Wtorek 09.04.2019 09:00

Rita Ora przemierza nowojorskie ulice w osobliwym połączeniu futra z zielonymi skarpetkami

modapudelek Rita Ora

Rita Ora przemierza nowojorskie ulice w osobliwym połączeniu futra z zielonymi skarpetkamiOd kilku dni media żyją hucznym weselem, które sprawił sobie Marc Jacobs z Charem Defrancesco, który przez przesadną opaleniznę wygląda, jakby był żywcem wyrwany z Warsaw Shore. Na długiej liście gości weselnych nie zabrakło najważniejszych graczy modowej branży, w tym Anny Wintour, Naomi Campbell, Kate Moss, czy sióstr Hadid.

ZOBACZ: Tłum gwiazd świata mody idzie na wesele Marca Jacobsa: wesołe siostry Hadid, Kate Moss z córką i mroczna Naomi Campbell (ZDJĘCIA)

W sieci nie mogło z tej okazji zabraknąć ostrej krytyki ze strony zatwardziałych tradycjonalistów, szczerze wierzących, że dwóch mężczyzn nigdy nie będzie w stanie stworzyć rodziny. Na szczęście nie posłuchała ich Rita Ora, która ewidentnie nie dbając o uznanie politycznych radykałów, przybyła na ślub w trudnej do przeoczenia kreacji.

ZOBACZ: Pstrokata Rita Ora ściąga uwagę fotografów w płaszczu za 23 tysiące

Brytyjska wokalistka, znana ostatnimi czasy bardziej z występów w programach rozrywkowych niż ze śpiewania, przybyła do Nowego Jorku już dzień wcześniej. Najciekawszą stylizację gwiazda naturalnie zachowała na samo wesele, jednak nawet jej spontaniczne wyjście z hotelu do pobliskiego Starbucks'a, też nie miało by prawa bytu bez odrobiny modowego szaleństwa. Na przechadzkę w towarzystwie rosłych kolegów, Rita wdziała niezwykle ciekawą kompozycję, składającą się z oversizowego, futrzanego płaszcza, jaskrawo zielonych skarpetek, oraz trzewików, których nie powstydziłby się sam Oscar Wilde. Uwagę zwracała także biżuteria gwiazdy. Jej pokaźnej wielkości kolczyki spokojnie mogłyby bowiem posłużyć za talerzyki deserowe

Lubicie uliczny styl Ory?

fot. ONSfot. ONSfot. ONS
fot. ONS
fot. ONSfot. ONS
fot. ONS
fot. ONSfot. ONS

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (62)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 62
Odpowiedz
15 5
zgłoś
gość 09.04.2019 09:01
hmm tam cyrk to nic nadzwyczajnego
Odpowiedz
65 17
zgłoś
Gość 09.04.2019 09:02
Okropnie a buty jak muszkieter
Odpowiedz
38 34
zgłoś
gość 09.04.2019 09:02
lubię jej styl. łapka w górę
Odpowiedz
21 21
zgłoś
gość 09.04.2019 09:03
Chce zwrócić na siebie uwagę oryginalnymi stylizacjami bo muzycznie średnio jej idzie.
Odpowiedz
115 20
zgłoś
Gość 09.04.2019 09:04
Prestiż zawodu? Wcześniej czy później dostaną więcej kasy ale nauczyciel nigdy nie był szanowany i nie będzie. Niestety ta grupa zawodowa sama do tego doprowadziła, środowisko jest przesiąknięty osobami "marnymi" a prawdziwe perły z powołaniem i sympatią do młodzieży giną gdzieś w tłumie.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 62