Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Taniec z Gwiazdami": Justyna Żyła ODPADŁA Z PROGRAMU!

532
Podziel się

Będziecie tęsknić?

"Taniec z Gwiazdami": Justyna Żyła ODPADŁA Z PROGRAMU!
bCFJIKOJ

Choć mogłoby się wydawać, że formuła Tańca z gwiazdami została wyczerpana dziesięć edycji temu, okazuje się, że pomimo trudności w odróżnieniu gwiazdy od tancerza, format wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem telewidzów.

Motywem przewodnim najnowszego odcinka były gry komputerowe i bajki. Piosenki z najpopularniejszych kreskówek śpiewały popularne polskie gwiazdy, uświetniając tym samym występy uczestników.

bCFJIKOL

Jako pierwsi wystąpili Gimper i Natalia Głębocka z gościnnym udziałem Dawida Kwiatkowskiego. Zatańczyli energicznego quick stepa w strojach Alladyna i Jasmine. Jurorzy może nie byli zachwyceni jego występem, jednak docenili postęp od pierwszego odcinka programu, nagradzając parę numer jeden 21 punktami.

Drudzy na parkiecie zaprezentowali się Justyna Żyła i Tomasz Barański, którzy wcielili się w postaci z kultowego Harry'ego Pottera. Nie zabrakło wzruszeń ze strony byłej żony Piotra, która przyznała, że każdy taniec dedykuje swoim dzieciom. Walc wiedeński został, o dziwo, oceniony bardzo dobrze przez Olę Jordan i Andrzeja Grabowskiego, który choć zauważył "kilka zakalców" był pod wrażeniem jej występu. Niestety, Iwona nie była tego samego zdania:

Zobaczcie, jak to w życiu bywa. Czasem oglądamy różne bajki. Zatańczyłaś z maksymalną ilością błędów. Niestety, nie widzę postępu od tamtego tygodnia - mówiła bez ogródek, oceniając występ byłej żony skoczka na zaledwie 3 punkty.

bCFJIKOR

Para zeszła z parkietu z zaledwie 15 punktami.

Przypomnijmy, że Pavlović już w ubiegłym tygodniu nie szczędziła przykrych słów pod adresem Justyny.

Tuż po Justynie, swoje umiejętności zaprezentowali Mariusz Węgłowski w roli Shreka i jego partnerka Kasia jako Fiona, choć jej charakteryzacja bardziej przypominała syrenkę Arielkę bez ogona. Ich jive został oceniony na wysokie 28 punktów.

bCFJIKOS

Następni byli Joanna Mazur i Jan Kliment, którzy zatańczyli do piosenki Mam tę moc z Krainy Lodu. Niestety, tym razem nie udało się zachwycić jurorów. Pomiędzy Pavlović a lekkoatletką wywiązała się dyskusja na temat konieczności "zamykania oczu" podczas jej występu...

Jakub Kucner i Lenka Kliment jako Mowgli i pantera pomylili kroki w swoim występie. Ola Jordan była wyjątkowo surowa. Andrzejowi Grabowskiemu podobał się z kolei najbardziej moment, w którym tancerka... leżała na ziemi. Pavlović przyznała, że najlepiej by było, gdyby tam została. Ich występ został oceniony równie słabo, jak Justyny Żyły. Otrzymali zaledwie 15 punktów.

Macademian Girl i Rafał Maserak wcielili się w postaci z Pocahontas i zaprezentowali taniec współczesny, którym zachwycili jurorów:

Ten taniec był skrojony na miarę - mówiła Pavlović.

bCFJIKOT

Byliście fantastyczną parą - dodał Grabowski.

Za swój występ otrzymali maksymalną ilość punktów - pierwszą w tej edycji tanecznego show.

Qczaj i Paulina zatańczyli do piosenki z bajki Gdzie jest Nemo?, a gościnnie wystąpił z nimi Antek Scardina. Trener fitness większe zainteresowanie wzbudził opowieścią o "topieniu się w gnoju" i "wychodzeniu z g*wna", niż umiejętnościami tanecznymi. Fokstrot w ich wykonaniu został oceniony na 18 punktów.

Cha-chę do Wyginam śmiało ciało zaprezentowali Agnieszka Radwańska i Stefano Terrazzino. Para przebrała się za zebrę i lemura z bajki Madagaskar. Za występ otrzymali 26 punktów.

bCFJIKOU

Decyzją telewidzów z programem pożegnali się Justyna Żyła i Tomasz Barański.

Zaskoczeni?

bCFJIKPm
KOMENTARZE
(532)
Gość
rok temu
I tak długo wytrzymała.
Gość
rok temu
No w końcu...
Gość
rok temu
Szkoda, koniec cotygodniowej dramy :D
bCFJIKPn
Gość
rok temu
No to czekamy jaki następny pomysł na siebie będzie miała ta Pani.
M
rok temu
Nareszcie. Widać że to nie była jej bajka zestresowana na Maxa.
Najnowsze komentarze (532)
gość
rok temu
Odpadła, ale ludzie za nią tęsknią!!
gość
rok temu
w koncu
gość
rok temu
Tyle osób w tym TzG występuje, a jedynie p.Justyną Pudel wykazuje zainteresowanie. Choć to zainteresowanie jest takie w treści zawsze pokrętne i daje pole do popisu hejterom. Czuję, że Pudelek będzie płacił odszkodowanie i będzie długo przepraszał. Pani Justyna nie zasłużyła na takie traktowanie.
gość
rok temu
Panie Piotrze - wstyd!!! Czyż kariery nie robił pan dzięki żonie, która na własnych barkach dźwigała obowiązki domowe i wychowywania dzieci kiedy pan bywał wiecznie poza domem ćwicząc i przygotowując się do skoków? Gdzie ta kariera? Ile razy był pan na podium za osiągnięcia w skokach? Krytykując innych warto najpierw spojrzeć na siebie!!! Brak panu klasy i godności.
Kibice
rok temu
Tak! Będziemy tęsknić! Była i zostanie jedyna w swoim rodzaju! Super dziewczyna. Wszystkiego najlepszego Justynko!
gość
rok temu
To nie była decyzja telewidzów! Pavlović poczuła się upokorzona przez Polsat, że musi przeprosić i postawiła warunek, że przeprosi, ale już koniec występów p.Justyny. Ciekawe kto za tym stoi?? Pani Justyna zniosła ten " judaszowski pocałunek"godnie i godnie się rozstała z programem. Byli w tym odcinku słabiej tańczący. Oglądalność spadnie- pani Justyna była w tym programie jak świeży kwiat! Nie oglądam bez niej.
gość
rok temu
nie ma Justyny ??????????? to już tego nie oglądam
księżna Kate
rok temu
Punkt to rzeczownik policzalny, więc to jest liczba punktów, a nie ilość punktów. To jest zakres wiedzy ze szkoły podstawowej ...
bCFJIKPf
gość
rok temu
Bez p.Justyny nie oglądam TzG. To była osoba prawdziwie ucząca się od podstaw tańca towarzyskiego i to było ciekawe dla widza obserwować jej przemianę. P.Justyna jest bardzo miła , skromna i taka inna w tym zmanierowanym świecie,aż miło było na nią patrzeć.
Gość
rok temu
Dobrze by bylo aby odpadl ,"Bond". Nie da się tego ogladac!!!😑
Gość
rok temu
W końcu....myślała że wszyscy będą pod jej wrażeniem. Show biznes to nie miejsce dla niej. Nie śpiewa nie tańczy udaje że gotuje. Najlepiej niech wychowa dzieci na porządnych ludzi i wtedy odniesie sukces.
Lalka
rok temu
Ufff! Co za ulga. N ie mogłam patrzeć jak od samego początku potyka się o własne nogi. Produkcja zlitowała się wreszcie nad widzami.
gość
rok temu
tak sie wszyscy nad nia litują,a życie ma godne,pietrek pewnie placi z 5 tysiaków alimentów/jak nie wiecej/
gość
rok temu
mysle,że cała polska powinna zebrać pieniązki na nowe życie rozwódki Justynki
...
Następna strona
bCFJIKPH