Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rita Ora przemierza nowojorskie ulice w osobliwym połączeniu futra z zielonymi skarpetkami

44
Podziel się

Wokalistka była jednym z licznych gości na ślubie Marca Jacobsa. Dobrze się bawiła?

Rita Ora przemierza nowojorskie ulice w osobliwym połączeniu futra z zielonymi skarpetkami
bCynGxmJ

Od kilku dni media żyją hucznym weselem, które sprawił sobie Marc Jacobs z Charem Defrancesco, który przez przesadną opaleniznę wygląda, jakby był żywcem wyrwany z Warsaw Shore. Na długiej liście gości weselnych nie zabrakło najważniejszych graczy modowej branży, w tym Anny Wintour, Naomi Campbell, Kate Moss, czy sióstr Hadid.

W sieci nie mogło z tej okazji zabraknąć ostrej krytyki ze strony zatwardziałych tradycjonalistów, szczerze wierzących, że dwóch mężczyzn nigdy nie będzie w stanie stworzyć rodziny. Na szczęście nie posłuchała ich Rita Ora, która ewidentnie nie dbając o uznanie politycznych radykałów, przybyła na ślub w trudnej do przeoczenia kreacji.

bCynGxmL

Brytyjska wokalistka, znana ostatnimi czasy bardziej z występów w programach rozrywkowych niż ze śpiewania, przybyła do Nowego Jorku już dzień wcześniej. Najciekawszą stylizację gwiazda naturalnie zachowała na samo wesele, jednak nawet jej spontaniczne wyjście z hotelu do pobliskiego Starbucks'a, też nie miało by prawa bytu bez odrobiny modowego szaleństwa. Na przechadzkę w towarzystwie rosłych kolegów, Rita wdziała niezwykle ciekawą kompozycję, składającą się z oversizowego, futrzanego płaszcza, jaskrawo zielonych skarpetek, oraz trzewików, których nie powstydziłby się sam Oscar Wilde. Uwagę zwracała także biżuteria gwiazdy. Jej pokaźnej wielkości kolczyki spokojnie mogłyby bowiem posłużyć za talerzyki deserowe

Lubicie uliczny styl Ory?

bCynGxmR
bCynGxmS
bCynGxmT
bCynGxnm
KOMENTARZE
(44)
Gość
rok temu
Prestiż zawodu? Wcześniej czy później dostaną więcej kasy ale nauczyciel nigdy nie był szanowany i nie będzie. Niestety ta grupa zawodowa sama do tego doprowadziła, środowisko jest przesiąknięty osobami "marnymi" a prawdziwe perły z powołaniem i sympatią do młodzieży giną gdzieś w tłumie.
gość
rok temu
Nauczyciele powinni pracować po 8 godzin
Gość
rok temu
Okropnie a buty jak muszkieter
bCynGxnn
gość
rok temu
Przecież ona ciagle nagrywa... i non stop wydaje single. Pudel doinforumuj się 😖
Krystyna
rok temu
Jestem nauczycielem dyplomowanym z 23letnim stażem i mam na rękę 5300. Dodam, że pracuję w szkole wiejskiej
Najnowsze komentarze (44)
Gość
rok temu
Średnio to wyglada
Gość
rok temu
Dramat
gość
rok temu
Podoba mi się, coś się dzieje, nie jest nudno
gość
rok temu
Masakrooo
gość
rok temu
ofiara mody
Gość
rok temu
Niech kazdy ubiera się tak jak lubi. Krzywdę wam robi?
gość
rok temu
Styl jest moim zdaniem lekko przesadzony, lecz nie można ująć jej niczego jeśli chodzi o głos i piosenki. Ostatnio często wydaje single, dużym sukcesem był również album Phoenix, moim zdaniem jej kariera muzyczna powinna być ważniejsza niż jej ubiór.
gość
rok temu
Jest to guczi?
bCynGxnf
Goś😊ć
rok temu
Wygląda super. .na luzie i bez zadęcia...bawi się modą i kolorem...Nie idzie na spotkanie z królową tylko na spacer. ...
Gość 1500
rok temu
Fizia pończoszanka?! 😂😂😂😂
gość
rok temu
Leprikon
OBURZONA
rok temu
to jest czapka polskiej firmy, może o tym byście napisali????
Gość
rok temu
Wygląda makabrycznie źle
gość
rok temu
Bo To Jest Sztuczne Futro!
bCynGxnH