Trwa ładowanie...
Przejdź na

Spółka Dody i jej męża OSZUKIWAŁA INWESTORÓW? Emil Stępień może wkrótce stanąć przed sądem

113
Podziel się

Spółka Dody i Emila ma najwyraźniej dwa sprzeczne scenariusze w sprawie zysków z filmu "Pitbull. Ostatni Pies"... Zdziwieni?

Spółka Dody i jej męża OSZUKIWAŁA INWESTORÓW? Emil Stępień może wkrótce stanąć przed sądem
bCHBEKBh

Doda i Emil Stępień są co prawda małżeństwem dopiero niecały rok, jednak ich relacja i wspólne interesy od początku wzbudzały ogromne kontrowersje. Nie chodzi tym razem o intymne szczegóły relacji czy plany dotyczące macierzyństwa, a o liczne problemy z prawem, od których nie udało się ustrzec ani piosenkarce, ani jej mężowi. Jeszcze nie tak dawno media żyły sądową batalią piosenkarki z jej byłym partnerem, Emilem Haidarem. W międzyczasie Emil był zatrzymywany w sprawie szantażu oraz został złapany z kokainą. Dodatkowo trudno nie odnieść wrażenia, że od jakiegoś czasu Doda usilnie stara się naprawić swój wizerunek, między innymi walcząc z hejtem w ramach koncertu Artyści przeciw nienawiści.

Mimo usilnych starań, aby odrobinę oczyścić atmosferę wokół swojego związku, Doda i Emil najwyraźniej kolejny raz wpadli w poważne tarapaty. Jak donosi _**Puls Biznesu**_, tym razem prowadzona przez nich spółka Ent One Investments została oskarżona o oszustwo. Wszystko z powodu finansowych zobowiązań Emila wobec inwestorów filmu _**Pitbull. Ostatni Pies**_, z którymi podobno do tej pory nie rozliczył się z zysków z produkcji. Zniecierpliwieni inwestorzy, których pieniądze pochłonęła produkcja obrazu, zdecydowali się złożyć w sądach pozwy cywilne oraz zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.

bCHBEKBj

Powodem ich decyzji miały być podobno dwie sprzeczne wersje wydarzeń w sprawie zysków z filmu, którymi raczył odpowiednio poprzednich i nowych inwestorów. W rozmowach z dotychczasowymi biznesmen miał podobno twierdzić, że produkcja nie była rentowna i przyniosła straty, jednak taka kolej rzeczy nie przeszkadzała mu w zapraszaniu do współpracy kolejnych osób, przed którymi chwalił się zyskami z tego samego filmu... Warto pamiętać, że Pitbull. Ostatni Pies cieszył się sporym zainteresowaniem widzów i obejrzało go ponad milion widzów, stąd wersja o tym, że produkcja przyniosła straty może być faktycznie dość zaskakująca.

Zdaniem _**Pulsu Biznesu**_ niektóre zawiadomienia, które trafiły już w ręce prokuratury sugerują, że spółka Dody i Emila może działać podobnie do piramidy finansowej. Podejrzenia inwestorów są podobno nie tylko skutkiem braku rozliczeń, lecz także zachęcaniem przez spółkę do wkładania pieniędzy w kolejne projekty zamiast ich wypłacania. Mieliby w ten sposób uzyskać także lepsze warunki inwestycji. Sam Emil Stępień w rozmowie z dziennikiem przekonuje, że nie ma problemów finansowych, a podejrzenia inwestorów są bezpodstawne.

_**Twierdzenia o jakiejś piramidzie finansowej to jedna wielka bzdura**_. Żadnej dziury budżetowej nie mam. Przeciwnie - sytuacja spółki jest bardzo dobra, o czym świadczy to, że równolegle realizujemy dwa filmy - przekonuje rozmówcę mąż Dody w rozmowie z dziennikarzem Pulsu Biznesu.

Prawdziwość jego słów już wkrótce będzie próbowała potwierdzić prokuratura. Wygląda na to, że to nie koniec sądowych perypetii Emila... Współczujecie?

bCHBEKBp
bCHBEKBq
bCHBEKBK
KOMENTARZE
(113)
Gość
rok temu
Ale obciach ....
Gość
rok temu
Okropny typ
gość
rok temu
co sie dziwicie, typowi gansterzy.
bCHBEKBL
Gość
rok temu
Widać po nim że lubi lewe interesy
gość
rok temu
oboje wyglądają obleśnie
Najnowsze komentarze (113)
xxx
6 miesięcy temu
No... sexi to on nie jest. I widać, że starszy pan.
Gość
rok temu
Dwa patole
gość
rok temu
dwa gangusy i przekrętasy się dobrały i razem lody krecą przy ślubnej ustawce.....
gość
rok temu
przekrętasy do potęgi wystarczy przypomnieć ,że torbiel wyleciał z roboty z powodu przekretów....hahahaha a kto by sie za taką dorotke brał?? porzadny adwokat? a może lekarz?hahaha
gość
rok temu
obrzydliwa para cwaniakow i przekreciarzy dawno powinni siedziec ,moze w koncu ziobro wzial by sie za ta parke
gość
rok temu
pewnie tak samo wyludzal kase od inwestorow jak chcial ,wyludzic od emila h
gość
rok temu
Przecież on to przekreciarz jakich mało z GPW, tez wyleciał za machloje wyludzanie pieniędzy
Gość
rok temu
Obydwoje kanciarze i oszuści, do tego wymyślił fodob chorobę ojca
bCHBEKBD
Gość
rok temu
Oszuści
Gość
rok temu
Oszuści
Gość
rok temu
Oszuści
Gość
rok temu
Oszuści
Gość
rok temu
On wygląda jak Żul spod budy z piwem
gość
rok temu
doigrali się brawo!!!!!!!gangus wyłudzający miliony i przydrozna kroleffna demolujaca auta i bijaca ludzi...kompletny komplet.....czyli Białołęka i Rawicz?????
...
Następna strona
bCHBEKCf