Trwa ładowanie...
Przejdź na

Były mąż Małgosi ma do niej żal o udział w "Sanatorium miłości"? "Ustalenia dotyczące finansów straciły dla niego ważność"

158
Podziel się:

"Małgorzata obawia się teraz o swoja finansową przyszłość" - ujawnia znajomy 62-latki, uważanej za najładniejszą uczestniczkę pierwszej edycji. "Nie jest wykluczone, że będzie musiała sprzedać ukochany dom”.

Były mąż Małgosi ma do niej żal o udział w "Sanatorium miłości"? "Ustalenia dotyczące finansów straciły dla niego ważność"

W minioną niedzielę TVP wyemitowała przedostatni odcinek Sanatorium miłości. Pokazano, jak uczestnicy żegnają się, nierzadko bardzo czule i rozjeżdżają do domów. W ostatnim, dziesiątym odcinku pierwszej serii, którego emisja jest zaplanowana na 31 marca, opowiedzą o swoich wrażeniach z pobytu w Ustroniu i ujawnią, czy podczas turnusu wpadł im w oko ktoś, z kim zamierzają kontynuować znajomość.

Z dotychczasowych przecieków spoza planu wynika, że do tej pory przetrwał związek Małgorzaty Zimmer i Marka Jarosza, głównie dzięki niezmąconej motywacji Marka, który od pierwszej chwili uparł się na Małgosię.

Nie bez znaczenia są też kwestie logistyczne: oboje mieszkają w podwarszawskich miejscowościach, więc łatwiej im kontynuować znajomość niż gdyby musieli do siebie jeździć przez pół Polski. Na domiar szczęścia, córka Małgosi właśnie urodziła bliźniaczki.

Małgosia stała się najładniejszą i najszczęśliwszą na całym świecie babcią - komentuje w rozmowie z tygodnikiem Na żywo jeden z uczestników programu.

Niestety, narodziny wnuczek nie poprawiły humoru byłemu mężowi Małgorzaty, który nie jest zachwycony jej zarejestrowanym przez kamery TVP pobytem w Ustroniu.

Delikatnie mówiąc, nie jest zadowolony z jej udziału w "Sanatorium miłości" i z tego, że odsłoniła przed kamerami, co myśli na temat swojego małżeństwa - zdradza informator tabloidu.

Swoje rozczarowanie jej postawą były mąż postanowił wyrazić za pomocą argumentów finansowych.

Wszystkie ustalenia dotyczące finansów i podziału wspólnego majątku, które nieformalnie podjęli przed rozwodem i realizowani do emisji programu, straciły dla niego ważność - ujawnia źródło gazety. Małgorzata obawia się teraz o swoją finansową przyszłość. Nie jest wykluczone, że będzie musiała sprzedać ukochany dom. Marek nie zamierza jej opuścić. Zadeklarował, że jeśli straci swój dom to będzie mogła zamieszkać u niego.

_

_

_

_

KOMENTARZE
(158)
gość
3 lata temu
Ukarał ją za to, że poszukała własnego szczęścia?
Gość
3 lata temu
Przemoc ekonomiczna jest tak samo krzywdzące jak psychiczną lub fizyczna. Nie zawsze partner musi bić by upodlić swoją ofiarę.
GośćStenia
3 lata temu
Były mąż Małgosi to pies ogrodnika miał piękna kobietę a teraz się wyzywa
Gość
3 lata temu
Niech zarabiają i 5 tyś, ale ci którzy zasługują, powinni wprowadzić system premii za wyniki uczniów na egzaminach, jak w USA. 80 % polskich nauczycieli to miernoty, siedzą tam jakby za karę, co rusz l4 i tylko narzekają jaka to praca z dziećmi traumatyczna
Gość
3 lata temu
Maja czas zeby dorobić na boku!
Najnowsze komentarze (158)
gość
3 lata temu
Oczywiście ,że dać im (nauczycielom) 1000 zł podwyżki,to za rok na bank przyjdą po 2000.To już taka kasta,która zawsze ma mało.Zawód trudny to fakt,ale nie jedyny,są też inne,jeszcze trudniejsze.
Gość
3 lata temu
Hahaha i tu mamy przykład nadgorliwego rodzica. Może twoje dziecko jest dzieckiem 5- i lepiej mu to wyjaśnij tez niż jak będzie szło do pracy i nagle się okaże ze wszędzie są pupilkowie. Świat jest niesprawiedliwy a ten komentarz pokazuje tylko ze wcale nieważna jest wiedza tylko ocena. Bo inni maja. Inni maja wiele rzeczy a my nigdy nie będziemy mieć.
gość
3 lata temu
zobaczy ł mąż Małgosi co stracił, a Małgosia nie poddawaj się, tobie tez sie należy
gość
3 lata temu
Sam nie chce a drugiemu nie da. Serce zabolało rozwodnika albo zobaczyl co stracil
gość
3 lata temu
On byl czy jeszcze jest pilotem - to wiadomo to wiadomo dlaczego sie rozwiedli.Pare tygodni temu byl program o pilotach i mowili prosto z mostu ze gdy dolatuja do celu to wybrana stiuardesa musi isc z nim do hotelu bo kazdy pilot musi rzladowac swoj stres - co za zenujace te chlopy
gość
3 lata temu
w tym wieku to kobiety szukają jednego bogatego pana a nie miłości.
gość
3 lata temu
w tym wieku to kobiety szukają jednego bogatego pana a nie miłości.
Gość
3 lata temu
Jakaś jest drewniana i sztuczna. Zero naturalnosci i pokory.
gość
3 lata temu
tak dzisiaj rodzice są bardziej roszczeniowi od dzieci nie pisząc "bezczelni" tak jak ta osoba pisząca wyżej
gość
3 lata temu
tak dzisiaj rodzice są bardziej roszczeniowi od dzieci nie pisząc "bezczelni" tak jak ta osoba pisząca wyżej
gość
3 lata temu
jak komuś źle życzysz to mu powiedz "obyś uczył cudze dzieci" mam nadzieję , że zrozumiałaś jak trudna jest praca w szkole
Gość
3 lata temu
Przerost formy nad trescia ta kobita.
Gość
3 lata temu
Taaaak, akurat. Moje dziecko jest w 1 klasie podstawowej i paniusia już ma swoich pupilkow którzy za byle co dostają 5+ a moje dziecko wiecznie 5- wiecznie, i te chore uwagi, staraj się bardziej. Ona z płaczem przychodzi i mówi, że już bardziej nie można. Zastanawiam się nad zmianą szkoły. Wstyd jak ktoś mianujacy sie nauczycielem tak małych dzieci może na dzień dobry pokazywać taka niesprawiedliwość.
Gość
3 lata temu
Oni pracuja po 3 godziny dziennie jako nauczyciel a 2 godziny maja okienka, pilnowanie na świetlicy itp. Skoro likwidujemy wszystko co przyniósł komunizm, to od karty nauczyciela powinniśmy zacząć!!!! A nie, święta, ferie, wakacje, egzaminy 8 klasistow, maturzystów wolne od pracy ale płacone, rok placonego urlopu!!! Kto tak ma? Zapytajcie się np.gornika który fizycznie pracuje wśród szczurów, i strachu o zycie czy taki roczny urlop by mu się nie przydał.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie