Trwa ładowanie...
Przejdź na

Religijny raper chwali się, że... egzorcysta odradził mu współpracę z Quebonafide!

71
Podziel się

Ponoć "kapłanowi" nie spodobał się między innymi jeden z tatuaży Kuby Grabowskiego.

Religijny raper chwali się, że... egzorcysta odradził mu współpracę z Quebonafide!
bCNIPzPF

Kuba Grabowski występujący pod pseudonimem Quebonafide zrobił w ostatnim czasie zawrotną karierę. Raper słynie z kontrowersyjnego wizerunku, a w podtrzymywaniu zainteresowania mediów pomaga mu związek z Natalią Szroeder.

Na fali popularności Quebo otrzymuje liczne propozycje współpracy od innych muzyków, którzy chcą się promować na jego nazwisku. Jakiś czas temu było głośno o tym, że o duecie z Grabowskim marzyła Doda. Ponoć złożyła mu nawet propozycję, która nie spotkała się z entuzjazmem Natalii i współpraca ostatecznie nie doszła do skutku.

bCNIPzPH

Okazuje się, że nie tylko Quebo odmawia innym, ale też sam czasem spotyka się z odmową. Raper o pseudonimie Tau pochwalił się, że odrzucił propozycję współpracy ze współtwórcą hitu Tamagotchi.

Kielczanin chce uchodzić za osobę niezwykle religijną. W mediach społecznościowych opowiada o tym, że przeszedł głęboką duchową przemianę. Aktualnie Tau promuje swoją nową płytę i z tej okazji zdobył się na odważne wyznanie. Twierdzi, że... egzorcysta odradził mu współpracę z Grabowskim.

bCNIPzPN

Quebonafide zaproponował mi featuring. I ja po konsultacji z kapłanem egzorcystą zrezygnowałem. Pozdrawiam raperów chrześcijańskich, którzy mówią o Chrystusie, którzy chwalą Chrystusa, którzy głoszą dobrą nowinę, którzy oddają cały swój czas dla Chrystusa, którzy codziennie głoszą o nim na swoich social mediach, wrzucają grafiki i kawałki wideo. Walczą o rodzinę, walczą o czystość, walczą o Ewangelię, są żołnierzami Chrystusa. Pozdrawiam tych wszystkich prawdziwych. Uważam, że osoby, które tak czynią, mają Jezusa w sercu - wyznał na nagraniu opublikowanym w sieci.

Nieoficjalnie mówi się, że "kapłanowi" nie spodobał się między innymi jeden z tatuaży Kuby, który przedstawia egipskie Oko Horusa.

Żałujecie, z ten duet nie powstanie?

bCNIPzPO
bCNIPzQi
KOMENTARZE
(71)
Jajko
rok temu
Ale bzdura. Szanuję to, że ktoś wierzy, ale to zachowanie przypomina mi moją teściową, fanatyczkę. Bez urazy, ale to przesada.
gość
rok temu
Nie jeden artysta podpisał pakt z diabłem za sławę i sukces. --> Lady gaga
As.
rok temu
Amen.
bCNIPzQj
Gość
rok temu
Jak mają odmienne poglądy to jaki sens miała by ta współpraca
Gość
rok temu
Tau wcześniej miał pseudonim Medium;)
Najnowsze komentarze (71)
Gość
rok temu
Quebo to produk masonerii, pozdro dla kumatych.
gość
rok temu
kolejny umysłowy patus..żołnierz chrystusa....luuuudzie
gość
rok temu
uj z tym okiem horusa, ale ten swiecznik na skroni to jest dopiero szatan
Gość
rok temu
Fanatyzm , Tau zupełnie odleciał a szkoda bo fajna muzę robił
Gość
rok temu
Tau tak trzymaj jesteś super
gość
rok temu
kolejny nawiedziony, jak w tym panstwie ma byc normalnie
gość
rok temu
Przecież tatuaż z egipskim bożkiem nie oznacza od razu satanizmu czy czegoś...ja też jestem wierząca, a mam pierścionek z jing jang. I co, to znaczy, że się modlę do niego czy że szatana czczę? Bez przesady.
Gość
rok temu
Lol, a pochwalił się tym, bo Quebo jest znany 😆
bCNIPzQb
Gość
rok temu
Co się tak wszyscy czepiaja tego oka Horusa? Skąd te bzdury, że to symbol okultyzmu? Jakoś nikogo jeszcze nie opetalo od zwiedzania egipskiego muzeum czy piramid. Czy ktokolwiek tutaj wie, że Horus to postać z mitologii starożytnego Egiptu, a ten rysunek wygląda jak zaczerpnięty z hieroglifow? Pewnie niedługo się dowiem, że w chińskich znaczkach też tkwi szatan... 波兰的傻子,嘻嘻嘻嘻
Gość
rok temu
Bardzo dobrze
gość
rok temu
Nie ma to jak nieznany nikomu, pseudo raper, który próbuje wybić się na tym, że czegoś nie zrobił... ale nie zrobił z kimś znanym :) ! :)
gość
rok temu
A jak tam z przykazaniami u ziomeczka jest, biblie czytał i dalej łamie główne przykazania i robi sobie selfiaki z rzeźbami?
gość
rok temu
Odmówił bo ma takie, a nie inne poglądy. Tylko po co się tym chwalić? Wiara nie jest na pokaz
Gość
rok temu
Ma prawo odmówić
...
Następna strona
bCNIPzQD