Poniedziałek 18.03.2019 09:00

Religijny raper chwali się, że... egzorcysta odradził mu współpracę z Quebonafide!

Kuba Grabowski Quebonafide Tau Piotr Kowalczyk

Religijny raper chwali się, że... egzorcysta odradził mu współpracę z Quebonafide!

Kuba Grabowski występujący pod pseudonimem Quebonafide zrobił w ostatnim czasie zawrotną karierę. Raper słynie z kontrowersyjnego wizerunku, a w podtrzymywaniu zainteresowania mediów pomaga mu związek z Natalią Szroeder.

Zobacz: Natalia i Quebo zajadają się naleśnikiem i dotykają stopami pod stolikiem (ZDJĘCIA)

Na fali popularności Quebo otrzymuje liczne propozycje współpracy od innych muzyków, którzy chcą się promować na jego nazwisku. Jakiś czas temu było głośno o tym, że o duecie z Grabowskim marzyła Doda. Ponoć złożyła mu nawet propozycję, która nie spotkała się z entuzjazmem Natalii i współpraca ostatecznie nie doszła do skutku.

Przypomnijmy: Szroeder boi się Dody. "Opowiada znajomym, że jest strasznie zazdrosna"

Okazuje się, że nie tylko Quebo odmawia innym, ale też sam czasem spotyka się z odmową. Raper o pseudonimie Tau pochwalił się, że odrzucił propozycję współpracy ze współtwórcą hitu Tamagotchi.

Kielczanin chce uchodzić za osobę niezwykle religijną. W mediach społecznościowych opowiada o tym, że przeszedł głęboką duchową przemianę. Aktualnie Tau promuje swoją nową płytę i z tej okazji zdobył się na odważne wyznanie. Twierdzi, że... egzorcysta odradził mu współpracę z Grabowskim.

Quebonafide zaproponował mi featuring. I ja po konsultacji z kapłanem egzorcystą zrezygnowałem. Pozdrawiam raperów chrześcijańskich, którzy mówią o Chrystusie, którzy chwalą Chrystusa, którzy głoszą dobrą nowinę, którzy oddają cały swój czas dla Chrystusa, którzy codziennie głoszą o nim na swoich social mediach, wrzucają grafiki i kawałki wideo. Walczą o rodzinę, walczą o czystość, walczą o Ewangelię, są żołnierzami Chrystusa. Pozdrawiam tych wszystkich prawdziwych. Uważam, że osoby, które tak czynią, mają Jezusa w sercu - wyznał na nagraniu opublikowanym w sieci.

Nieoficjalnie mówi się, że "kapłanowi" nie spodobał się między innymi jeden z tatuaży Kuby, który przedstawia egipskie Oko Horusa.

Żałujecie, z ten duet nie powstanie?

InstagramInstagram

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (103)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 103
Odpowiedz
207 39
zgłoś
As. 18.03.2019 08:42
Amen.
Odpowiedz
297 78
zgłoś
gość 18.03.2019 08:54
Nie jeden artysta podpisał pakt z diabłem za sławę i sukces. --> Lady gaga
Odpowiedz
85 72
zgłoś
gość 18.03.2019 08:56
Fanatyzm
Odpowiedz
374 140
zgłoś
Jajko 18.03.2019 09:06
Ale bzdura. Szanuję to, że ktoś wierzy, ale to zachowanie przypomina mi moją teściową, fanatyczkę. Bez urazy, ale to przesada.
Odpowiedz
17 34
zgłoś
gość 18.03.2019 09:06
Co to ludzie nie wymyślą ?
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 103