Piątek 15.03.2019 17:05

''M jak Miłość'', odcinek 1429: Ojcowska rozmowa Pawła z Basią. Odeśle nastolatkę do Anglii?

M jak Miłość seriale

''M jak Miłość'', odcinek 1429: Ojcowska rozmowa Pawła z Basią. Odeśle nastolatkę do Anglii?

W poprzednich odcinkach M jak Miłość widzowie mieli szansę zobaczyć, jak butna Basia (Gabriela Raczyńska) uciekła ze swoim przyjacielem Damianem (Oliver Proctor) do Grabiny. Dzieci znalazły się nocą zupełnie same w lesie. Na szczęście następnego poranka uciekinierów znalazła Maria (Małgorzata Pieńkowska), która poinformowała Pawła (Rafał Mroczek) o ich odnalezieniu.

Zdenerwowany Paweł razem z Julką (Joanna Kuberska) natychmiast ruszają do Grabiny. Zduński, wściekły na córkę, nie może zrozumieć, dlaczego Basia zdecydowała się na tak radykalny krok jak ucieczka.

Nastolatka wie, że Paweł nie będzie zachwycony jej zachowaniem i zdaje sobie sprawę, że nie uniknie rozmowy w cztery oczy z przyszywanym ojcem. Zduński chce pokazać Basi, jak bardzo go zawiodła, a konsekwencją może być nawet powrót dziewczynki do matki (Olga Frycz), która przebywa z nowym partnerem w Anglii.

- To, co zrobiłaś mogło naprawdę źle się skończyć. Złamałaś wszystkie nasze ustalenia... - Paweł od razu przechodzi do poważnej dyskusji.
- Wiem i bardzo bardzo cię przepraszam... - Basia stara się udobruchać Zduńskiego.
- Nie dotrzymałaś słowa... Nie wiem, czy ja ci poświęcam za mało czasu? Będę musiał zadzwonić do twojej mamy! - zagrozi zdenerwowany Paweł.

Sugestia o skontaktowaniu się z Alą od razu zadziała, bowiem Basia nie ma zamiaru wracać do matki, do której cały czas ma żal o rozbicie rodziny.

- Nie, Paweł, błagam cię! Mama się wkurzy! Każe mi wracać! Daj mi szlaban, zabierz komórkę, kieszonkowe, tylko błagam cię nie dzwoń do niej! - Basia chce zrobić wszystko, aby uniknąć wyjazdu do Anglii.
- A ja ciebie nie chcę karać, to nie o to chodzi!
- Paweł, proszę cię! Ja nie chciałam nigdzie uciekać! Jak myślisz, dlaczego namówiłam Damiana, żebyśmy pojechali do Grabiny? Po prostu bałam się, że zrobi coś głupiego...
- A wiesz. jak ja się o ciebie bałem? Wiesz?! Myślałem, że coś ci się stało, że ktoś... Nawet nie chcę o tym myśleć...

Zduński po rozmowie łagodnieje i z oddycha z ulgą, gdy patrzy na całą i zdrową Basię. Jednak wciąż martwi się, że córka w przyszłości może znowu się zbuntować.

Czy Basia przestanie sprawiać kłopoty swojemu przyszywanemu ojcu? Czy Paweł wyjawi prawdę o ucieczce matce Basi? Odpowiedzi przyniesie 1429 odcinek M jak Miłość.


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (10)

Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-10 z 10
Odpowiedz
8 1
zgłoś
gość 15.03.2019 17:42
dziwna ona jakaś...
Odpowiedz
10 2
zgłoś
gość 15.03.2019 20:05
Zbrzydła ta mała. A taka była słodka kiedy się pojawiła w serialu.
Odpowiedz
3 2
zgłoś
gość 15.03.2019 20:46
Po co piszecie takie głupoty ładna brzydka chciałbym zobaczyć jak wyglądają te osoby co to napisały To jeszcze dziecko wyrobi się Krytyka młodych nic dobrego nie przynosi każdy wygląda jak wygląda zło wraca też macie dzieci Wiec PROSZĘ o EMPATIE. .
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 15.03.2019 20:52
Trochę EMATI to jeszcze dziecko Co to jest za komentarz ładna brzydka chciałbym zobaczyć jak wyglądają te osoby które to napisały młodzi wszystko biorą do siebie jak nie macie nic mądrego do powiedzenia to krytykujcie siebie .Czy jesteście mądre czy
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gośćlucy 16.03.2019 07:37
Ale ona zbrzydła i taka przemądrzała
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-10 z 10