Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wałęsa: "Homoseksualiści powinni siedzieć za murem"

1484
Podziel się:

"Zhańbił Nagrodę Nobla słowami o gettcie ławkowym dla gejów" - mówi Monika Olejnik.

Wałęsa: "Homoseksualiści powinni siedzieć za murem"
bECaodxN

Lech Wałęsa nigdy nie słynął z subtelnych wypowiedzi, a wydana niedawno książką jego żony dodatkowo obnażyła ludzkie słabości byłego prezydenta. Jednak jego najnowsza wypowiedz na temat mniejszości seksualnych długo zapadną mediom w pamięć. Wszystko zaczęło się, gdy były prezydent wygłosił swoją opinie w Faktach po faktach na temat gejów i lesbijek:

Ja sobie nie życzę, żeby ta mniejszość, z którą się nie zgadzam, wychodziła na ulice, i moje dzieci i wnuki bałamuciła jakimiś tam mniejszościami - zaczął swój wywód Wałęsa. Oni muszą wiedzieć, że są mniejszością i muszą się do mniejszych rzeczy przystosować. A nie wchodzić na największe szczyty, na największe godziny, największe prowokacje, żeby psuć tych innych, albo wybierać z tej większości. Nie zgadzam się z tym i nigdy się nie zgodzę.

Wałęsa ostro skrytykował także posłów, którzy ujawnili swoją homoseksualną orientację. Wiadomo, ci którzy przyznają, że są heteroseksualni i mają żony już nie prowadzą nachalnej propagandy, ani nie epatują seksualnością...

bECaodxP

Homoseksualiści powinni w polskim Sejmie siedzieć w ostatniej ławie sali plenarnej lub nawet jeszcze za murem - dodał w TVN24.

Komentarz Wałęsy zbulwersowała wielu dziennikarzy oraz polityków. Do głosów krytyki dołączyła się Monika Olejnik, która na swoim Facebooku zamieściła następujący wpis:

Lech Wałęsa zhańbił Nagrodę Nobla słowami o gettcie ławkowym dla gejów. Jest mi potwornie za przykro.

bECaodxV
bECaodyq
KOMENTARZE
(1484)
kocioł garnko...
9 lat temu
a Pudel taki poprawny politycznie... myślałaby kto....
gość
9 lat temu
przemija uroda... szkoda Monia- życie
gość
9 lat temu
No i dobrze , mówi to co myśli, też mi się nie podoba że MNIEJSZOŚĆ włazi na głowę większości i domaga się nie wiaomo czego
bECaodyr
gość
9 lat temu
Tu akurat się z Bolkiem zgadzam!!!
gość
9 lat temu
Jaja sobie b******l komunistyczny robi?
Najnowsze komentarze (1484)
gość
8 lat temu
Jak czytam takie wypowiedzi to czasem aż mi się odechciewa żyć na tej planecie...żenada
gość
8 lat temu
racje ma. ja sie ze swoim heteroseksualizmem nie obnosze i nie zycze sobie zeby pedaly sie obnosily. kazdy jest jaki jest, ja nikomu do lozka nie wchodze.
gość
8 lat temu
Ty stary dziadzie Wałęso!!! Idź zamiatać ulicę albo zbierać ziemniaki. Więcej pożytku będzie
gość
8 lat temu
Popieram go w 100000000000% !
gość
8 lat temu
Bardzo dobrze powiedział!
gość
9 lat temu
Dlaczego niby homosi maja miec wieksze prawa skoro sa mniejszoscia?Co sie do cholery dzieje? w kraju katolickim?To wbrew mojej religii a skoro należę do większości i np nie moge pracowac w swieta bo zyje w katolickim kraju to tym bardziej nie godze sie z obnoszeniem seksualnosci ja sie nie chwale ze jestesm hetero i mam dzieci albo w jakim zwiazku zyje-nie robie na tym kasy a p***l tak sie z tym obnosi ze odrazu ma zalatwiopna prace wieksza kase i inne profity a niedlugo homosowi nie wlepia mandatu bo bedzie pod ochrona jak p*******y łoś czy żubr.
gość
9 lat temu
olejnik śmierdzi czosnkiem jak szechter
gość
9 lat temu
ma racje, a polejnik gdyby nie ojciec z UB zobaczyłaby media jak ś****a niebo
bECaodyj
gość
9 lat temu
ma racje popieram i nie nawidze zbokow
gość
9 lat temu
ma rację nasz mądry rodak dopiero niedawno wszyscy go chwalili to teraz donkowi się poglądy dla poparcia pozmieniały to nagle większość nie ma nic do gadania bo 2 homosiów w sejmie i jedna baba z kut..sem hemafrodyta ma wpływ na to co w polsce wolno a co nie wolno mówić
gość
9 lat temu
A ja myślę, że nagrodę nobla zhańbił ż*d wynalazca cyklonu B ;-) cóż za DUSZĄCY PARADOX
gość
9 lat temu
Cóż można wymagać od elektryka który umiał tylko skakać przez płot,i na tym etapie pozostał chłopina bez wykształcenia,taktu to palnie co ślina na język przyniesie.
gość
9 lat temu
Dobrze powiedzial!!!!!!
gość
9 lat temu
Jestem normalnym 95%.Kretyni dla mody i sławy na pal by skczyli na wielkiej widowni,a kretynki wylizały by drugiej kretynce zad.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECaodzc
bECaodzd
bECaodze
bECaodzf
bECaodzg
bECaodyL