Tomasz Barański komentuje występy z Żyłą: "Nasz debiut był NAJGORSZYM w historii "Tańca z Gwiazdami""

217
Podziel się

Tancerz nie ukrywa, że treningi z Justyną były jednym z najtrudniejszych wyzwań w jego karierze.

Tomasz Barański komentuje występy z Żyłą: "Nasz debiut był NAJGORSZYM w historii "Tańca z Gwiazdami""

Justyna Żyła zadebiutowała w show biznesie nieco ponad rok temu, gdy opublikowała na Instagramie wpis, w którym oskarżyła swojego męża (dziś już byłego) o zdradę. Post zyskał ogromny zasięg, a zachęcona tym Justyna zamieszczała kolejne, dzięki którym podtrzymywała zainteresowanie mediów. Zaowocowało to sesją w Playboyu i własnym programem telewizyjnym, a finalnie także zaproszeniem do Tańca z Gwiazdami.

Choć nikt zapewne nie spodziewał się po Justynie wybitnego talentu tanecznego, to to, co zaprezentowała na polsatowskim parkiecie dosłownie przeraziło jurorów.

Mimo konsekwentnie zdobywanej najniższej punktacji, dzięki głosom widzów Żyła utrzymywała się w programie aż do piątego odcinka - wtedy już chyba nawet publiczność straciła do niej cierpliwość, bo celebrytka odpadła z show.

Przez cały okres tanecznych występów niejedna osoba zyskała autentyczny podziw dla Tomasza Barańskiego - partnera Justyny z parkietu, który musiał się zmierzyć z chyba najtrudniejszym wyzwaniem w swojej karierze. Po wszystkim Tomek podsumował ostatnie miesiące w rozmowie z magazynem Flesz. Barański nie ukrywa, że zdaje sobie sprawę z tego, jak fatalne były jego występy z Żyłą.

Nasz debiut był najgorszym występem w historii "Tańca z gwiazdami", niestety muszę to powiedzieć z pełną odpowiedzialnością. Praca z Justyną to dla mnie nauka cierpliwości - przyznał z rozbrajającą szczerością.

Mimo wszystko tancerz zdobył się też na kilka ciepłych słów pod adresem celebrytki.

Jest na pewno bardzo empatyczna, czasem może trochę naiwna. Ale z pewnością bije od niej dobro - zapewnił.

Myślicie, że Tomek wybierze się teraz na dłuższy urlop?

KOMENTARZE
(217)
Gość
rok temu
Za darmo jej nie uczył!😁
No hello!
rok temu
Za darmo to robił? Mam mu współczuć?
Gość
rok temu
To była jakaś ustawka. Niemożliwe że nie odpadła w 1 odcinku
Gość
rok temu
No nie każdy tabcerzem się urodzil. Brawo za odwagę dla Justynki:)))
Gość
rok temu
Laska ma dryg do gotowania. Ciekawe czy Barański mistrzem jest w kuchni? Nieładnie się zachował
Najnowsze komentarze (217)
Gość
11 miesięcy temu
Czy spełniasz warunki "Tańca z Gwiazdami"? A stoisz jakbyś wiedziała lepiej niż każdy.
Gość
11 miesięcy temu
No jak? Zdecydowana kobietą nie jesteś, dlatego się pytasz jak g****a? Natalia nie jest dobra do "Tańca z Gwiazdami"? Justyna jesteś fałszywa.
gość
rok temu
Bez p.Justyny nie oglądam TzG. To była osoba prawdziwie ucząca się od podstaw tańca towarzyskiego i to było ciekawe dla widza obserwować jej przemianę. P.Justyna jest bardzo miła , skromna i taka inna w tym zmanierowanym świecie,aż miło było na nią patrzeć.
Gość
rok temu
Mamy wspierają mamy.. Justyna akurat spoza grona aktorow, sportowców i muzyków, fajnie ze zrobila to dla dzieciakow
gość
rok temu
Brak profesionalizmu ....nich moze miotłą zarabia na chleb.... znacznie prosciej bedzie... osobiscie go nie lubie ,a Żyła byla jego ozdoba ,bo sam urodą nie grzeszy
gość
rok temu
jak uczył tak tańczyła.....
Gość
rok temu
Każdego da się nauczyć tańczyć znośnie, a pan Barański jakoś nie udźwignął tego zadania, takie ma umiejętności...
gość
rok temu
Interesuje mnie los p.Justyny dlatego tu jestem Jestem zszokowana wypowiedziami p.Tomka. Miałam pana za faceta z większą klasą. Cisza była o panu, zainteresowanie zyskał pan dzięki p.Justynie , teraz zniknie pan i znów będzie o panu cicho, ale pozostanie niesmak.
Gość
rok temu
Właśnie nie każdy ma dryg do tanca
gość
rok temu
Wredny gość
gość
rok temu
Chłopie a może to Ty nie nadajesz się na trenera? W dance dance dance nie takie drewna nauczyli tańczyć.
Gość
rok temu
Justyna z***biscie zA to gotuje
gość
rok temu
Pan Barański wiedząc, że ma nauczyć od podstaw tańca towarzyskiego mógł dobierać mniej pokraczne figury. Ucząc się pisać nie zaczynamy od pisania liter ozdobnych z wywijasami.
gość
rok temu
P.Justyna od jednego uwolniła się, to drugi "mistrz" trafił się jej na parkiet. Pomyliłam się myślałam, że ten pan zachowywał się wobec niej naprawdę serdeczniej. Nawet pisałam o nim, że super facet. Pani Justynka okazała się wśród tego towarzystwa może słabą tancerką, ale za to człowiekiem z wyższą od niejednego klasą. Brawo p.Justyno.
...
Następna strona