Fani krytykują Krupińską za wyskok w "Dance, dance, dance": "Nie umiesz przegrywać! Trochę pokory!"

287 reakcji
0
0
287
Podziel się

Głos w sprawie zabrali też Ewa Chodakowska i... Marcin Mroczek. "Nie wiedziałam, co planuje pani Paulina".

Fani krytykują Krupińską za wyskok w "Dance, dance, dance": "Nie umiesz przegrywać! Trochę pokory!"

Wygląda na to, że taneczne show TVP Dance, dance, dance w końcu doczekało się rozgłosu na miarę konkurencyjnego Tańca z Gwiazdami. Wszystko zaczęło się w ubiegłym tygodniu, gdy między jurorką Ewą Chodakowską a uczestniczką Pauliną Krupińską doszło do dwuznacznej wymiany zdań.

Wydawać by się mogło, że sytuacja została załagodzona, bo w ostatnim, sobotnim odcinku, Krupińska stwierdziła przed występem z Klaudią Halejcio, że wszystko puściła w niepamięć. Dobrze było przez prawie cały program, ale kiedy okazało się, że solowy taniec Klaudii nie zapewnił dziewczynom przejścia dalej, rozgoryczona Krupińska zaatakowała jurorów, mówiąc, że pokazali, że w programie "wcale nie chodzi o taniec": Krupińska w "Dance, dance, dance" KRYTYKUJE JURORÓW: "Pokazaliście, że TO NIE JEST PROGRAM O TAŃCU"

Jak można się było spodziewać, w mediach społecznościowych Krupińskiej, Halejcio i Chodakowskiej natychmiast rozgorzała gorąca dyskusja. Co ciekawe, fani poszczególnych celebrytek nieco różnili się w nastawieniu do poszczególnych stron konfliktu, chwaląc Klaudię i Ewę oraz zdecydowanie krytykując Paulinę. Pod jej postem miażdżąca większość komentarzy jest negatywna, a fani zwracają uwagę, że chyba się zagalopowała:

Trochę pokory, widać, że nie umiesz przegrywać - piszą. Pani Miss nie umie przegrywać, zawsze musi być tak jak chce i pokazała na koniec swoją klasę. Jestem zażenowana roszczeniową postawą Pauliny. Może lepiej dla wszystkich, że odpadła osoba, która lubi mieszać.

Krupińska nie odpowiadała w ogóle na komentarze, robiła to za to Ewa Chodakowska. Trenerka stwierdziła, że feralny odcinek nagrano jeszcze przed epizodem wyemitowanym tydzień temu:

Nie wiedziałam wtedy, co planuje pani Paulina - odpisała Chodakowska. Moje emocje i intencje były zawsze czyste i szczere.

Po analizie komentarzy, widać, że Chodakowska raczej nie polubi się z Krupińską, za to przepada za... Halejcio. Ewa pogratulowała jej na Instagramie występu:

_Klaudia! Pracusiu śliczny! Ja Tobie również dziękuję! Cudownie było patrzeć z jakim zaangażowaniem pracujesz. Brawo za ducha walki i za klasę._

Co ciekawe, w kłótnię włączył się też... Marcin Mroczek, który obronił Krupińską po ataku jednej z fanek:

Czasem trzeba powiedzieć na głos, co się myśli, w szczególności, jeżeli walczysz o kogoś, bo Paulina Krupińska niewątpliwie walczyła o Klaudię - napisał. Szacun dla niej... A jury... Chyba muszą obejrzeć powtórki i przemyśleć swoje oceny...

A Wy co o tym myślicie? Waszycm zdaniem wszystko było wyreżyserowane i w programie faktycznie "nie chodzi o taniec"?

287
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(287)
Gość
10 miesięcy temu
Paulina mnie kompletnie rozczarowała, myślałam że ma więcej klasy
Gość
10 miesięcy temu
Myslalam, ze Paulina jest fajna dziewczyna. Wyszło szydlo z worka :D
Gość
10 miesięcy temu
Akurat ona to sie nie powinna odzywać, tańczy najgorzej z nich wszystkich
Gość
10 miesięcy temu
Towarzystwo wzajemnej tolerancji. Do Ewy i Klaudii nic nie mam,skoro ta Krupinska trzyma się z Lewandowska-noc dobrego nie wróży!!!
gość
10 miesięcy temu
Chodakowska i jej sekta. Niszczą każdego kto ma odmienne zdanie. Mój komentarz pewnie też
Najnowsze komentarze (287)
Gość
10 miesięcy temu
Ja uważam, że Paulina miała rację, bo jury za bardzo zachwycało się występem Dziurskiej, którey był pełen błędów i bardziej przypominał występ aktorski niż taneczny a przez łzy i trochę gry, ugrali takie wysokie noty. Myślę, że o to chodziło, że jury ewidentnie faworyzuje niektóre osoby.
gość
10 miesięcy temu
No cóż ,czy to nie zazdrość za otrzymany pakiet ? Zawsze brzydula będzie zazdrościć ładnej.
Gość
10 miesięcy temu
Chodakowskiej żal tyłek ściska, bo to nie po jej ćwiczeniach Krupińska wracała do formy po porodach! Nie umie powiedzieć tego głośno to ją nieudolnie podsumowała. Chodakowskiej jest już naprawdę za dużo i zaczęła gwiazdorzyć. To już nie jest zwykła dziewczyna z sąsiedztwia jak ona ciągle o sobie mówi.
gość
10 miesięcy temu
Pan Mroczek- nastepny ekspert:P, ktory popiera brak kultury i klasy
gość
10 miesięcy temu
czasem lepiej ugryźć się w język
Gość
10 miesięcy temu
Chodakowska zachowała się profesjonalnie.
Gość
10 miesięcy temu
No szkoda Klaudii, ale prawda jest taka, że odpadła przez Krupińską, która była najsłabszym ogniwem w programie.
Gość
10 miesięcy temu
Jak Krupińska będzie kiedyś jurorem to się będzie wypowiadała na temat poziomu uczestników, a póki co niech się skoncentruje na swoim koślawym tańcu.
Gość
10 miesięcy temu
Paula zejdź na ziemię! To nie komisja noblowska ;) Zajmij się wreszcie czymś poważnym zanim tracić energię na jakieś intrygi :)
Gość
10 miesięcy temu
Klaudia odpadła bo była w parze z drętwą Krupińską. Niestety żadne pykówki tu nie pomogą.
Gość
10 miesięcy temu
Krupińskiej najwidoczniej korona odcisnęła się na mózgu :/ Niestety nie nadaje się do ludzi.
Gość
10 miesięcy temu
A czy Paulina z Klaudia zatanczylyby taki uklad taneczny do piosenki Pink jak Kasia Dziurska z partnerem? 😂 no wlasnie. ...
Gość
10 miesięcy temu
Jeszcze niedawno ci celebryci „walczyli przeciw nienawiści” a teraz każdy na każdego szczuje nieładnie
gość
10 miesięcy temu
A wy naprawdę myślicie, że te programy nie są ustawiane?
...
Następna strona