Wtorek 02.04.2019 15:30

Lech Wałęsa tłumaczy się z dywagacji na temat zniszczenia Ziemi przez kosmitów: "Ja mam swoje UFO, mój punkt widzenia"

Lech Wałęsa

Lech Wałęsa tłumaczy się z dywagacji na temat zniszczenia Ziemi przez kosmitów: "Ja mam swoje UFO, mój punkt widzenia"

Lech Wałęsa znany jest z kwiecistego opisywania rzeczywistości. Niedawno skarżył się, że czuje się prześladowany przez homoseksualistów, przez których miał stracić 70 tysięcy dolarów. Okazuje się, że 75-latek czuje się zagrożony nie tylko wpływami mniejszości seksualnych i diabelskimi prowokacjami Madonny, ale potencjalne niebezpieczeństwo widzi także w przybyszach z innych planet. Na spotkaniu w Krośnie opowiadał o apokaliptycznym końcu świata, który zafundować mają nam inteligentniejsze rasy, wściekłe na brak politycznego porozumienia między ziemskimi politykami. Były prezydent nie zapomniał nawiązać do biblijnej historii Adama i Ewy, którzy jego zdaniem kolejny raz pojawią się na ziemi, by ją odbudować.

Przypomnijmy: Lech Wałęsa straszy kosmitami: "Wyższa cywilizacja przyjeżdża UF-ami. Jak zagrozimy atomem, oni nas PRZETNĄ NA PÓŁ, ZIEMIA SIĘ ZWINIE"

Przypomnijmy: Wałęsa: "Homoseksualiści powinni siedzieć za murem"

75-latek postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i wytłumaczyć co naprawdę działo się na spotkaniu, na którym straszył słuchaczy opowieściami o UFO:

Ludzie z Krosna: biorę was na świadków. Byłem u was w zeszłą niedzielę, przyjęliście mnie wspaniale. Była ponad godzinna rozmowa z wami, było was między 300 a 500 osób, więcej się nie mieściło w tej sali […] I popatrzcie co moi wrogowie z tego zrobili, co za komentarze - skarżył się w filmiku zamieszczonym na Facebooku.

Zauważył, że podczas spotkania nie zabrakło szokujących prowokacji, mających na celu oczernić jego wizerunek. Wałęsa na szczęście mógł liczyć na wsparcie słuchaczy, którzy wiedzieli co zrobić z tajemniczym intrygantem:

Między wami był jeden prowokator, który ni z gruszki, ni z pietruszki poruszył sprawę "Bolka". Sala, gdyby nie moje zachowanie, wyniosłaby go razem z futryną, ale ja tak układałem to spotkanie, aby do tego nie doszło, ale wygwizdaliście i wybuczeliście go i nie pozwoliliście mu głupot opowiadać.

Laureat Nobla zarzucił mediom wyrwanie jego słów z kontekstu, a historię o UFO z pogranicza fantastyki i paranauki określił swoim punktem widzenia:

I zobaczcie co oni z tego zrobili i co wyciągnęli z tego spotkania np. UFO. Ja mam swoje UFO, mój punkt widzenia, nie naukowy, nie książkowy, tylko mój. I ja go przy okazji pewnych zdarzeń jako moje UFO przedstawiłem.

Wygląda na to, że na razie możemy spać spokojnie. Ulżyło Wam?

 


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (134)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 134
Odpowiedz
159 25
zgłoś
Gość 02.04.2019 15:32
Ohh Bolek ty to masz wyobraznie. Oby tylko tego Nobla nie odebrali...
Odpowiedz
135 31
zgłoś
Gość 02.04.2019 15:33
Ból i Bolek Mają swouj punkt widzenia Zdrada Polski
Odpowiedz
151 18
zgłoś
Gość 02.04.2019 15:33
Myślę że pan Wałęsa też może być kosmita🤔
Odpowiedz
17 4
zgłoś
kazdy wie o co mu chodzi 02.04.2019 15:34
kazdy wie o co mu chodzi hehe
Odpowiedz
102 15
zgłoś
Gość 02.04.2019 15:34
Niech się nim zaopiekuje rodzina
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 134