Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Taniec z Gwiazdami": Justyna Żyła ODPADŁA Z PROGRAMU!

532
Podziel się:

Będziecie tęsknić?

"Taniec z Gwiazdami": Justyna Żyła ODPADŁA Z PROGRAMU!
bEKAwqkB

Choć mogłoby się wydawać, że formuła Tańca z gwiazdami została wyczerpana dziesięć edycji temu, okazuje się, że pomimo trudności w odróżnieniu gwiazdy od tancerza, format wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem telewidzów.

Motywem przewodnim najnowszego odcinka były gry komputerowe i bajki. Piosenki z najpopularniejszych kreskówek śpiewały popularne polskie gwiazdy, uświetniając tym samym występy uczestników.

bEKAwqkD

Jako pierwsi wystąpili Gimper i Natalia Głębocka z gościnnym udziałem Dawida Kwiatkowskiego. Zatańczyli energicznego quick stepa w strojach Alladyna i Jasmine. Jurorzy może nie byli zachwyceni jego występem, jednak docenili postęp od pierwszego odcinka programu, nagradzając parę numer jeden 21 punktami.

Drudzy na parkiecie zaprezentowali się Justyna Żyła i Tomasz Barański, którzy wcielili się w postaci z kultowego Harry'ego Pottera. Nie zabrakło wzruszeń ze strony byłej żony Piotra, która przyznała, że każdy taniec dedykuje swoim dzieciom. Walc wiedeński został, o dziwo, oceniony bardzo dobrze przez Olę Jordan i Andrzeja Grabowskiego, który choć zauważył "kilka zakalców" był pod wrażeniem jej występu. Niestety, Iwona nie była tego samego zdania:

Zobaczcie, jak to w życiu bywa. Czasem oglądamy różne bajki. Zatańczyłaś z maksymalną ilością błędów. Niestety, nie widzę postępu od tamtego tygodnia - mówiła bez ogródek, oceniając występ byłej żony skoczka na zaledwie 3 punkty.

bEKAwqkJ

Para zeszła z parkietu z zaledwie 15 punktami.

Przypomnijmy, że Pavlović już w ubiegłym tygodniu nie szczędziła przykrych słów pod adresem Justyny.

Tuż po Justynie, swoje umiejętności zaprezentowali Mariusz Węgłowski w roli Shreka i jego partnerka Kasia jako Fiona, choć jej charakteryzacja bardziej przypominała syrenkę Arielkę bez ogona. Ich jive został oceniony na wysokie 28 punktów.

bEKAwqkK

Następni byli Joanna Mazur i Jan Kliment, którzy zatańczyli do piosenki Mam tę moc z Krainy Lodu. Niestety, tym razem nie udało się zachwycić jurorów. Pomiędzy Pavlović a lekkoatletką wywiązała się dyskusja na temat konieczności "zamykania oczu" podczas jej występu...

Jakub Kucner i Lenka Kliment jako Mowgli i pantera pomylili kroki w swoim występie. Ola Jordan była wyjątkowo surowa. Andrzejowi Grabowskiemu podobał się z kolei najbardziej moment, w którym tancerka... leżała na ziemi. Pavlović przyznała, że najlepiej by było, gdyby tam została. Ich występ został oceniony równie słabo, jak Justyny Żyły. Otrzymali zaledwie 15 punktów.

Macademian Girl i Rafał Maserak wcielili się w postaci z Pocahontas i zaprezentowali taniec współczesny, którym zachwycili jurorów:

Ten taniec był skrojony na miarę - mówiła Pavlović.

bEKAwqkL

Byliście fantastyczną parą - dodał Grabowski.

Za swój występ otrzymali maksymalną ilość punktów - pierwszą w tej edycji tanecznego show.

Qczaj i Paulina zatańczyli do piosenki z bajki Gdzie jest Nemo?, a gościnnie wystąpił z nimi Antek Scardina. Trener fitness większe zainteresowanie wzbudził opowieścią o "topieniu się w gnoju" i "wychodzeniu z g*wna", niż umiejętnościami tanecznymi. Fokstrot w ich wykonaniu został oceniony na 18 punktów.

Cha-chę do Wyginam śmiało ciało zaprezentowali Agnieszka Radwańska i Stefano Terrazzino. Para przebrała się za zebrę i lemura z bajki Madagaskar. Za występ otrzymali 26 punktów.

bEKAwqkM

Decyzją telewidzów z programem pożegnali się Justyna Żyła i Tomasz Barański.

Zaskoczeni?

bEKAwqle
KOMENTARZE
(532)
Gość
3 lata temu
I tak długo wytrzymała.
Gość
3 lata temu
No w końcu...
Gość
3 lata temu
Szkoda, koniec cotygodniowej dramy :D
bEKAwqlf
Gość
3 lata temu
No to czekamy jaki następny pomysł na siebie będzie miała ta Pani.
M
3 lata temu
Nareszcie. Widać że to nie była jej bajka zestresowana na Maxa.
Najnowsze komentarze (532)
gość
3 lata temu
Odpadła, ale ludzie za nią tęsknią!!
gość
3 lata temu
w koncu
gość
3 lata temu
Tyle osób w tym TzG występuje, a jedynie p.Justyną Pudel wykazuje zainteresowanie. Choć to zainteresowanie jest takie w treści zawsze pokrętne i daje pole do popisu hejterom. Czuję, że Pudelek będzie płacił odszkodowanie i będzie długo przepraszał. Pani Justyna nie zasłużyła na takie traktowanie.
gość
3 lata temu
Panie Piotrze - wstyd!!! Czyż kariery nie robił pan dzięki żonie, która na własnych barkach dźwigała obowiązki domowe i wychowywania dzieci kiedy pan bywał wiecznie poza domem ćwicząc i przygotowując się do skoków? Gdzie ta kariera? Ile razy był pan na podium za osiągnięcia w skokach? Krytykując innych warto najpierw spojrzeć na siebie!!! Brak panu klasy i godności.
Kibice
3 lata temu
Tak! Będziemy tęsknić! Była i zostanie jedyna w swoim rodzaju! Super dziewczyna. Wszystkiego najlepszego Justynko!
gość
3 lata temu
To nie była decyzja telewidzów! Pavlović poczuła się upokorzona przez Polsat, że musi przeprosić i postawiła warunek, że przeprosi, ale już koniec występów p.Justyny. Ciekawe kto za tym stoi?? Pani Justyna zniosła ten " judaszowski pocałunek"godnie i godnie się rozstała z programem. Byli w tym odcinku słabiej tańczący. Oglądalność spadnie- pani Justyna była w tym programie jak świeży kwiat! Nie oglądam bez niej.
gość
3 lata temu
nie ma Justyny ??????????? to już tego nie oglądam
księżna Kate
3 lata temu
Punkt to rzeczownik policzalny, więc to jest liczba punktów, a nie ilość punktów. To jest zakres wiedzy ze szkoły podstawowej ...
bEKAwqkX
gość
3 lata temu
Bez p.Justyny nie oglądam TzG. To była osoba prawdziwie ucząca się od podstaw tańca towarzyskiego i to było ciekawe dla widza obserwować jej przemianę. P.Justyna jest bardzo miła , skromna i taka inna w tym zmanierowanym świecie,aż miło było na nią patrzeć.
Gość
3 lata temu
Dobrze by bylo aby odpadl ,"Bond". Nie da się tego ogladac!!!😑
Gość
3 lata temu
W końcu....myślała że wszyscy będą pod jej wrażeniem. Show biznes to nie miejsce dla niej. Nie śpiewa nie tańczy udaje że gotuje. Najlepiej niech wychowa dzieci na porządnych ludzi i wtedy odniesie sukces.
Lalka
3 lata temu
Ufff! Co za ulga. N ie mogłam patrzeć jak od samego początku potyka się o własne nogi. Produkcja zlitowała się wreszcie nad widzami.
gość
3 lata temu
tak sie wszyscy nad nia litują,a życie ma godne,pietrek pewnie placi z 5 tysiaków alimentów/jak nie wiecej/
gość
3 lata temu
mysle,że cała polska powinna zebrać pieniązki na nowe życie rozwódki Justynki
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKAwqlQ
bEKAwqlR
bEKAwqlS
bEKAwqlT
bEKAwqlU
bEKAwqlz