Sobota 30.03.2019 13:00

Viola Kołakowska idzie na wojnę z Kasią Wołejnio: "Od****dol się ode mnie raz na zawsze, rozumiesz?!"

Viola Kołakowska Kasia Wołejnio Agent Gwiazdy

Viola Kołakowska idzie na wojnę z Kasią Wołejnio: "Od****dol się ode mnie raz na zawsze, rozumiesz?!"W ostatnią środę przed oczyma wiernych widzów Agenta zrodził się nowy celebrycki konflikt. Wojna między Violą Kołakowską a Kasią Wołejnio okazała się być wyjątkowo przyjemnym urozmaiceniem programu, który nie jest tak ciekawy, od kiedy rozhisteryzowana Edyta Górniak zrezygnowała z udziału już przy drugim odcinku.

Zobacz: "Agent Gwiazdy": Konflikt Wołejnio i Kołakowskiej. "Szczuje wszystkich SYFEM I CHAMSTWEM"

O co panie się pokłóciły? Nikt do końca nie wie. Obecny na miejscu zdarzenia Misiek Koterski skwitował sytuację, mówiąc, że "babom niewiele potrzeba, piekło się rozpętało". Najpierw Kasia oskarżyła Violę na wizji, że ta knuje przeciwko niej spisek. Następnie była Tomasza Karolaka zarzuciła "koleżance", że "szczuje wszystkich takim syfem i chamstwem, że się w pale nie mieści". Kołakowska miała okazję do szybkiego rozładowania napięcia, ponieważ jej następnym zadaniem było strzelanie do pozostałych uczestników. Jak można było się spodziewać, za główny cel obrała sobie Kasię Wołejnio.

Zobacz: Kołakowska zarobiła 100 TYSIĘCY w "Agencie":"Karolak uczył ją, jak rozmawiać z produkcją"

Nagrania do programu odbyły się co prawda kilka miesięcy temu, ale najwyraźniej celebrytki nie pokusiły się o zażegnanie konfliktu. Wręcz przeciwnie, z relacji, którą Wołejnio zamieściła na swoim Instagramie, możemy wywnioskować, że prawdziwa wojna dopiero się zaczęła.

Wołejnio opublikowała SMS-y, w których znajoma z planu grozi ukróceniem jej kariery.

Od****dol się ode mnie raz na zawsze rozumiesz?! Pożałujesz każdego słowa wypowiedzianego na mój temat. W tym kraju, gwarantuję Ci, nic nie zrobisz. I nie wymyślaj sobie historii. Lubisz mieszać w życiu ludziom prawda? To do Ciebie wszystko Kasia wróci - czytamy na zrzutach ekranu SMS-owej rozmowy.

W Polsce nie masz już czego szukać medialnie, to mogę Ci obiecać. W***ujesz się ludziom w życie, bo im zazdrościsz czy tak nienawidzisz, bo Cię ktoś skrzywdził? Nie jesteś w stanie zatrzymać zła, które w sobie nosisz… Masakra naprawdę – grzmi Viola.

Wołejnio zapewnia jednak, że z gróźb koleżanki po fachu niewiele sobie robi.

Uwaga gotowi jesteście? Podobno jak Viola twierdzi to ja mam z nią problem, a nie ona ze mną! Haha zobaczcie jaką ma klasę ta kobieta. Tomkiem niech mnie nie straszy bo mnie nie wystraszy! - skomentowała na Instagramie.

Ze zniecierpliwieniem czekamy na ciąg dalszy.

fot. Instagramfot. Instagramfot. Instagram
fot. Instagram
fot. ONSfot. ONS
fot. ONS

 

fot. ONSfot. ONS

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (574)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 574
Odpowiedz
1588 91
zgłoś
Gość 30.03.2019 13:01
Kołek.... Totalna żenada
Odpowiedz
148 15
zgłoś
Gość 30.03.2019 13:02
Żenada totalna
Odpowiedz
1274 48
zgłoś
gość 30.03.2019 13:02
Jaki fajny poziom programu, taki nie za wysoki. A te aktorki... elita kulturalna.
Odpowiedz
1710 98
zgłoś
Gość 30.03.2019 13:02
No niestety ale Agent zamiast rozwinąć karierę Violi to do.reszty ja zrujnuje. Okropny charakter ma ta kobieta. I nie dziwię się że Karolak przez tyle lat nie mógł się zdeklarować czy chce z nią być...
Odpowiedz
240 22
zgłoś
Gość 30.03.2019 13:03
Już po tym jak sobie za cel wzięła strzelać w Kasie kilka i było widać kto podsyca konflikt
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 574