Trwa ładowanie...
Przejdź na

Esmeralda Godlewska podsumowuje walkę z Linkiewicz: "Sędzia ZROBIŁ BŁĄD! Nikt nie powinien walić mnie w tył głowy"

146
Podziel się

Patocelebrytki co prawda się pogodziły, ale połowa sióstr Godlewskich zapowiada rewanż.

Esmeralda Godlewska podsumowuje walkę z Linkiewicz: "Sędzia ZROBIŁ BŁĄD! Nikt nie powinien walić mnie w tył głowy"
bCHTnbOt

W sobotę wieczorem w łódzkiej Atlas Arenie doszło do wydarzenia z pogranicza show biznesu, sportów walki i patologii. Na gali Fame MMA3 spotkały się bowiem Marta Linkiewicz i Esmeralda Godlewska. Walka wieczoru nie trwała jednak długo, bo Esmeralda została znokautowana zaledwie po minucie okładania rękawicami przez Linkiewicz.

Po starciu zadowolona Linkiewicz zaprosiła wszystkich na afterparty, a gdy emocje opadły, stwierdziła, że starcie z Esmeraldą przypominało jej przygotowania do niedzielnego obiadu i tłuczenie mięsa.

bCHTnbOv

Swój komentarz do sytuacji postanowiła wydać także Esmeralda, która po walce pokusiła się o krótką transmisję live na Instagramie. Z nieco obitą twarzą stwierdziła, że gdyby sędzia nie przerwał walki, to z pewnością jej losy potoczyłyby się inaczej:

Jestem tak wściekła na siebie, oczywiście gratuluję Marcie wygranej, ale uważam, że sędzia zrobił błąd. Odwróciłam się po to, aby wstać i nie uważam, że bicie mnie w tył głowy było dozwolone - powiedziała. Za szybko się to skończyło, bo miałam siłę i energię walczyć dalej, no trudno.

Okazuje się, że patocelebrytki pozostają w dobrych stosunkach, chociaż Godlewska chętnie zrewanżuje się w kolejnej walce:

bCHTnbOB

Pogodziłyśmy się z Martą, więc nie będę już na nią nic gadała, ale uważam, że nikt nie powinien walić mnie w tył głowy. Dobra, idę się napić kielona - powiedziała, za chwilę dodając: Mam nadzieję, że będę miała się okazję zrewanżować. Jestem z siebie dumna, że zawalczyłam z dużo cięższą przeciwniczką. Chciałam się podnieść, nie wiem, dlaczego walka została przerwana, ciosy mnie nie bolały. Ja chciałam dalej...

Potem Esmeralda pokazała jeszcze przygotowania do afterparty, które spędziła między innymi w towarzystwie... Trybsona. Najsłynniejszy uczestnik Warsaw Shore, który też walczy w MMA, wziął stronę Godlewskiej i zwalił winę na sędziego.

A wy komu kibicowaliście w tym starciu tytanów?

bCHTnbOC
bCHTnbOD
bCHTnbOW
KOMENTARZE
(146)
Gość
rok temu
Boże drogi, czuje się zażenowana nawet czytając o tym. Współczuje ich rodzicom, musza płuc sobie w twarz co o i wychowali
gość
rok temu
Podejrzewam że tak samo leją się Karyny na wiejskich dyskotekach. Po co puszczać to w tv, promować?
Gość
rok temu
Ale linkiewicz się spasła😱😱
bCHTnbOX
gość
rok temu
ta Linkiewicz jest obrzydiwa. o ile to kobieta.
Gość
rok temu
Troszkę jej się przytyło od czasu, ekhm ekhm, "debiutu" 😃😃
Najnowsze komentarze (146)
gość
rok temu
ryj obity, czy wary po wstrzyknięciu ?
ich idol
rok temu
To była walka TYTANÓW .... INTELEKTU!!!!
gość
rok temu
fuj, fuj, szpeciory
Gość
rok temu
Wysarczyło ze wala cie w inna, tylna czesc ciala...
Gość
rok temu
Kobiety które się leją, to nie kobiety. Co za czasy! Szok! Baby gorsze od facetów.
kika
rok temu
jeden wielki cyrk, małp ci tam dostatek..
Gość
rok temu
Linki❤❤❤❤❤❤❤❤❤
??
rok temu
W tył głowy to ją bito w dzieciństwie. W ogóle obie. Po co w zasadzie są takie widowiska i takie postacie na niskim poziomie?
bCHTnbOP
Gość
rok temu
Po minucie buahahah
gość
rok temu
Ludzie naprawdę za to zapłacili?!?!
gość
rok temu
Szkoda, że od ciosów nie wypłynął jej cały silikon. To byłby widok.
gość
rok temu
Śpiewać nie potrafią, bić też nie :) C.. :) Do niczego i jeszcze taką kupę promujecie :):):):) well done
gość
rok temu
To "zdarzenie" ma szansę stać się największą żenadą roku
Robert
rok temu
przebieg tej walki to prawdziwy skandal. monika była cały czas lepsza od marty, która powinna byc zdyskwalifikowana za uderzanie w tył głowy. to monika była strona aktywna. wykazała, ze oprócz wielkiej urody, inteligencji, talentu w wielu dziedzinach, wspaniałemu głosowi który nie spotyka sie u najwiekszych gwiazd światowej muzyki posiada wielkie serce do walki i niezwykłe umiejetności przydatne w mma. ma olbrzymie szanse na zawodowych ringach mma i jestem przekonany na tytuł mistrza swiata w mma
...
Następna strona
bCHTnbPr