzeba. I niech PiS weźmie się za podniesienie kar za znęcanie się nad zwierzętami!
Najnowsze komentarze (179)
zx
rok temu
ja tez lubie zwiezeta i posiadam kota ale w przeciwienstwie do jarka nie jestem zmiją
Gość
rok temu
Jak w Toruniu to wiadomo gdzie 😁
gość
rok temu
To będzie schronisko dla zbłąkanych owieczek :D
gość
rok temu
Koty lubi ludzi gnębi
gość
rok temu
NIGDY WIECEJ PIS-u
Gość
rok temu
Co ten kot taki żòłty?
gość
rok temu
SUPER mam trzy,a swoją drogą to ładny ten jego kot
gość
rok temu
Koty najgorsze, pieski rządzą
bCGxPadD
Anna
rok temu
Super . Zwierzęta potrzebują Naszej pomocy 😊 Jestem bardzo na tak !😊
Gość
rok temu
Mam 3 dzieci, 2 koty, 2 świnki morskie, weża, zółwia, patyczaki więc jakieś nawet 100 plus dla zwierząt sie by przydało. :) Uwielbiam moje dzieci i zwierzęta :) Jestem szcześliwą osobą, mam liczną i wspaniałą rodzine :)
Gość
rok temu
To dobry człowiek jak kocha kotki.
rocki
rok temu
500+ nie biorę. Kaczyńskiego lubię. Fajny gość. Też mam koty. Oczywiście te dotacje do kotów to ściema.
Gość
rok temu
Dla swojego kota kupuje karmę z naszych podatków. Patrzcie jaki dobrodziej.
Gość
rok temu
Jaki on jest wstretny
...
Następna strona
bCGxPaef