Piątek 29.03.2019 09:00

Była dziewczyna Kristen Stewart rozciąga udo w nowej kampanii

modapudelek Stella Maxwell

Była dziewczyna Kristen Stewart rozciąga udo w nowej kampanii

Stella Maxwell jest prawdopodobnie pierwszym "aniołkiem" Victoria's Secret, który nie kryje się ze swoją nieheteroseksualną orientacją. Urodzona w Belgii Irlandka karierę rozpoczęła w 2009 roku, ale statusu pupilki bieliźnianego imperium doczekała się dopiero pięć lat później. Choć nie ulega wątpliwości, że zasługuje na status top modelki, należąc do rankingów najlepiej opłacanych i najseksowniejszych dziewczyn według prestiżowego portalu Models.com, popularność poza światem mody zawdzięcza związkom ze znanymi kobietami.

Zobacz też: Miley weźmie ślub z modelką?! "Stella jest miłością jej życia"

28-letnia obecnie Maxwell nie jest szczególnie wylewna, jeśli chodzi o orientację seksualną, ale jej medialne związki mówią same za siebie. Modelka w 2015 roku zaczęła umawiać się z Miley Cyrus, gdy ta robiła sobie "przerwę na eksperymenty" od wieloletniego związku z Liamem Hemsworthem. Choć sprawa wyglądała poważnie, związek okazał się przelotny i zakończył się po zaledwie paru miesiącach. Nie trzeba było długo czekać, by "aniołek" padł w ramiona innej gwiazdy, którą tym razem okazała się Kristen Stewart. Partnerki były razem przez dwa lata, aż jesienią ubiegłego roku postanowiły po cichu się rozstać.

Zobacz też: Dziewczyna Kristen Stewart została... "modelką roku"! "To nowa Bella Hadid!" (ZDJĘCIA)

Maxwell na medialnych romansach zyskała rozpoznawalność na całym świecie i dziś może cieszyć się statusem "money girl". W tym sezonie przypomina o sobie w kampanii kolekcji stworzonej przez Jeremy'ego Scotta dla obuwniczej marki Staccato. Proste, studyjne zdjęcia autorstwa amerykańskiego fotografa, Marcusa Mama, przedstawiają ją w eklektycznych stylizacjach, stanowiących dobre tło dla ćwiekowanych półbutów, botków i klapków. Uwagę najbardziej zwracają jednak dynamiczne pozy modelki, która tym razem miała okazję pochwalić się gibkością ciała.

Zobaczcie Maxwell w nowej kampanii. Dobra z niej modelka?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (40)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 31-40 z 40
Odpowiedz
2 0
zgłoś
Gość 30.03.2019 00:45
Ona ma nogi jak nasza Roxi Gąska, takie patyki.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gośćywh 30.03.2019 10:36
Ja nie rozumiem dlaczego nie nazwiecie jej imieniem i nazwiskiem a nie „ byłą dziewczyną Kristen Stewart”
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 30.03.2019 15:00
Bardzo ładna dziewczyna
Odpowiedz
2 1
zgłoś
Gość 30.03.2019 19:41
100 razy ładniejsza od hadidek razem wziętych ale wciąż nie umywa s3do tych boskich dziewczyn z lat 90tych jak Linda, Cindy, Elle czy Stephanie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 30.03.2019 19:50
Ładna
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 31-40 z 40