Środa 03.04.2019 00:15

Książę William zdradzał Middleton z jej przyjaciółką?! "Kate kazała mu zerwać z nią wszelki kontakt"

księżna Kate Kate Middleton Książę William Rose Hanbury

Książę William zdradzał Middleton z jej przyjaciółką?! "Kate kazała mu zerwać z nią wszelki kontakt"fot. Getty Images

Brytyjska rodzina królewska nie ma zamiaru komentować plotek dotyczących rzekomego romansu księcia Williama. Tymczasem tabloidy żywią się domysłami wynikającymi z odsunięcia Rose Hanbury z grona bliskich przyjaciół monarchów.

Jeszcze do niedawna z zapartym tchem obserwowaliśmy konflikt Kate Middleton z Meghan Markle. Panie tak bardzo za sobą nie przepadają, że aż królowa Elżbieta kazała im pogodzić się przy bożonarodzeniowym stole. Nic to nie dało, ale nikt się nie spodziewał innego obrotu spraw. Teraz w życiu księżnej Kate pojawił się poważniejszy problem niż niechęć do szwagierki.

ZOBACZ: Księżna Kate zażądała USUNIĘCIA z elit towarzyskich byłej przyjaciółki?! "Stosunki między nimi stały się napięte"

Middleton miała się dowiedzieć, że jej wieloletnia przyjaciółka wdała się w romans z księciem Williamem. Była modelka, a obecnie żona Markiza Cholmondeley Rose Hanbury i jej rodzina, pomimo wysokiego statusu społecznego przez jakiś czas była stopniowo odsuwana z grona przyjaciół książęcej pary. W końcu pod wpływem nalegań Kate doszło do całkowitego zerwania kontaktu.

Pieprzyku sprawie dodaje fakt, że w równie zażyłych stosunkach co panie byli ich mężowie. William przez wiele lat przyjaźnił się z Markizem. Książe próbował nawet załagodzić spór między kobietami. Jeszcze do niedawna można by przypuszczać, że nie chciał stracić przyjaciela. Jak widać prawda może okazać się zupełnie inna.

Żona Williama postawiła sprawę jasno. Nie chce ich więcej widzieć i poprosiła Williama, żeby usunął ich z towarzystwa. - czytamy w artykule "The Sun".

ZOBACZ: Królowa Elżbieta próbuje zażegnać konflikt Williama i Harry'ego: "Pracuje niewiarygodnie ciężko"

Jeśli plotkarskie media mają rację i książę rzeczywiście wdał się w romans z żoną przyjaciela, to pozostaje tylko pytanie, czy małżeństwo Williama i Kate będzie w stanie przetrwać taki kryzys.

fot. Getty Imagesfot. Getty Images

fot. ONS

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (357)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 357
Odpowiedz
145 85
zgłoś
Gość 03.04.2019 00:17
Facet zawsze zdradzi
Odpowiedz
43 15
zgłoś
Gość 03.04.2019 00:17
Skandal
Odpowiedz
56 67
zgłoś
Gość 03.04.2019 00:17
Facet zawsze zdradzi
Odpowiedz
77 22
zgłoś
Gość 03.04.2019 00:17
Gość: Facet zawsze zdradzi
No wy tak macie
Odpowiedz
1155 84
zgłoś
Gość 03.04.2019 00:17
Nie chce o tym wiedzieć nawet jeśli to prawda .. przynajmniej dajcie nadzieje ze istnieje facet który jest wierny
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 357