Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kundelek Tygodnia: Poznajcie Dantego. Ma szansę zostać gwiazdą?

172
Podziel się

Pudelek jest głosem tych, którzy sami nie mogą prosić o pomoc. Zobaczcie nasz nowy cykl.

Kundelek Tygodnia: Poznajcie Dantego. Ma szansę zostać gwiazdą?
bErWYZLp

Choć Pudelek na co dzień węszy w świecie gwiazd, tym razem postanowił przybić łapę ze swoimi czworonożnymi kolegami, którzy nie mieli tyle szczęścia co on. Uwielbiamy wyzwania, zwłaszcza gdy jest szansa, że świat stanie się ciut lepszy, dlatego postanowiliśmy wesprzeć Fundację Dom dla Kundelka.

Pudelek w swoich kolegach czekających na adopcję widzi materiał na prawdziwe gwiazdy. Od dziś, co tydzień w cyklu _**Kundelek Tygodnia**_ będziemy prezentować psiaki, które czekają na swoje pięć minut i kochającą rodzinę.

Taki właśnie jest czteroletni Dante. Dziś wygląda jak wyjęty z żurnala, ale jeszcze niedawno mógł tylko pomarzyć o szczekaniu na salonach. Kundelek zerwał się z łańcucha i dwa tygodnie koczował przy domu w małej wiosce. Był dokarmiany przez właścicielki, lecz niestety ich psy nie chciały go zaakceptować. Zła passa w życiu Dantego skończyła się, gdy trafił do Domu dla Kundelka. Z wystraszonego i pokaleczonego czworonoga przerodził się w psiego celebrytę. Uwielbia być w centrum uwagi i nie zamierza stać się klonem swoich bardziej popularnych kolegów. Waży około dwunastu kilogramów, jest wykastrowany, zaszczepiony, zaczipowany i gotowy do adopcji. Uwielbia wylegiwać się na miękkich legowiskach, choć jego największym marzeniem jest po prostu znalezienie domu.

bErWYZLr

Dante może już pochwalić się pierwszymi występami na czerwonym dywanie. Niedawno pozował w profesjonalnej sesji zdjęciowej i stał się twarzą Domu dla kundelka. Pojawił się nawet na ogromnym bilbordzie w Katowicach, z którego dumnie spoglądał na przechodniów.

Dante to nie jedyny pies po przejściach, który czeka na stałego opiekuna. W _**Domu dla Kundelka**_ mieszka ponad siedemdziesiąt psów, dlatego Fundacja buduje nowy _**Azyl dla zwierząt,**_ który ma być gotowy do końca roku.

Działalność domu jest kosztowna, więc liczy się każda pomoc. Darowizny można przekazywać na konto fundacji: 56 1140 2004 0000 3802 7622 5572, a o Domu dla Kundelka przeczytać na stronie: domdlakundelka.pl.

bErWYZLx
bErWYZLy
bErWYZLS
KOMENTARZE
(172)
gość
2 lata temu
w koncu cos milego na pudlu ;)
Gość
2 lata temu
Świetna akcja i brawo dla pudełka za wspieranie!
gość
2 lata temu
Fajna inicjatywa :)
bErWYZLT
mel
2 lata temu
boski :D
Gość
2 lata temu
Slodki psiak
Najnowsze komentarze (172)
Gość
2 lata temu
Brawo Pudel! Pochwały godna inicjatywa.
gość
2 lata temu
wszystkie piekne
gość
2 lata temu
Ssuper akcja. Mam kundelka ze schroniska , nie ma lepszego psa.
gość
2 lata temu
czy ten piesio znalazl dom?
gość
2 lata temu
Super Pudel! tak dzialac.
Gość
2 lata temu
Suuuuuper akcja!!!!
Gość
2 lata temu
Brawo!!!!!! :)
gość
2 lata temu
super :P
bErWYZLL
Sopocianka
2 lata temu
Pieski (i koty tez)uważają,że ludzie to gorsze pieski (i koty też) ale dla takiego naszego postępowania chętnie z nami przebywają.
gość
2 lata temu
Fajna inicjatywa super;)Piesio uroczy:)
neskafe
2 lata temu
i jaki przystojniak;))
neskafe
2 lata temu
świetna inicjatywa, brawo!
Gość
2 lata temu
Rozplakalam się
Gość
2 lata temu
Brawo Pudelku! 🧡🧡🧡👏
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bErWYZME
bErWYZMF
bErWYZMG
bErWYZMH
bErWYZMI
bErWYZMn