Trwa ładowanie...
Przejdź na

Alicja Walczak z pierwszego "Big Brothera" też napisała książkę o swoim nawróceniu

148
Podziel się

"Otrzymałam wiele dobra od Jezusa ". - ujawnia w katolickim tabloidzie. "Jeśli ktoś ma silną wiarę, to w jego życiu mogą dziać się cuda”.

Alicja Walczak z pierwszego "Big Brothera" też napisała książkę o swoim nawróceniu
bDHGdwDF

Alicja Walczak zapisała się w pamięci widzów pierwszego Big Brothera na tyle wyraziście, że reżyser Jerzy Gruza kręcąc film o bohaterach programu Gulczas, a jak myślisz? powierzył jej rolę tajnej agentki.

Potem po Walczak słuch zaginął aż do minionej niedzieli, kiedy pojawiła się w studiu nowej edycji Big Brothera w charakterze weteranki formatu. Okazja nie była właściwa, więc nie wchodziła w szczegóły swojego życia po opuszczeniu domu Wielkiego Brata, a okazuje się, że obfitowało ono w tragiczne momenty. Podzieliła się nimi z Dobrym Tygodniem.

bDHGdwDH

Miałam ciężki wypadek samochodowy, zderzenie czołowe, które, dzięki Bogu, przeżyłam - wspomina Walczak. Doznałam poważnego urazu kręgosłupa, w związku z czym *cały czas muszę być rehabilitowana. *

Na domiar nieszczęścia, zdiagnozowano u niej nowotwór. I wtedy właśnie doświadczyła potęgi wiary.

Chodzi o raka drobnokomórkowego płuc - ujawnia Alicja. Badanie potwierdziły, że w moim przypadku wszystkie guzki się cofnęły. To przykład, że jeśli ktoś ma silną wiarę, to w jego życiu mogą dziać się cuda. Otrzymałam wiele dobra od Jezusa.

bDHGdwDN

To już drugie, zakończone książką, nawrócenie w historii Big Brothera. Przypomnijmy:Frytka promuje swoją książkę: "Na zdjęciach z chrztu wyglądam jak duch. To spektakularna manifestacja Ducha Świętego"

Walczak, *podobnie jak *Maja Frykowska z trzeciej edycji*, * pragnie podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi. Napisana przez nią książka Piękno duszy czeka właśnie na publikację.

Książka, którą napisałam, jest świadectwem tych wszystkich lat przemian - wyjaśnia autorka.

bDHGdwDO
bDHGdwEi
KOMENTARZE
(148)
Gość
2 lata temu
Mnie również Pan Jezus cudownie uzdrowił. Bardzo ciężki wypadek samochodowy. Reanimowano mnie wtedy prawie godzinę. Naderwany pień mózgu. Ponad miesiąc byłam w śpiączce.
gość
2 lata temu
to jest bardzo atrakcyjna kobieta, naprawdę piękne rysy twarzy, w dodatku nie-pusty człowiek.
gość
2 lata temu
A czy to jest ta Pani co pracowala w nocnym lokalu Tortuga w Pescara??
bDHGdwEj
Gość
2 lata temu
Uwaga! W życiu każdego mogą się dziać cuda, tego który nie wierzy również. Może to kogoś boleć, ale cuda nie są rezerwowane dla wyznawców.
Gość
2 lata temu
To fantastyczne wyznanie w dobie kryzysu wiary, takie słowa są bardzo krzepiące! Osobiście jestem bardzo tolerancyjna jednakże przeraża mnie modny trend zmiany wiary, coraz więcej buddystów wkoło. Rozumiem, ze można wiele dobrego czerpać z Jogi, ale ...
Gość
2 lata temu
Obejrzałam 4 minuty nowego big bradera i więcej nie daliśmy rady z mężem
Ewa
2 lata temu
Do Fitcon Taaa nie ma Boga a ciebie i wszystko na tej jedynej planecie w wszechświecie urządzili mars Janie.... I pewnie masz z nimi kontakt....
Gość
2 lata temu
I fajnie
gość
2 lata temu
WIdzialam ja kiedys w kosciele w Sopocie
Gość
2 lata temu
A ciemny lud wierzy w baśni
gość
2 lata temu
czy to uzdrowienie nie wynikało z przyjmowanych leków? tylko z samej wiary?
Gość
2 lata temu
Bóg czeka na każdego, nigdy nie jest zapozno. Uwierz w Boga, a odmienisz swoje życie na lepsze!
Gość
2 lata temu
Czyli siadło jej na psychikę od trudnych wydarzeń i tyle
bDHGdwEb
gość
2 lata temu
Alicja ma wypasiona galerie swoich obrazow na najdorozszej uliocy Gdanska, mozecie jej skoczyc.
...
Następna strona
bDHGdwED