Trwa ładowanie...
Przejdź na

Esmeralda Godlewska JEST W CIĄŻY?! "Niedługo dowiecie się o kolejnym, wspaniałym dziele Boga w moim życiu"

226
Podziel się:

Celebrytka zamieściła na swoim Instagramie szereg insynuujących stan błogosławiony postów. Faktycznie spodziewa się kolejnego potomka?

Esmeralda Godlewska JEST W CIĄŻY?! "Niedługo dowiecie się o kolejnym, wspaniałym dziele Boga w moim życiu"

Nie od dziś wiadomo, że idealnym rozwiązaniem na podupadającą karierę medialną każdej celebrytki jest ciąża. Dziecko może być nie tylko fantastycznym powodem do zalewania sieci "inspirującymi" wynurzeniami na tematy wszelakie, ale może też posłużyć jako natchnienie do założenia bloga parentingowego.

Najwyraźniej obranie takiej strategii zaczęła rozważać Esmeralda Godlewska. Swego czasu "persona non grata" polskiego show biznesu, wypłynęła ostatnio przy okazji gali Fame MMA, na której dostała porządnego łupnia od samozwańczej patostreamerki, cieszącej się drugimi w kraju zasięgami w mediach społecznościowych - Marty Linkiewicz.

Było to o tyle niefortunne, że przed walką, wszechstronna Esmeralda wszem i wobec zapowiadała swoje przebranżowienie. Chciała bowiem skończyć z próbami wydawania z siebie dźwięków u boku siostry i skupić się na profesjonalnym mordobiciu w klatce. Starcie z Linkiewicz niestety zweryfikowało jej plany na przyszłość, ale wygląda na to, że patocelebrytka nie czekała długo, aby wpaść na kolejny genialny pomysł na siebie.

W ostatni czwartek na instagramowym profilu Esmeraldy, zagościła seria stockowych zdjęć z Internetu, przedstawiających kobiety w ciąży. Fotografie prędko zostały usunięte, a na ich miejscu pojawił się wizerunek syna Godlewskiej, który okraszony został wyjątkowo długim podpisem jej autorstwa.

Niebawem dowiecie się o kolejnym wspaniałym dziele Boga w moim życiu. Pamiętaj, że nie liczy się to czego chcesz, liczy się to czego tak naprawdę, w głębi serca pragniesz. Nie jest łatwo być samotną mamą, zwłaszcza, że jak to śpiewa Brodka: "miał być ślub", ale odszedł do innej porzucając narzeczoną i wówczas, maleńkie dziecko - rozpoczęła swój internetowy monolog.

Następnie, po krótkiej historii wielodzietnej rodziny, z której pochodzi, patocelebrytka wróciła do dumania nad bożymi cudami.

Jednak, zdarza się czasem tak, że Bóg ma dla nas inny plan niż nasze wizje przyszłości, często łączy ludzi w pary aby powstał OWY CUD i na tym etapie kończą się nasze drogi...

Bardzo intrygujące są także ostatnie linijki jej wywodu, szczególnie biorąc pod uwagę z jaką kurtuazją traktowała swoją przeciwniczkę na konferencjach prasowych, poprzedzających jej walkę w klatce.

Wam tego życzę, żeby każda z Was odnalazła swoją drogę w życiu i nią podążała z uniesioną głową, ale pamiętała przy tym, że nie patrzymy na NIKOGO z góry, no chyba, że pomagamy mu wstać.

Myślicie, że Esmeralda faktycznie spodziewa się kolejnego dziecka, czy tylko stara się narobić trochę szumu wokół swojej osoby?

KOMENTARZE
(226)
Gość
3 lata temu
To bedac w poczatkowej fazie ciazy poszla sie bic na mma? Jasne.
Gość
3 lata temu
Na fotkach wyglada szczuplej a na walce taka okraglutka
STOP HEJTOWI
3 lata temu
Życzymy szczęścia i może w końcu weźmiesz się w garść kochana.
Cxcc
3 lata temu
Patuska i pijaczka, idealny materiał na matkę!
Gość
3 lata temu
Jej życie jej sprawa
Najnowsze komentarze (226)
Gość
3 lata temu
Pudelku zarzekales się, że po jej pijackim rajdzie więcej o niej nie napiszesz... I co?
gość
3 lata temu
G***o nie powinno się rozmnarzac
Wiechu
3 lata temu
Zabić to nim złoży jaja 🥚
olo
3 lata temu
A kto ją ....
gość
3 lata temu
ci celebryci są gorsi niż zwierzęta
Lukas
3 lata temu
Bedzie maly arab.. szejk pomylil dziorki I skonczyl gdzie nie trzeba...
Gość
3 lata temu
Dlaczego piszecie patocelebrytka ona nic innego nie robi niż 99procet polskich celebrytów to świadczy tylko o patologi redaktorów o2
22
3 lata temu
na tym zdjęciu z wykopem wygląda jakby miała jaja! :D
gość
3 lata temu
Kto zalał Formę? Ile to s****y potrzeba. Z litr, by się przydał.
antyfan
3 lata temu
Najgorzej, ze kolysanki, to raczej z plyty trzeba bedzie dziecku puszczac...
Gość
3 lata temu
Świat się kończy tworzywa sztuczne zaczynają się rozmnażać 😱
gość
3 lata temu
ten kto na nia wlazł tez musi być glupkiem
Dosi@
3 lata temu
owy cud???? polska język trudny język.... szczególnie jak nie ma się muzgu
prawda
3 lata temu
To powinno mieć zakaz rozmnażania się...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie