Środa 20.03.2019 15:30

Ola Żuraw opublikowała na Instagramie film z karmienia piersią! "Przytyłam w ciąży 23 kilogramy"

Ola Żuraw Top Model

Ola Żuraw opublikowała na Instagramie film z karmienia piersią! "Przytyłam w ciąży 23 kilogramy"

Ola Żuraw jest kolejnym przykładem uczestniczki programu rozrywkowego, która postanowiła wykorzystać swoją krótkoterminową "sławę", aby stać się influencerką i ekspertką od wszystkiego. Choć kariera w modelingu nie potoczyła się w przypadku Oli tak, jak aspirująca celebrytka to sobie pierwotnie zaplanowała, 26-latka odnalazła niszę, która cieszy się w Polsce wielką popularnością - została blogerką parentingową.

Zobacz: Ola Żuraw z "Top Model" urodziła! "Nic w życiu nie było dla mnie tak przerażające i szczęśliwe jednocześnie" (FOTO)
Ola Żuraw z "Top Model" zachwala macierzyństwo: "Od 5 tygodni śpię po 3-4 godziny i CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE"

We wtorek na profilu instagramowym Żuraw, który śledzi już ponad 300 tysięcy osób, świeżo upieczona mama opowiedziała o kampanii #jestemniesamowita, w której wzięła udział zaledwie 2,5 tygodnia po urodzeniu córki. Aleksandra zdradziła, że w ciąży przytyła 23 kilogramy, przyznając w jednym z filmików, że jest już "emerytowaną modelką".

Tę kampanię robiłam dokładnie 2,5 tygodnia po porodzie, więc było to 23 kilogramy temu - wyjawiła Ola. Byłam w połogu, ale stwierdziłam, że wezmę w niej udział, ponieważ niosła za sobą świetny przekaz #jestemniesamowita, bo pokonuję codzienność, bo jestem, jaka jestem.

Na jednym z nagrań opublikowanych przez Żuraw widać, jak blogerka karmi piersią małą Polę, tłumacząc się do telefonu: "Wybaczcie mi przerwę, ale przede wszystkim jestem mamą".

Widać po Oli przybrane kilogramy?

 

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (93)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 91-93 z 93
Odpowiedz
2 0
zgłoś
Gość 22.03.2019 00:05
Była modelka ale miała problem bo szybko przybierała na wadze i nie mogła jej utrzymać od cała tajemnica
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 22.03.2019 07:35
A kogo to obchodzi? Niedługo beda fotografowac kloca w kiblu z podpisem " a to moja poranna kupa mmm".....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.08.2019 22:11
Współczuję temu dziecku :( Nie chciałabym mieć takiej matki. Jakbym już urosła, to bym się ze wstydu spaliła przed innymi, gdyby po Internecie krążył filmik jak matka mnie karmi piersią.
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 91-93 z 93