Trwa ładowanie...
Przejdź na

Aktorzy "M jak Miłość" chcą zablokować kandydaturę Anny Zalewskiej do Parlamentu Europejskiego. "Powinna ponieść konsekwencje"

474
Podziel się

Zdaniem autorów petycji, wśród których znaleźli się między innymi Agnieszka Sienkiewicz, Katarzyna Herman i Rafał Królikowski, minister edukacji nie zasługuje na świetnie płatną posadę eurodeputowanej.

Aktorzy "M jak Miłość" chcą zablokować kandydaturę Anny Zalewskiej do Parlamentu Europejskiego. "Powinna ponieść konsekwencje"
bCNGaOXp

Minister edukacji Anna Zalewska ma szanse zapisać się w pamięci Polaków jako najbardziej nielubiana osoba na tym stanowisku. Rodzice i uczniowie rzadko kiedy są zadowoleni z decyzji resortu edukacji, jednak minister Zalewska, według powszechnej opinii, pobiła wszelkie rekordy, odkręcając w zaledwie dwa lata wszystkie reformy, przeprowadzone przez dotychczasowe rządy i cofając polską edukację do stanu sprzed dwudziestu lat.

Apogeum zamieszania przypada na ten rok, bo do szkół średnich zdają dwa roczniki jednocześniei od dawna było wiadomo, że dla wszystkich nie wystarczy miejsc. Rodzice, którzy nagle stanęli przed perspektywą, że ich dziecko może dostać się do placówki, która z różnych względów, na przykład lokalizacyjnych, kompletnie im nie odpowiada, są naprawdę wkurzeni.

bCNGaOXr

Tymczasem w nagrodę zazorganizowanie gigantycznego bałaganu na skalę krajową, minister Zalewska otrzymała biorące pierwsze miejsce na dolnośląskiej liście wyborczej Prawa i Sprawiedliwości do Parlamentu Europejskiego.

Dzięki temu od nowego roku szkolnego będzie mogła z fotela eurodeputowanej śledzić, jak uczniowie, nauczycie i rodzine radzą sobie z konsekwencjami jej ułańskiej fantazji. Oczywiście nie za darmo. Zalewska w Parlamencie Europejskim zarobi 8 tysięcy euro miesięcznie.
Wielu zdenerwowanych rodziców uważa to za skandal.

Naprzeciw im oczekiwaniom postanowili wyjść aktorzy M jak miłość. wśród których są rodzice, którzy na skórze własnej i swoich dzieci doświadczyli skutków "reform" minister Zalewskiej. Przygotowani petycję w celu zablokowania jej startu w wyborach europejskich. Ich zdaniem Zalewska powinna zostać w kraju i wypić piwo, którego sama nawarzyła.

Udowodnijmy setkami naszych podpisów, że kandydatura minister Anny Zalewskiej do PE nie ma społecznego poparcia - apelują w filmiku, które zamieścili w sieci. W grupie przeciwników Zalewskiej znaleźli się między innymi Rafał Królikowski, Jowita Budnik, Agnieszka Sienkiewicz, Marcin Korcz i Katarzyna Herman.

bCNGaOXx

Anna Zalewska nie może otrzymać mandatu europosła, powinna zostać w kraju i ponieść konsekwencje za: niszczenie polskiej edukacji i działanie wbrew dobru dzieci, kłamstwa i manipulacje, zrujnowanie przyszłości uczniów ze skumulowanego rocznika, utrudnienie dostępu do edukacji integracyjnej dzieciom ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, degradację zawodu nauczyciela - przekonują aktorzy.

Biorąc pod uwagę, że telenowela M jak miłość emitowana jest w prorządowej TVP, taka akcja musiała wymagać odwagi. Co na to Jacek Kurski?

bCNGaOXy
bCNGaOXS
KOMENTARZE
(474)
Gość
rok temu
Nie popieram protestu ale wstyd że to szydło A nie Zalewska prowadzi rozmowy!! Ważne że do koryta sie dostana do brukseli
gość
rok temu
Jetem zachwycona tą inicjatywą - wreszcie my zwykli śmiertelnicy mamy głos! Brawo aktorzy!!!! Całym sercem z Wami. Ślązaczka
gość
rok temu
Jedna z najbardziej fałszywych i niekompetentnych osób w polityce. Hipokryzja do potęgi. Świetny pomysł z filmem i demonstracją - przyłączam się!!!
bCNGaOXT
Gość
rok temu
Mają rację, ta baba jest okropna
Gość
rok temu
Narobiłaś bałaganu i zwiała
Najnowsze komentarze (474)
Polka
rok temu
Nauczyciele popierają inicjatywę :) super -zawsze w WAS wierzyłam drodzy aktorzy!myślę że mamy szansę Siła w Jednośći
gość
rok temu
Popieram ten apel. Brawo za odwagę i prawdę o Pani Zalewskiej!!!!
gość
rok temu
Widac, ze miales braki w nauczeniu matematyki!Gdzie to slyszale, ze pracuja 18 godzin???!.
Gość
rok temu
Stop dla Zalewskiej
Gość
rok temu
Wszyscy ktorzy popieracie strajk nauczycieli jestescie przeciwni dobrze prosperujacej ojczyznie Nie wyobrazam sobie jak mozna Jak to jest ze lgna do zla a odrzucaja dobro. Madrosci artysci wam brakuje
grumpy (cat)
rok temu
Tyle, że Herman, Królik, Sienkiewicz już od dawna tam nie grają i pojawiali się też w innych produkcjach... a młody Korcz naprawdę był w eMce? 😛😮 1sze słyszę... 🙄
Gość Mar
rok temu
"Kryształowa" Zalewska ani trochę nie odbiera od poziomu swoich kolegöw z pisu!! W robieniu rozpier.... y to oni są mistrzami!! Ekipa "drużyna" bez polotu, zdolności myślenia jedynie z genem kombinatorstwa!! :))
gość
rok temu
Gdzie można się podpisać?
bCNGaOXL
Gość
rok temu
Ten głupawy uśmieszek...chyba pokazuje kim jest....
Gość
rok temu
Nikt z wymienionych aktorów nie gra w M jak miłość. Te wiadomość macie chyba z gw lub tvnu. Tam nigdy prawdy nie powiedzą.
Gość
rok temu
Europarlamentarzysci powinni zarabiac nie wiecej niz okreslona krotnosc placy, ktora jest w ich kraju
Gość
rok temu
A ile Krolikowski kasuje za dzien zdjeciowy?
Gość
rok temu
Teraz celebryci zaczynaja politykowac. Zabrac om te olbrzymie pieniadze, niech zyja za tyle co zwykly Polak i niech ich dzieci chodza do panstwowych a nie prywatnych szkol
Gość
rok temu
Brawo aktorzy,wszyscy powinnismy podpisac sie pod ta petycja.Jak sie coszrujnowalo to nalezy samemu wyic to piwo,a nie przygladac sie i jesxcze cieszyc z zaistnialej sytuacji.Jeszcze raz brawo.
...
Następna strona
bCNGaOYn