Trwa ładowanie...
Przejdź na

Viola Kołakowska idzie na wojnę z Kasią Wołejnio: "Od****dol się ode mnie raz na zawsze, rozumiesz?!"

462
Podziel się

Aktorka zagroziła także koleżance z "Agenta", że jej kariera w Polsce jest skończona. Myślicie, że sprawa trafi do sądu?

Viola Kołakowska idzie na wojnę z Kasią Wołejnio: "Od****dol się ode mnie raz na zawsze, rozumiesz?!"
bCPAgFVN

W ostatnią środę przed oczyma wiernych widzów Agenta zrodził się nowy celebrycki konflikt. Wojna między Violą Kołakowską a Kasią Wołejnio okazała się być wyjątkowo przyjemnym urozmaiceniem programu, który nie jest tak ciekawy, od kiedy rozhisteryzowana Edyta Górniak zrezygnowała z udziału już przy drugim odcinku.

O co panie się pokłóciły? Nikt do końca nie wie. Obecny na miejscu zdarzenia Misiek Koterski skwitował sytuację, mówiąc, że "babom niewiele potrzeba, piekło się rozpętało". Najpierw Kasia oskarżyła Violę na wizji, że ta knuje przeciwko niej spisek. Następnie była Tomasza Karolaka zarzuciła "koleżance", że "szczuje wszystkich takim syfem i chamstwem, że się w pale nie mieści". Kołakowska miała okazję do szybkiego rozładowania napięcia, ponieważ jej następnym zadaniem było strzelanie do pozostałych uczestników. Jak można było się spodziewać, za główny cel obrała sobie Kasię Wołejnio.

bCPAgFVP

Nagrania do programu odbyły się co prawda kilka miesięcy temu, ale najwyraźniej celebrytki nie pokusiły się o zażegnanie konfliktu. Wręcz przeciwnie, z relacji, którą Wołejnio zamieściła na swoim Instagramie, możemy wywnioskować, że prawdziwa wojna dopiero się zaczęła.

Wołejnio opublikowała SMS-y, w których znajoma z planu grozi ukróceniem jej kariery.

bCPAgFVV

Od****dol się ode mnie raz na zawsze rozumiesz?! Pożałujesz każdego słowa wypowiedzianego na mój temat. W tym kraju, gwarantuję Ci, nic nie zrobisz. I nie wymyślaj sobie historii. Lubisz mieszać w życiu ludziom prawda? To do Ciebie wszystko Kasia wróci - czytamy na zrzutach ekranu SMS-owej rozmowy.

W Polsce nie masz już czego szukać medialnie, to mogę Ci obiecać. W***ujesz się ludziom w życie, bo im zazdrościsz czy tak nienawidzisz, bo Cię ktoś skrzywdził? Nie jesteś w stanie zatrzymać zła, które w sobie nosisz… Masakra naprawdę – grzmi Viola.

Wołejnio zapewnia jednak, że z gróźb koleżanki po fachu niewiele sobie robi.

Uwaga gotowi jesteście? Podobno jak Viola twierdzi to ja mam z nią problem, a nie ona ze mną! Haha zobaczcie jaką ma klasę ta kobieta. Tomkiem niech mnie nie straszy bo mnie nie wystraszy! - skomentowała na Instagramie.

bCPAgFVW

Ze zniecierpliwieniem czekamy na ciąg dalszy.

bCPAgFVX
bCPAgFVY
bCPAgFWq
KOMENTARZE
(462)
Gość
rok temu
Chyba jedna warta drugiej :D ale że Kołek ma taki zasięg, że może zastopować komuś karierę, to ciężko uwierzyć hahaha
gość
rok temu
Co to za słownictwo „wjebujesz się”? Wieś tańczy, wieś śpiewa.
Gość
rok temu
No niestety ale Agent zamiast rozwinąć karierę Violi to do.reszty ja zrujnuje. Okropny charakter ma ta kobieta. I nie dziwię się że Karolak przez tyle lat nie mógł się zdeklarować czy chce z nią być...
bCPAgFWr
Gość
rok temu
Kołek.... Totalna żenada
gość
rok temu
Jaki fajny poziom programu, taki nie za wysoki. A te aktorki... elita kulturalna.
Najnowsze komentarze (462)
gość
rok temu
Eleganckie suknie,szpilki i język godny rynsztokaTragiczna kobieta ta pani Kołek.Mozna zmienić nazwisko lecz nie osobowość.Smuutne.
w.s3
rok temu
Plebs na salonach.
gość
rok temu
w upublicznianiu rozmów też nie ma klasy.... rozmowy zdarzają się rózne, nerwy puszczają- ale to powinno rozgrywać się pomiędzy zainteresowanymi ...
gość
rok temu
Kto to jest??
gość
rok temu
Jakie to głupie i puste, Viola decydująca o medialnym życiu... Kim Ty Viola jesteś???
gość
rok temu
hahaha piekne slowo: "wjebujesz" hahahaha
władek
rok temu
A jak mógł Karolak spłodzić dzieci z takim brzydkim Kołkiem- FUJ.
Gość
rok temu
Mega agresywna jest ta Kołek.Naprawde okropna
bCPAgFWj
QsQs
rok temu
A kim jest ta kobieta z obwisłymi cyckami?
gość
rok temu
No no.... Co za gwiazdy, co za gwiazdorski styl. Wszystko odbyło się elegancko, z przytupem. Jak tym babom nie jest wstyd ?
gość
rok temu
To nazywało się kołek
gość
rok temu
jessu jaka irytujaca jest ta osoba Kołek. Zidiociała infantylna - typ w*****aj u s*******j.
gość
rok temu
Kołek to dno patologia
gość
rok temu
hahahah Kołek a co ty możesz???? przecież ty jesteś zwykła kura domową (oczywiscie nie obrażajac kur domowych)!!!!! a słownictwo pierwsza klasa...polecam więcej książek poczytać a nie kolorowych gazet!!!!!
...
Następna strona
bCPAgFWL